Вести

May 16, 2023

Освојте исплата во Рабона's Crazy Time вторник и Gameshow четврток

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer

Лансиран во 2019 година, Казино Рабона е лиценцирана локација за казино во Курасао, позната по својата колекција од 8.500+ игри. Покрај тоа што нуди стотици казино игри во живо од популарни развивачи на софтвер, Rabona ги зголемува вашите шанси за исплата со повеќе бонуси прилагодени за играчите на казино во живо. Овој напис ги откачува казиното Crazy Time вторник и Gameshow четврток за да знаете што се подготвува за вас. 

Освојте исплата во Рабона's Crazy Time вторник и Gameshow четврток

Што е лудо време вторник?

Како што сугерира името, ова бонус за казино во живо цели на играчите на Лудо време од Evolution Gaming. За оние кои не знаат, оваа уникатна игра во живо го користи концептот на тркалото за пари популарен од Dream Catcher на компанијата. За време на четирите бонус игри, играчите можат да добијат множители кои достигнуваат 20.000 пати повеќе од влогот. 

Настрана, бонусот Crazy Time Tuesdays во казиното Рабона ги наградува гејмерите кои ја играат оваа игра секој вторник. Играчите треба само да ги постигнат сите бонус кругови (Лудо време, лов на готовина, превртување на монети и Пачинко) во рок од еден ден за да го добијат бонусот од 10 евра. Ќе ви биде дозволено да го користите бонусот на Evolution's казино игри во живо на местото за коцкање следниот ден. 

Подолу се дадени други важни услови за бонусот Crazy Time Tuesdays:

  • Наградата е активна 10 дена откако ќе ја побарате.
  • Максималната исплата од бонусот е 2x.
  • Само облозите со вистински пари се вбројуваат во ваучерот.

Добрата работа за овој бонус за казино во живо на Рабона е што играчите не треба да исполнуваат никакви барања за обложување за да ги повлечат добивките. Затоа, искористете го бонусот на вашите омилени наслови од Evolution и веднаш повлечете ги добивките.

Што се Gameshow четврток?

Овој неделен бонус во Рабона е исто така релативно лесен за разбирање. За разлика од првиот, кој ги таргетира играчите на Crazy Time, четвртоците на Gameshow се прилагодени за играчите на игри на шоу секој четврток. Гејмерите можат да се квалификуваат за бонусот со играње на наслови на игри од Еволуција игри, вклучувајќи:

  • Лудо време
  • Лудиот превртување на паричка
  • Монопол Биг Балер
  • Мега топка 
  • Пари или несреќа

За да се квалификуваат за 10 € Gameshow четврток, играчите мора да обложуваат најмалку 300 € на денот кога бонусот е активен. Откако ќе го освоите бонусот, одете во лобито на Evolution и допрете ја иконата „кутија за подароци“ за да ја отклучите и почнете да ја користите наградата. Акумулираните добивки од бонусот веднаш се исплаќаат во готово. Но, имајте предвид дека максималната победа е 2 пати поголема од бонус наградата. 

Овие бонуси за казино Рабона може да ви дадат корист на живо казино сајт. Запомнете дека овие игри им дозволуваат на играчите да вложат само 0,20 монети, што ви дава најмалку 20 рунди со минимален влог.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Откривање на возбудувањата на рулетот Sticky Bandits во живо: менувач на играта во онлајн коцкањето
2024-06-05

Откривање на возбудувањата на рулетот Sticky Bandits во живо: менувач на играта во онлајн коцкањето

Вести