Thunderspin

November 5, 2020

ThunderSpin е добитник на старт-ап на годината на Starlet Awards

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

ThunderSpin штотуку објави дека е номиниран за победник на престижните награди Старлет во категоријата Стартап на годината. Овој бренд е дефинитивно оној кој станува многу популарен ширум светот бидејќи е поврзан со висококвалитетни онлајн казино игри, што е огромна предност.

ThunderSpin е добитник на старт-ап на годината на Starlet Awards

Конкуренцијата беше дефинитивно жестока. Сепак, пристапот на брендот „Feel the Roar“ му помогна да се истакне и да победи со иновативни слотови кои се способни да ги задоволат потребите на сите платформи, а особено да ги забавуваат сите.

Најдобрата и најсметаната награда

Ова е награда за ThunderSpin што доаѓа откако брендот ја зголеми својата колекција на иновативни игри. Секој од нив има многу уникатни карактеристики за да привлече некој вид на играч. Ова ги вклучува игрите што тие веќе ги лансираа и беа успешни, како што се „Книга на богатства“, „Ангели против демони“, „Парите“, „Вештерка за забава на Ноќта на вештерките“ и многу други во кои можат и во кои уживаат илјадници играчи низ се` поголем број казина во живо .

Коментар од Леф Летлат

Извршниот директор на ThunderSpin изјави дека сите се воодушевени што ќе бидат победници на Најдобар стартап за 2020 година на Startlet наградите. Овој бренд расте и неговата колекција од повеќе од 30 игри покажува дека тие можат да продолжат да ги снабдуваат своите партнери со многу повеќе игри и, во исто време, задржување на квалитетот кој е важен во денешно време за играчите. Оваа награда во основа е заложба на ThunderSpin да ја задржи културата на стартување, дури и ако тимот расте, сè додека ги градат најдобрите, забавни и профитабилни игри за нивните партнери во казино.

За ThunderSpin

Овој бренд е независно студио за игри што има висококвалитетни и исто така врвни слотови. Тие ги развиваат игрите на јазик за кодирање со висок стандард, така што е можно да се обезбедат перформанси на повеќе платформи. Тие ја прилагодуваат резолуцијата на нивните игри на различни региони, што ги прави погодни за секоја брзина. Тие се лоцирани во Европа, а нивното седиште е во Малта.

Игрите што ги развива ThunderSpin се развиени во HTML5. Плус тие се сертифицирани за светските пазари од ГЛИ (Коцкање Labs International) и исто така од iTech Labs. Покрај сето ова, тие поддржуваат повеќе меѓународни валути и некои криптовалути.

Зошто да го изберете овој бренд, а не друг

ThunderSpin е дефинитивно неверојатен бренд што можете да го изберете секогаш кога сте во вашето онлајн казино и не знаете кои игри да ги играте. Сигурно ќе се забавувате многу со нивните игри бидејќи се многу забавни. Плус, секогаш можете да освоите пари, што е огромна предност.

Играчите од целиот свет можат да имаат корист од игрите на оваа компанија и тие се пример за оние брендови кои штотуку почнуваат. Дефинитивно е придобивка за многу играчи да играат ThunderSpin слотови и многу да се забавуваат со нив. Значи, ако се сомневате кои игри да ги играте, тогаш изборот на игрите на овој бренд е вистинскиот избор, тоа е сигурно. Ќе бидете воодушевени од квалитетот.

Најнови вести

Оптимизирајте го вашето здравје со редовно вежбање
2023-11-02

Оптимизирајте го вашето здравје со редовно вежбање

Вести