Топ 10 BTG Казино Во Живо

Big Time Gaming (BTG) е провајдер на софтвер за игри на казино, кој работи од 2011 година и се наоѓа во Австралија. Тие произведоа повеќе од 22 слотови, кои вклучуваат Temple Quest Spinfinity и White Rabbit, како и некои верзии на гребење карти, заедно со неколку возбудливи игри на маса.

Најпопуларните казино игри од BTG
Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
Најпопуларните казино игри од BTG

Најпопуларните казино игри од BTG

Ако сте во потрага по разновидни и возбудливи казино игри да се игра тогаш Big Time Gaming (BTG) е начин да се оди. BTG игрите се познати по нивната возбудлива игра и шарени теми и целокупни дизајни. Некои популарни игри ги вклучуваат Monopoly Megaways, Star Cluster и култниот класик Wild Flower.

Најпопуларните казино игри од BTG