Придружна програма

Индустријата за онлајн коцкање е огромна и привлечна, што го прави тежок свет за навигација, особено за поновите играчи и новите казина. Ова е местото каде што придружните програми доаѓаат во; тие даваат можност и за играчот и за онлајн казино да имаат корист од прекрасниот свет на онлајн коцкањето. Новите и старите казина секогаш бараат изложеност за да ги прошират своите услуги на најголема можна публика; ова исто така им помага да го откријат тркалото и да развијат нови, возбудливи понуди за играчите да уживаат. Со оглед на тоа што играчите добиваат паричен поттик да ги упатат другите да играат онлајн во одредено казино кое е вистинско и доверливо.

1xBet

1xBet е голем спортски оператор со илјадници посетители на неговите веб-локации. Ова го прави одличен партнер за онлајн бизниси со спортска тема. Тоа е фантастичен начин да се изгради екстра пасивен прилив на приход. Компанијата нуди модел за споделување на приходите.

Прикажи повеќе..
21 Affiliates

Филијалата на програмата, „21 Affiliates“, го презема водството во маркетингот на казино кога станува збор за моќта на конвертирање на слотови и казино игри. Оваа придружна програма гарантира дека подружниците не се надвор од својот џеб пред крајот на месецот. Затоа, ги запишува своите филијали во план за споделување приходи веднаш од регистрацијата.

Прикажи повеќе..
22bet Partners

Најчесто, корисничкото искуство одредува дали брендот на казино ќе се претвори или не. Партнерите на 22Bet го разбираат овој факт со инкорпорирање на впечатлива графика и интуитивен кориснички интерфејс во својот бренд на казино Казино 22Bet - благодарение на Microgaming, NetEnt и Play' GO. Овие карактеристики гарантираат доживотни провизии за партнерите кои сакаат да ја рекламираат оваа придружна програма.

Прикажи повеќе..
Aff Power

Филијалата на која се приклучува секој во индустријата за коцкање ќе игра голема улога во висината на провизијата што таа личност ќе ја заработи. Aff Power affiliate програмата е една од најдобрите во индустријата и гарантира стабилен приход за филијалите кога промовираат слот игри и казино бонуси. Неговата транспарентност ги уверува подружниците за нејзината доверливост со тоа што нема да пропадне до датумот на плаќање.

Прикажи повеќе..
Affiliate Cruise

Филијали кои промовираат казино игри од водечките даватели на казино како Aristocrats, Net Entertainment и 2x2 Gaming се уверени дека ќе го направат тоа бидејќи знаат дека имаат награда за нивните напори. Affiliate Cruise е партнерска програма одговорна за маркетинг на казино брендови од овие врвни софтверски компании. Нејзината придружна програма им нуди на своите партнери тенденција да заработуваат доживотни провизии.

Прикажи повеќе..
Bet365 Affiliates

Не е лесно да се дојде до реномирана локација за коцкање што нуди во живо игри. За среќа, програмата Bet365 Affiliates отвори нови прозорци на можности за коцкарите кои се уморни од измами преку Интернет од бескрупулозните обложувалници. Онлајн казино поврзани под капата на Bet365 обезбедуваат возбудливи покер соби, спортски книшки, казино во живо дилери и бинго, меѓу другите интернет игри. Порталот работи речиси една деценија и веќе привлече милиони клиенти од сите страни.

Прикажи повеќе..
Betchan Affiliates

Betchan Affiliates е придружна програма за добро познатото казино, Betchan. Казиното е познато по својата разновидна палета на казино игри. Исто така е целосно лиценциран и е основан веќе неколку години. Многу производители на софтвер со големи имиња може да се најдат во казиното Betchan.

Прикажи повеќе..
Betsson Group Affiliates

Betsson Group им дава на играчите многу опции за обложување и има 40-годишно искуство во iGaming индустријата. Тие го проширија своето искуство во придружна програма, Betson Group Affiliates, која е многу почитувана и реномирана придружна програма.

Прикажи повеќе..

Bob Casino Affiliates