Вести

January 17, 2020

Приватен жив дилер Казино студија и маси Преглед

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Барате врвни табели за казино со приватен дилер во живо со најдобар опсег на обложување? Еве список на највештите табели со приватни дилери во живо

Приватен жив дилер Казино студија и маси Преглед

Преглед на табелите за казино со врвни приватни дилери во живо

Една од најновите и најфасцинантните карактеристики на онлајн казината во живо се масите со приватни дилери во живо. Сега на бројни играчи им се нуди слична технологија за да им се даде на казината уникатно прилагодување.

Кое онлајн казино целосно ја искористи технологијата? Ајде да дознаеме во написот подолу.

Лео Вегас

Се одликува со три приватни табли за рулет и 11 комори за блек џек. Играчите можат да го видат дејството на другите табели додека играат. Облозите се движат од 0,5 до 5000 фунти.

888

Израелската компанија располага со 25 приватни маси за коцкање. За време на прегледот, дилерите приспособиле кошули со брендови од 888. Облозите овде се движат од 1 до 20.000 фунти.

Вилијамхил онлајн казино во живо

Ова онлајн казино има до 20 приватни маси во живо со секоја маса уникатно брендирана. Облозите овде се движат од 3 до 25.000 фунти.

Кралската панда во живо онлајн казино

Достапни се приватни три живи маси кои се извонредно декорирани. Облозите овде започнуваат од 1 фунти до 10.000 фунти.

Казино во живо на Unibet

Има 25 приватни маси во живо, но 23 од нив нудат блек џек, а другите два рулет. Сите маси се соодветно брендирани и облозите одат од 1 до 10.000 фунти.

Кодета во живо казино

Казиното во живо Codeta има само една приватна маса во живо, а облозите се движат од 1 до 5.000 фунти.

Г-дин Green Live Казино

Казиното има 16 приватни маси во живо и исто така нуди ексклузивно искуство во живо на г-дин Грин. Облозите започнуваат од 1 £ и достигнуваат до 100.000 фунти.

Казумо

Четири приватни маси во живо се достапни овде со само едната што нуди рулет, а другата блек џек. Облозите одат од 1 до 10.000 фунти.

Гентинг

Казиното има 5 приватни маси во живо со еден ексклузивен штанд за бакара. Секој има одлична графика и играта е непречена со облози кои започнуваат од 0,5 до 500 фунти.

БитКазино

Коцкарите на Bitcasino користат криптовалути на две приватни маси во живо. Едната маса нуди бакара, а другата блек џек. Облозите се движат од 1000 uBTC (0,2 долари) до 500.000 uBTC (100 долари).

Казино за забава во живо

Казиното за забава во живо има 15 приватни маси во живо кои споделуваат 14 од нив со нивната сестринска страница bWin. Облозите овде одат од 5 до 10.000 фунти.

БГО

Овде се достапни само две приватни живи маси кои имаа просечни украси, но функционални. Минималните облози се 0,5 фунти и максимум 1000 фунти.

Има многу предности од користење на приспособени табели за онлајн казино во живо. На пример, казината можат слободно да го користат нивното персонализирано брендирање, да обезбедат уникатно искуство за играчите и да се натпреваруваат со ривалите за да ја револуционизираат играта. Сепак, играчите се главните одредувачи во најдобрите натпревари за онлајн казино во живо.

About the author
Nathan Williams
Nathan Williams

Натан „КивиКинг“ Вилијамс внесува допир на шмек на киви во глобалната казино арена во живо. Помешајќи го неговиот аналитички ум со заразната страст за играта, тој создава содржина што води, информира и забавува.

Send email
More posts by Nathan Williams

Најнови вести

Оптимизирајте го вашето здравје со редовно вежбање
2023-11-02

Оптимизирајте го вашето здравје со редовно вежбање

Вести