Рулет во живо на NetEnt

NetEnt

2020-12-27

Сега можете да се обидете NetEnt'sрулет во живо преку вашиот прелистувач, без потреба од преземање, без регистрација, без депозит и без број на кредитна картичка. Во NetEnt's Апликацијата за рулет во живо за 2019 година има некои верзии на оваа игра, како што се:

Рулет во живо на NetEnt
 • Европски рулет
 • ВИП европски рулет (за високи ролки)
 • Автоматски рулет (брз, класичен, ВИП - овој тип на рулет во основа е пренос во живо на автоматско рулет и без крупиери)
 • Италијански, турски, германски маси за странски играчи кои не зборуваат англиски

Можно е да се пристапи до сите овие, а ова се нарекува „Live Beyond Live“ можност да се видат другите табели и тркала и исто така да се префрлате помеѓу нив со кликнување на копче, што е дефинитивно одлична карактеристика бидејќи ја прави оваа апликација подобра. од многу од конкурентот. Овој рулет во живо може да внесе возбуда и класа на физички казина во куќата на играчот и дефинитивно го прави тоа на нов начин. Тоа е многу интересно и дефинитивно уникатна форма на оваа игра и беше потребен ваков тип на иновации во оваа област.

Сепак, веројатно е дека овие типови на игри ќе исчезнат многу наскоро. Тоа е затоа што дилерите изгледаат неверојатно уморни и исцрпени додека ги објавуваат бројките. Тоа не носи никаков привлечност, особено затоа што луѓето сакаат да си одвојат време додека ги извршуваат своите облози со своја брзина. Нешто што е придобивка во врска со онлајн рулетот е тоа што играчите можат да направат пауза во бањата. Добра работа за играчите е фактот што тие можат да користат стратегија за рулет во живо.

Ако сакате да научите како да играте, тогаш е достапен туторијал за рулет во живо за да можете всушност да можете да играте рулет во живо. Тоа е една од најдобрите игри достапни во казина во живо и ова е твојата последна шанса. Плус, кој знае дали нема да освоите голема сума на пари со некоја стратегија.

Статистика на рулет во живо

Тип: Европски софтвер за рулет: NetEnt RTP: 97,3% Број на нули: 1 Број на тркала: 1 Датум на издавање: ноември 2019 година

Ако сакате да го испробате рулетот во живо со вистински пари, можете да го направите тоа во следните онлајн казина:

За европските играчи:

БГО

Крос платформа, следната генерација и казино што е компатибилно со паметни телефони со најголеми игри, дилери во живо, а исто така и со бинго. Најдобрите бонуси во моментов.

500 бесплатни вртења

Правно одрекување: Условите и условите на казината може да важат доколку ги има. Треба да ја проверите страницата на казиното за ажурирани услови и услови и ограничувања за обложување.

Betsafe казино и спортска книга

Betsafe казино со дилери во живо и спортски книги, вкрстена платформа и исто така е компатибилно со паметни телефони и таблети.

Има бонус за добредојде од 100% до 50 €. Може да добиете и 20 бесплатни вртења кога ќе го направите вашиот прв депозит.

За играчи од САД и Канада

Казино Црн Лотус

Бонус од 100 долари. Користете го кодот: VENTURE100 Добијте 300% бонус за совпаѓање, до 3.250 долари. Кодот за користење е: VENTURE300

Бонуси за оние кои се веќе регистрирани:

 • Бесплатно вртење на „Бонусното тркало на милионерот“, моментални награди, само ограничено време
 • Депонирајте и добијте 37 бесплатни вртења на Millionaire's Life. Користете ја шифрата: 37MILLION
 • Секој ден помеѓу 06:00 и 00:10 EDT ќе добивате 50 бесплатни вртења да се игра кога е Happy Hour
 • Летна самба мини игра за играчи кои се враќаат, ќе има неверојатни добивки кои ќе ви бидат впишани на вашата сметка, цело лето
 • Депонирајте 45 долари и добијте 299% до 1.000 долари. Кодот е: 299MILLION и потоа добијте 47 бесплатни вртења на слотот е Millionaire's Life. Користете ја следнава шифра: 47MILLION

Обложување онлајн казино и спортска книга

 • Има бонус за добредојде од 100% до 1000 долари кога ќе ги направите првите 3 депозити. Користете го кодот BOLCASINO
 • 100% бонус за добредојде до 100% кога ќе го направите вашиот прв депозит користејќи го Етереум, Биткоин Кеш, Лајткоин или цртичка. Не е потребен никаков код.

Најнови вести

REEVO продолжува со импресивното трчање во 2023 година по потпишувањето на договорот со TVBET
2023-09-18

REEVO продолжува со импресивното трчање во 2023 година по потпишувањето на договорот со TVBET

Вести