Најдобра Live Grand Roulette Казино Во Живо во 2023

Во Гранд рулет, играчите ќе најдат добро опремени дилери во живо во поставки за студио од светска класа. Неверојатна 3D игра им овозможува на ентузијастите во живо на казино да ставаат облози со шанса да победат. Тоа е нешто најблиску до играње вистинска рулет игра од удобноста на сопствениот кауч. Обложувањето на Grand Roulette не може да биде полесно со пријателскиот кориснички интерфејс (UI) со распоред на играта, тркачки патеки и чипови. Дозволени се повеќе облози на виртуелниот распоред за доделеното време. Победничките облози се откриваат кога дилерот во живо го врти тркалото за да ја лансира топката. Благодарение на режимот за двојна игра на масата Гранд рулет, играчите можат да комуницираат еден со друг во елегантната атмосфера на казина во живо. Ова е можно и на компјутер и на мобилни уреди.

Генерални информации

Генерални информации

Име на играта

Гранд рулет во живо

Добавувач на игри

Автентични игри

Тип на игра

Рулет

Стриминг од

Романија

Генерални информации
Како да играте автентични игри во живо Гранд рулет

Како да играте автентични игри во живо Гранд рулет

Authentic Gaming нуди 97,3% враќање на играчот за Гранд рулет во живо. Играта има европско рулет со една нула (0) и 36 други броеви. Броевите се поделени на црвени и црни квадрати за поставување надворешни облози. Освен статистиката, интерфејсот на Гранд рулет ги прикажува топлите и ладните броеви, вклучувајќи ги и надворешните облози што ги добиле последните 250 рунди. Со звучни ефекти во заднина и квалитетна графика, никогаш не е досаден момент во казина во живо што нудат Гранд рулет. Еве како оди обложувањето на играта:

  1. Изберете вредност на монета и ставете ја на еден или неколку броеви на таблата на Гранд рулет или обложувајте се на црни или црвени бои.
  2. Еден облог може да покрие различни броеви. Исто така, може да се стави облог на еден број.
  3. За да ги намалите трошоците за обложување, обложувајте се на повеќе броеви. Сепак, ова може да ја намали потенцијалната исплата.
  4. Дилерот ќе го заврти тркалото, а топката ќе слета на победничките броеви.
  5. Дилерот ги елиминира загубените облози, а играчите го започнуваат следниот круг една минута подоцна.

Правила на играта

Играчите треба да се запознаат со правилата на игри во казино во живо. Неопходно е да се користи мулти-камери или класичен приказ за Grand Roulette. Динамиката на Гранд рулет ги подели влоговите на два; внатре и надвор облози. Надворешните облози сочинуваат половина или третина од тркалото на рулетот, додека внатрешните облози може да бидат кој било број од еден до шест. Надворешните облози нудат најдобри можни шанси. Износите за обложување може да бидат од 0,2 до 5.000 американски долари. Ако топката слета на предвидениот број, играчот добива двојно повеќе од нивниот влог.

Боите и бројките на Големиот рулет може да имаат специфичен модел, што го олеснува предвидувањето на следниот потег. Топката може да се смести на зелената боја или бројот 0. Ова во превод значи победа, што е три пати повеќе од облогот. Новите и постоечките играчи не треба да се двоумат да ги зграпчат бонусните функции. Некои бонуси не бараат депозит, што им овозможува на почетниците да ги полираат своите вештини без ризик. Повторно, Гранд рулет во живо има функција за џекпот со потенцијално големи добивки.

Како да играте автентични игри во живо Гранд рулет