Уживајте во Mega Fire Blaze Roulette во Рабона за да освоите дел од импресивната награда

Вести

2023-07-18

Benard Maumo

Рабона е казино во живо од 2019 година со многу висока репутација. Благодарение на лиценцата Курасао, оваа страница за игри прифаќа гејмери ​​од многу земји да играат стотици игри со дилери во живо. Но, ако го прашате CasinoRank, Рабона е исто така едно од најдобрите места ако барате бонуси и промоции во живо во казино.

Уживајте во Mega Fire Blaze Roulette во Рабона за да освоите дел од импресивната награда

Така, во овој преглед на бонус за казино во живо, ќе научите неколку работи за промоцијата на Mega Fire Blaze Roulette од 180.000 долари. Научете работи како подобност за бонус, барања за обложување, минимални облози и повеќе.

Кој е мистериозниот бонус од 180.000 долари во Златен чипс во Рабона?

Мистериозниот бонус од 180.000 долари е бонус за казино во живо кој исклучиво се однесува на Mega Fire Blaze Roulette во казиното Рабона. За оние кои не знаат, Mega Fire Blaze Roulette е во живо наслов рулет од Playtech. Оваа игра го користи стандардот Европски рулет правила со куќен раб од 2,70%. Играта исто така има ограничувања за пријателски облози од 0,20 до 2000 долари.

На Казино Рабона, треба само да ја играте оваа титула на рулет во живо за да учествувате во промоцијата на Mystery Bonus. Сè што е потребно е вкупен облог од најмалку 1 долар на играта на рулет во живо за да добиете дел од дневниот награден фонд од 1.000 долари во Golden Chips.

Нема да освоите пари во готовина или бонус во оваа промоција. Наместо тоа, на регулирани во живо казино сајт ќе ви даде Златен чипс во вредност од 1000 долари за да ја играте титулата во рулет. Промоцијата е активна од 13 јули 2023 година до 11 август 2023 година. Тоа е доволно време да го освоите вашиот дел од Златниот чип!

Одредби и услови за бонус за мистерија

Како и другите бонуси и промоции во живо во казино, Mystery Bonus има услови и услови кои диктираат како ќе го користите. Првиот и најважен услов за паметење на оваа промоција е дека единствената квалификациска игра во живо на казино е Mega Fire Blaze Roulette. Играјте која било друга игра и нема да се квалификувате!

Исто така, за време на промотивниот период, гејмерите можат да го активираат Mystery Bonus шест пати дневно, освојувајќи 1.000 долари во Златни чипови по круг. Ова ви дава вкупен дневен буџет од 6.000 долари во Golden Chips.

Подолу се дадени дополнителните услови:

  • Мора да го ставите облогот на една од позициите за обложување избрани од RNG.
  • Сите награди се кредитираат на сметките на играчите во рок од 72 часа.
  • Златните чипови имаат вредност од 0,10 долари.
  • Може да се повлечат само добивките од Златните чипови.
  • Не треба да исполнувате никакви барања за обложување за да ги повлечете добивките.
  • Само облозите со вистински пари се квалификуваат.

Најнови вести

REEVO продолжува со импресивното трчање во 2023 година по потпишувањето на договорот со TVBET
2023-09-18

REEVO продолжува со импресивното трчање во 2023 година по потпишувањето на договорот со TVBET

Вести