Најдобри бонуси за добредојде во криптовалути за играчи во живо во казино во мај 2023 година

Вести

2023-05-17

Benard Maumo

Коцкањето со криптовалути стана феномен овие денови. Играчите можат да користат популарни монети како што се BTC, mBTC и USDT за да направат брзи, анонимни и безбедни трансакции со казино, што ги прави одлични алтернативи на конвенционалните опции за плаќање. И за да биде целата идеја уште подобра, казина во живо со криптовалути нудат некои од најголемите промоции за добредојде. Во овој напис, ќе откриете два бонуси за добредојде што треба да ги барате во крипто казино. 

Најдобри бонуси за добредојде во криптовалути за играчи во живо во казино во мај 2023 година

Побарајте до 1,5 BTC на вашиот прв депозит во 7Bit казино

Ако сакаш играјте игри во казино во живо користејќи Bitcoin (BTC), 7бит казино е совршена дестинација. Ова казино поддржува многу криптовалути, вклучувајќи Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Tether итн. Играчите можат да користат и конвенционални опции за плаќање како Visa, Mastercard, Skrill, Neteller и MuchBetter. 

По успешното регистрирање, казиното ќе ве награди со бонус за натпревар до 1,5 BTC плус 100 бесплатни вртења. Само направете минимален депозит од 0,001 BTC за да се квалификувате за промоцијата. Максималниот облог што можете да го направите користејќи го натпревар бонус за депозит е 0,000047 BTC, и мора да го обложите бонусот 40x пред да повлечете какви било добивки. Играчите имаат рок до 14 дена да ги исполнат барањата.

Возбудливо, казиното нуди бонус за повторно вчитување до вашиот четврти депозит. Тие се како што следува:

  • Втор депозит: 50% до 1,25 БТК
  • Трет депозит: 50% до 1,25 БТК
  • Четврти депозит: 100 до 1 БТК

Казиното RocketPot ги поздравува новите гејмери со до 350 mBTC

Популарноста на Биткоин е непобитна. Сепак, неговата висока вредност може да го направи недостапен за случајните играчи во регулирани живи казино сајтови. Ако сте еден од овие играчи, размислете да побарате бонус од 100% до 350 mBTC на Казино RocketPot

Тоа е еден од највозбудливите бонуси за добредојде, имајќи предвид дека сумата е 10.000 УСД кога ќе се конвертира во УСД во казиното. Користењето на бонусот ќе ви даде поени за искуство и ќе освоите награди на местото за коцкање. Сепак, барањето за обложување 100 пати може да биде застрашувачко за играчите кои првпат доаѓаат. Но, тоа е очекувано, одејќи според огромниот бонус. 

Сега знаете каде да го побарате вашето бонус за добредојде во казино во живо за депозити во криптовалути во мај 2023 година. Запомнете дека ќе треба да ги исполните условите за обложување пред да повлечете добивки. Поради оваа причина, најдобро е да ги користите бонусите за да се забавувате наместо да се стремите кон исплата.

Најнови вести

Stakelogic Live нуди брзински бакара со побрзи рунди на игри
2023-09-28

Stakelogic Live нуди брзински бакара со побрзи рунди на игри

Вести