Вести

August 13, 2023

Најновите големи победници во казиното BetTilt

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

BetTilt Casino е реномирана локација за коцкање регулирана од Владата на Курасао. Ова онлајн казино во живо е познато по многу работи, вклучувајќи одличен избор на казино игри во живо, повеќе банкарски методи и интуитивна апликација за казино.

Најновите големи победници во казиното BetTilt

Друга работа што ќе ви се допадне во казиното е транспарентноста во објавувањето на дневните победници. Ова може да послужи како мотивација за играчите кои сакаат почесто да ги добиваат своите облози. Продолжете да читате за да ги откриете најголемите победници од 12 до 13 август.

#1: Зевс против Адот – богови на војната – 296.240 TRY

Зевс против Адот - богови на војната е најновото дополнување на долгата листа на митолошки слотови на Pragmatic Play. Тоа е слот машина 5x5 со 15 линии за обложување и врвна исплата од 10.000 пати повеќе од влогот. Играч во казиното неодамна освои 296.250 TRY (10.950 долари). Сега тоа е разумна сума за да се надоместат некои домашни сметки и да се игра подолг период без да се натопи во вашата банка.

#2: Piggy Bankers – 174.600 проби

Се чини како онлајн слотови од Прагматична игра се најнаградувачки кај BetTilt казино. И покрај тоа што беше објавена неодамна на 7 август 2023 година, играта веќе создава победници, како што беше потврдено од анонимен играч кој освои 174.600 TRY (6.454 долари) овој викенд. Како Зевс против Хадес - Богови на војната, има висока нестабилност со максимална исплата од 10.000x.

#3: Лудо време – 12.004 ПРОБИ

Лудо време е популарно шоу за игри во живо објавено од Еволуција игри во 2020 година. Оттогаш, оваа игра стана најмногу омилена храна живи казино сајтови, обезбедувајќи забавна игра на наградно тркало со повеќекратни награди. Тркалото е поставено во модерно и колоритно студио со професионални водители. Играч на BetTilt заработи 12.004 TRY (443 долари) од играта овој викенд.

#4: Лудо време – ПРОБИ 1.500,50

Ова можеби не е најмонументалната победа во казиното. Но, сепак, вреди да се напомене дека сите казино игри во живо се играат онлајн користејќи облози со вистински пари. Со други зборови, играчите не можат да го користат бонуси и промоции за казино на овие игри, иако има неколку исклучоци. Поради оваа причина, освојувањето дури и мала исплата од 1.500 TRY (55 УСД) е одличен додаток на вашата банка.

Овие победи треба да ве мотивираат да играте и да победите во казиното BetTilt. Но, CasinoRank сака да ве потсети дека сите казино игри првенствено се засноваат на среќа. Значи, играјте за забава, и победите сигурно ќе тропаат!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести