Играјте ги казино игрите во живо на Evolution на NetBet и освојте кредити без облог

Вести

2023-08-01

Benard Maumo

NetBet е највисоко оценет сајт за казино и спортско обложување во живо лиценциран во Малта. Оваа веб-локација е позната по тоа што прифаќа играчи од повеќе европски земји, вклучувајќи ги Романија, Белгија и Холандија. Ако се приклучите на NetBet, ќе барате бројни возбудливи бонуси и промоции, вклучително и 100 RON во бесплатните игри во живо.

Играјте ги казино игрите во живо на Evolution на NetBet и освојте кредити без облог

Значи, што точно е оваа промоција на казино во живо и како функционира? Продолжете со читање за да дознаете за минималните игри што треба да ги играте, ограничувањата за обложување, барањата за обложување и повеќе.

Што е промоција на бесплатни игри во живо во NetBet?

NetBet казино ги поканува сите регистрирани членови да играат која било казино игра во живо од Evolution Gaming за да освојат бесплатни токени за игри до 100 RON. За да се квалификуваат за оваа возбудлива промоција, играчите мора да вложат најмалку 80 RON во вистински пари на титули како Молња рулет, Monopoly Live, Monopoly Big Baller и многу повеќе.

Интересно, на регулирани во живо казино сајт вели дека оваа промоција нема одреден датум на завршување додека не се објави поинаку. Сепак, казиното може да ја прекине промоцијата во исклучителни случаи како безбедносни причини или проблеми со злоупотреба на бонуси.

Подолу се чекорите за тоа како да побарате промоција на Бесплатни игри во живо во NetBet:

  • Отворете која било игра во живо понудена од Еволуција игри.
  • Влезете во играта и притиснете го копчето за награда (симбол за подарок).
  • Прифатете ја наградата од делот Награди во Собата за игри во живо.
  • Играјте ги вашите бесплатни игри од достапниот избор.

Што друго треба да знаат играчите?

Како и секој друг бонус за депозит, оваа промоција вклучува услови и услови за да се осигура дека казиното нема да добие суров договор. Прво, бонусот за казино во живо е достапен само за играчите кои депонирале средства преку благајната во последните 30+ дена. Ова автоматски ги исклучува новите потписници во казиното.

Друга витална состојба во која било бонус за казино е барањата за обложување. Оваа стапка го одредува износот што го користите за играње пред да ги искеширате добивките од бонусот. За среќа, NetBet не вклучи никакви барања за обложување во промоцијата на Бесплатни игри во живо. Ова значи дека коцкарите можат да ги повлечат сите добивки што ги добиваат од бонус игра.

Други услови вклучуваат:

  • Промоцијата важи секојдневно на Evolution Gaming's игри со дилери во живо.
  • Бесплатните облози важат два дена од датумот на нивното издавање
  • Максималната исплата на вистински пари од бонусот е означена над конкретните награди. Играчите ќе ги загубат сите добивки над оваа сума.

Најнови вести

Stakelogic Live нуди брзински бакара со побрзи рунди на игри
2023-09-28

Stakelogic Live нуди брзински бакара со побрзи рунди на игри

Вести