Вести

July 18, 2023

Уживајте во Mega Fire Blaze Roulette во Рабона за да освоите дел од импресивната награда

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer

Рабона е казино во живо од 2019 година со многу висока репутација. Благодарение на лиценцата Курасао, оваа страница за игри прифаќа гејмери ​​од многу земји да играат стотици игри со дилери во живо. Но, ако го прашате CasinoRank, Рабона е исто така едно од најдобрите места ако барате бонуси и промоции во живо во казино.

Уживајте во Mega Fire Blaze Roulette во Рабона за да освоите дел од импресивната награда

Така, во овој преглед на бонус за казино во живо, ќе научите неколку работи за промоцијата на Mega Fire Blaze Roulette од 180.000 долари. Научете работи како подобност за бонус, барања за обложување, минимални облози и повеќе.

Кој е мистериозниот бонус од 180.000 долари во Златен чипс во Рабона?

Мистериозниот бонус од 180.000 долари е бонус за казино во живо кој исклучиво се однесува на Mega Fire Blaze Roulette во казиното Рабона. За оние кои не знаат, Mega Fire Blaze Roulette е во живо наслов рулет од Playtech. Оваа игра го користи стандардот Европски рулет правила со куќен раб од 2,70%. Играта исто така има ограничувања за пријателски облози од 0,20 до 2000 долари.

На Казино Рабона, треба само да ја играте оваа титула на рулет во живо за да учествувате во промоцијата на Mystery Bonus. Сè што е потребно е вкупен облог од најмалку 1 долар на играта на рулет во живо за да добиете дел од дневниот награден фонд од 1.000 долари во Golden Chips.

Нема да освоите пари во готовина или бонус во оваа промоција. Наместо тоа, на регулирани во живо казино сајт ќе ви даде Златен чипс во вредност од 1000 долари за да ја играте титулата во рулет. Промоцијата е активна од 13 јули 2023 година до 11 август 2023 година. Тоа е доволно време да го освоите вашиот дел од Златниот чип!

Одредби и услови за бонус за мистерија

Како и другите бонуси и промоции во живо во казино, Mystery Bonus има услови и услови кои диктираат како ќе го користите. Првиот и најважен услов за паметење на оваа промоција е дека единствената квалификациска игра во живо на казино е Mega Fire Blaze Roulette. Играјте која било друга игра и нема да се квалификувате!

Исто така, за време на промотивниот период, гејмерите можат да го активираат Mystery Bonus шест пати дневно, освојувајќи 1.000 долари во Златни чипови по круг. Ова ви дава вкупен дневен буџет од 6.000 долари во Golden Chips.

Подолу се дадени дополнителните услови:

  • Мора да го ставите облогот на една од позициите за обложување избрани од RNG.
  • Сите награди се кредитираат на сметките на играчите во рок од 72 часа.
  • Златните чипови имаат вредност од 0,10 долари.
  • Може да се повлечат само добивките од Златните чипови.
  • Не треба да исполнувате никакви барања за обложување за да ги повлечете добивките.
  • Само облозите со вистински пари се квалификуваат.
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Откривање на возбудувањата на рулетот Sticky Bandits во живо: менувач на играта во онлајн коцкањето
2024-06-05

Откривање на возбудувањата на рулетот Sticky Bandits во живо: менувач на играта во онлајн коцкањето

Вести