VIVO Gaming

January 15, 2021

Vivo Gaming и 7Mojos се партнери

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Vivo Gaming добредојде, со многу среќа, 7 Моџос како нивен нов член. Она што го прави 7Mojos е да создава решенија за забава од следната генерација, додека тие исто така нудат неверојатно портфолио на казино игри, кои можат целосно да се интегрираат во која било платформа и веб-локација што веќе постои или веќе е создадена. 7Mojos се MGA и исто така лиценцирани од Државната комисија за коцкање во Бугарија, што е дел од идниот план на Vivo Gaming за вистински влез на овие пазари, а исто така и низ целиот свет. Значи, ова е дефинитивно добар почеток. Vivo Gaming може да понуди неверојатно Дилер во живо Андар Бахар маса плус неограничен блек џек, кој е дел од портфолиото 7Mojos. Има и 22 слотови и многу други се развиваат.

Vivo Gaming и 7Mojos се партнери

Нешто што играчите навистина го сакаат од Vivo Gaming е нивно онлајн блек џек, што ја направи сета разлика за овој бренд. Значи, ако сакате да го пробате, тогаш можете да го направите кога сакате.

Што се зборува за ова партнерство

Директорот за развој на бизнисот во 7Mojos, Стефан Енчев изјави дека со тоа што нивните фантастични и уникатни 3D игри се достапни низ отпечатокот на Vivo Gaming ги прави уште повеќе уверени дека им треба извонредна UX, автентична и квалитетна содржина. Тој рече дека посакуваат успешно патување, а исто така силно и долго партнерство, што е од суштинско значење во денешно време.

Надин Тис, која е шеф на менаџментот во Vivo Gaming, исто така изјави дека сакаат да ги усреќат своите клиенти во Vivo Gaming и за да го направат тоа е да обезбедат нови и поразновидни игри од неверојатни партнери како 7Mojos. Бидејќи имаат 3D игри, можно е да се обезбеди автентично искуство во игра за играчите.

За 7Моџос

Овој бренд е подружница на групацијата Zariba и Win Models LTD. Групацијата Зариба е компанија која има повеќе од една деценија искуство кога станува збор за развој на HTML5 производи. Win Models LTD започна со работа во казино во живо индустријата во 2015 година, и сè што прави е да служи игри во казино во живо стриминг. Многу наслови од групацијата Зарибл успеаја да го достигнат врвот на Google Play, а исто така и на App Store, одржувајќи повеќе од 750.000 дневни активни корисници. Ова е дефинитивно нешто многу добро за овие брендови и, се надеваме, тие ќе продолжат да имаат успех.

За Vivo Gaming

Vivo Gaming е, без сомнение, огромна иновативна компанија кога станува збор за новите технологии која работи во оваа неверојатна индустрија повеќе од 15 години, а исто така има и B2B искуство. Тие се добавувач на софтвер кој нуди платформа за дилери во живо 24/7 за многу студија ширум светот. Тие ги обезбедуваат и најдобрите решенија за игри за претприемачи, оператори и физички казина.

Блек џек во живо од Vivo Gaming

Ова е веројатно најпознатата игра од овој бренд. И тоа е поради сиот квалитет и затоа што има неверојатна игра. Дефинитивно ви се препорачува да играте блек џек онлајн, особено ако е во живо. Ова затоа што ќе имате друго искуство и може да го промени начинот на кој гледате на онлајн казината.

Vivo Gaming навистина направи одлична работа кога се разви неограничен блек џек онлајн и сега е ваш ред да ја пробате оваа игра. Ќе се забавувате многу и голема е веројатноста да освоите пари.

Најнови вести

Оптимизирајте го вашето здравје со редовно вежбање
2023-11-02

Оптимизирајте го вашето здравје со редовно вежбање

Вести