Топ 10 Genesis Gaming Live Casino

Genesis Gaming постои од 2008 година и е водечки снабдувач на слотови за индустријата за игри на казино. Има над 200 слот игри во својот каталог и произведува нови изданија секој месец, за копнени, онлајн и мобилни казина. Меѓу многуте популарни наслови се Bier Fest, Attack of the Zombies и Bounty Hunter.

Најнови вести

Genesis Gaming ќе објави цела серија на нови игри
2021-09-16

Genesis Gaming ќе објави цела серија на нови игри

Genesis Gaming воведе цела серија на онлајн игри кои обезбедуваат врвна возбуда од моментални победи со софистициран и привлечен дизајн со ретро изглед.