Прагматичната игра го открива Mega Wheel

Pragmatic Play

2020-11-20

Прагматична игра, лидер во коцкарската индустрија кога станува збор за содржината неодамна објави неверојатно ново казино во живо игра наречена Мега тркала. Играчите ќе имаат уникатно искуство, бидејќи ќе се чувствуваат како да се во нивната омилена ТВ-игра, но ова е всушност домаќин на Прагматична играТимот на претпраќачи, кои се неверојатно ангажирани. Играта има огромно тркало со 54 обоени сегменти каде секој од нив означува соодветна исплата за играчот.

Прагматичната игра го открива Mega Wheel

Која е целта на оваа игра

Целта на оваа игра, која е инспирирана од многу популарните Big 6 и Money Wheels, е да го предвиди вистинскиот број кога ќе престане да се врти, со можност да победи до 40 пати од вашиот облог. Ќе има број кој ќе биде избран секој круг по случаен избор како мега среќен број. Ова ќе ги зголеми добивките на играчите до 500 пати повеќе од нивниот облог во Мега победа.

Карактеристики на Mega Wheel

Карактеристиките што овој игра вклучуваат, очигледно, „Автоматско играње“, „Облог на сите“ што ќе го покрие секој од сите 9 типови облози во едно вртење, „напредна валидација на облози“, детална историја на облози и исто така можност за разговор со презентерот, со другите играчи или тимот за поддршка додека играте, што дефинитивно е предност за вас. Главниот јазик на оваа игра е, се разбира, англискиот, но опфаќа над 100 валути и 200 јазици на интерфејсот.

Нешто во што овие игри во живо се одлични е можноста играчите да разговараат со домаќините додека играат, што го прави нивното искуство уште подобро. Студиото од високата класа беше специјално дизајнирано за оваа игра и има сè што е потребно за да ја направи оваа игра уште подобра, како што се светлата, боите, звучните ефекти, па дури и анимациите. Ова е, се разбира, како што играта напредува. Така, ќе се чувствувате како навистина да играте таму.

Мислење од Лена Јасир

Потпретседателот на Pragmatic Play изјави дека емисиите за игри се навистина обележје во фокусот на играње-ангажман, кој е светот на казиното во живо. Тие се повеќе од среќни што обезбедуваат игра која дефинитивно е во склад со пазарот овие денови и денес го откриваат својот став за популарните емисии на игри во живо, што е само прво од многу повеќе што доаѓаат.

Тие веруваат дека Mega Wheel има многу забавна вредност што ќе привлече многу играчи, што дефинитивно ќе ги натера играчите да сакаат да продолжат да играат во тоа казино или ќе го привлечат вниманието на оние кои сè уште не се регистрирани.

Прагматичната игра е секогаш вистинскиот избор

Pragmatic Play е еден од лидерите кога е во прашање коцкарската индустрија и така е одамна. Дефинитивно е неверојатна компанија и може да развие секаков тип на игра без никаков проблем. Нешто за Pragmatic Play за кое малкумина знаат е дека овој бренд освои многу пазари низ светот, дури и во Колумбија.

Ако сакате да се забавувате со најдобрите игри, тогаш можете да ги играте игрите на овој бренд. Овие дефинитивно ќе ви се допаднат и можете да ги играте најдобрите игри онлајн казино, така што нема потреба да се грижите. Пробајте ја оваа нова игра и сигурно ќе ви се допадне.

Најнови вести

REEVO продолжува со импресивното трчање во 2023 година по потпишувањето на договорот со TVBET
2023-09-18

REEVO продолжува со импресивното трчање во 2023 година по потпишувањето на договорот со TVBET

Вести