Play'n Go објави слот за кинеска Нова Година

Play'n GO

2021-01-31

Во кинеската култура, 2021 година е година на Волот, што всушност е инспирација за оваа титула од Play'n GO. Бикот не е само во фокусот на темата, туку е и дивината во процеп.

Play'n Go објави слот за кинеска Нова Година

Брендот објави сосема нов наслов во индустријата оваа година, видео слот 5x3 за кој сите веќе знаат дека ќе биде успешен. Овој бренд дефинитивно знае што прави и е во оваа индустрија долго време, па затоа е лесно да се верува на неговите вештини кога станува збор за развој на некои од најдобрите слотови што можете да ги играте во некои онлајн казина.

За слотот

Брендот изјави дека овој слот е совршено издание за луѓето да се подготват за кинеската Нова година, а оваа година ќе биде година на Волот. Приказната за овој автомат е базирана на сопственик на продавница кој носи бик во нивната продавница за да ја прослави новата година. Се разбира, тоа не оди добро и ќе мора да го зачувате денот и, по патеката, ќе добивате награди на патот.

Бикот не е само во фокусот на темата на овој слот, туку е и дивината. Ќе ви помогне да креирате добивки на линиите за плаќање секогаш кога ќе слета и исто така ќе активира една од трите посебни карактеристики, така што секогаш имате на што да очекувате.

Нешто што ќе ви се допадне е разновидноста на слотот што е дел од овој слот, бидејќи има бесплатни вртења каде што можете да изберете една од трите функции за играње за време на овие бесплатни вртења, давајќи поголема контрола врз тој режим.

Што се зборува за овој слот

Play'n GO рече во соопштението за печатот дека автоматот „Bull in a China Shop“ има неверојатна силна врска со кинеската Нова година и тоа сигурно ќе го придобие интересот на обожавателите за овој фестивал во светот, плус овој слот е исто така забавен за играње. лежерна игра и да освоите пари. Ова му дава широка привлечност меѓу играчите, што е една од најголемите предности на портфолиото Play'n GO.

Брендот исто така изјави дека иако не е невообичаено за нив да лансираат игри да се совпаѓаат со значајни настани, тие го прават тоа само кога ја имаат вистинската игра за да го направат тоа, како што забележа CPO Мартин Зетергрен. Тој, исто така, рече дека има некои оператори кои може да брзаат да ги истуркаат игрите за да тргуваат со популарните настани како што се Денот на вљубените, Божиќ итн. Сепак, Play'n GO отсекогаш тврдеше дека ги лансираат своите игри само ако е вистинското време. „Bull in a China Shop“ е неверојатно забавна игра и дефинитивно ќе додаде забава и забава за оние кои уживаат во кинеската Нова Година.

Зошто да го изберете овој слот

Ако барате висококвалитетен слот со одлична игра од неверојатен програмер, тогаш овој нема да ве разочара. Всушност, тој е совршено развиен со многу функции што можете да ги искористите и тоа е нешто што ќе ви се допадне.

Додека играте ќе се забавувате многу и тоа е загарантирано со Play'n GO. Можете да бидете сигурни дека имате можност да заработите пари преку овој слот, плус имате сигурност дека можете многу да се забавувате и тоа е затоа што сите слотови од Play'n GO се прекрасно развиени и многу забавни.

Најнови вести

Езуги ја добива посакуваната лиценца за казино во живо во ОК
2022-09-05

Езуги ја добива посакуваната лиценца за казино во живо во ОК

Новости