За LiveCasinoRank

Liam O'Connor
PublisherLiam O'ConnorPublisher

Нашата приказна

Создадовме веб-локација што сите ја чекавме - сигурна, независна, непристрасна страница за преглед на казино во живо.

Основачите знаеја дека нешто недостасува на пазарот и ја обединија оваа страница во 2017 година. Откако компанијата беше основана, таа бележи брз раст и еволуираше во една од најпочитуваните веб-страници за рангирање во индустријата.

Тим од експерти за казино, со комбинирано 25-годишно искуство, кој има за цел да им ги обезбеди на играчите сите информации потребни за да го започнат нивното искуство со коцкање.

Нашата мисија

Големото прашање таму - кое казино е најдобро за мене? Ова може да биде незгодно, но таму е совршеното казино само за вас, без да мора да правите мачни истражувања.

Таму доаѓаме.

Може да биде тешко и огромно да се знае од каде да се започне, со сите различни игри, бонуси, понуди и даватели на казино. Поради тоа колку е неизвесност во индустријата, доаѓаме за да им го олесниме искуството со коцкање на играчите.

Секој ден, ние влегуваме во работа, работиме на нашата мисија - која не е само да ве водиме, туку и да ви помогнеме да ја прилагодите вашата авантура.

Нашето јадро

Ние се стремиме да бидеме од корист и услуга на информации за сите играчи ширум светот. Нашиот код на работа е едноставен:

Искреност: Ние гарантираме чесност во сè што правиме и даваме вистински факти и вистински информации што се собрани од нашите експерти

Знаење: Сето знаење што го добивме низ годините, сакаме да ви го дадеме. Работиме напорно за да се увериме дека сите вести, водичи и прегледи се проверени со факти и ажурирани.

Грижа: Ние се грижиме за нашите играчи и се грижиме да ја обезбедиме сета помош што можеме да ја дадеме на нашата веб-страница. Иако коцкањето може да биде многу забавно и возбудливо, исто така може да предизвика сериозна штета. Ние многу сериозно ги сфаќаме одговорните зависности од коцкање и тука сме да помогнеме.

Нашата визија

Нашата визија се заснова на ефикасноста - затоа играчите можат да уживаат во нашата страница каде што се собира сè. Сакаме да се опуштите и да уживате во казиното што најмногу ви одговара.

Наша цел е да го направиме изборот на казино најлесната работа во светот и да бидеме центар за секое казино. И погрижете се играчите да ги имаат сите основни алатки кога влегуваат во светот на коцкањето.

Контактирајте не

Ние би сакале да слушнеме од вас!

Без разлика дали имате предлози или прашања, ние секогаш ќе бидеме тука да ве слушнеме.

Можете да ни испратите е-пошта на info@casinorank.com, а ние ќе се вратиме со вас наскоро.

About the author
Liam O'Connor
Liam O'Connor
About

Лиам „ЛакиЛиам“ О'Конор го комбинира својот ирски шарм и остроумната деловна острина за да курира привлечна содржина за LiveCasinoRank. Искусен ентузијаст во казино, кој стана издавач, тој го премостува јазот помеѓу возбудата и информациите.

Send email
More posts by Liam O'Connor

Our Team

Dave Davis
Dave DavisAreas of Expertise:
Блек ЏекПокер
About

Омилен цитат за коцкањето: „Треба да знаете кога да ги држите, да знаете кога да ги свиткате“

Омилена казино игра: Блек Џек.

Priya Patel
Priya Patel
About

Потекнувајќи од живописните пејзажи на Нов Зеланд, Прија Пател е истражувачката динамо зад длабинските увиди на OnlineCasinoRank. Нејзиниот прецизен пристап кон податоците и трендовите го револуционизираше начинот на кој гејмерите го перцепираат и се движат низ пејзажот на онлајн казиното.

Jacob Mitchell
Jacob Mitchell
About

Џејкоб „Џекпот Џејк“ Мичел, канадски маестро на пејзажот на онлајн казино, курира содржини со прецизност и страст. Како издавач на OnlineCasinoRank, тој гарантира дека читателите секогаш го постигнуваат џекпотот на информациите.

Samuel O'Reilly
Samuel O'ReillyAreas of Expertise:
About

Семјуел О'Рајли, роден во Австралија, е мозокот зад некои од најпроникливите водичи за онлајн казино. Со една деценија во индустријата за игри, стручноста на Семјуел е неповторлива, што ги прави неговите критики омилени и кај почетниците и кај професионалците. Име на аватар: КазиноКенгур

Dylan Thomas
Dylan Thomas
About

Роден под австралиското сонце, Дилан Томас е бедем на кредибилитетот за OnlineCasinoRank. Познат по неговата прецизност во вид на орел и непопустлива посветеност на вистината, Дилан гарантира дека секоја информација е достојна на лупа.

Emily Thompson
Emily Thompson
About

Емили „VegasMuse“ Томпсон е искусен ентузијаст на онлајн казино од долу. Со остро око за детали и вродена вештина за стратегии, таа ја претвори својата страст за светот на онлајн казиното во успешна писателска кариера.

Keisha Bailey
Keisha BaileyAreas of Expertise:
About

Кејша Бејли, сопствениот скапоцен камен на Јамајка, стана дефинитивен авторитет за бонусите на онлајн казиното. Со ласерски фокус на максимизирање на добивката на играчите, анализите на Кеиша станаа неопходни за морето гејмери.

Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Ајден Марфи, директно од срцето на Ирска, е сила со која треба да се смета во секторот за прегледување на онлајн казино. Во брак со духовитост со критичко око, критиките на Ејден стекнаа репутација на брутално искрени, но секогаш фер.

Clara McKenzie
Clara McKenzie
About

Потекнувајќи од спокојните пејзажи на Велингтон, Клара Мекензи стои како бастион на вистината на LiveCasinoRank. Со форензичко око и непоколеблива посветеност на точноста, Клара гарантира дека секој детал, статистика и тврдење блескаат со автентичност.

Nathan Williams
Nathan Williams
About

Натан „КивиКинг“ Вилијамс внесува допир на шмек на киви во глобалната казино арена во живо. Помешајќи го неговиот аналитички ум со заразната страст за играта, тој создава содржина што води, информира и забавува.

Rajesh Nair
Rajesh Nair
About

Роден во шарениот град Мумбаи, способноста на Раџеш Наир во истражувањето заедно со длабоката страст за динамиката на казино во живо го позиционира како врвен детектив за податоци на LiveCasinoRank. Мешавина од упорност и љубопитност, Рајеш ја открива сложената таписерија на пејзажот на казино во живо за ентузијастите ширум светот.

Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Со ирски шарм и вештина за критичка анализа, Фиона Галагер стана доверлив глас на LiveCasinoRank за непристрасни критики. Цртајќи ги играчите со нејзините искрени повратни информации и волшебното раскажување приказни, Фиона е светилникот што ги води гејмерите во огромното море на избори за казино во живо.

Samuel Ochieng
Samuel OchiengAreas of Expertise:
About

Од раздвижените улици на Најроби, Самуел Очиенг е незаменливиот мозок зад пробивањето на кодот за бонуси во казино во живо. Со остро око за вредност и немилосрдна желба за максимизирање на наградите, Сем стана гуруто на играчите ширум светот кои го бараат најдобриот бенд за својот долар.

Isabelle Lacroix
Isabelle LacroixAreas of Expertise:
About

Од живописното срце на Квебек, Изабел Лакроа стои како светилник за сите работи поврзани со игрите во казино во живо. Со спој на елеганција и остри сознанија за играта, таа е доверливиот глас за играчите кои бараат автентично искуство во казиното од нивните екрани.

Liam O'Connor
Liam O'Connor
About

Лиам „ЛакиЛиам“ О'Конор го комбинира својот ирски шарм и остроумната деловна острина за да курира привлечна содржина за LiveCasinoRank. Искусен ентузијаст во казино, кој стана издавач, тој го премостува јазот помеѓу возбудата и информациите.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.