1xBet Live Casino Преглед

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Во сопственост на Techin Fusion Limited, 1XBet е онлајн казино во живо кое започна во 2007 година, како уличен букмејкер во Русија. Денес е меѓу најголемите имиња во индустријата за коцкање преку Интернет. Компанијата нуди:

 • Спортско обложување
 • Онлајн казино игри
 • Игри со дилери во живо
 • Меѓу многуте други опции за обложување во казино
Целосна позадина и информации за 1xBet

Games

И покрај тоа што цветаше во спортското обложување, 1XBet сега има целосен опсег на игри распространети низ различни категории, од игри со дилери во живо до онлајн казина и ТВ игри. Некои од популарните казино игри на 1Xbet вклучуваат Starburst, Big Bang, Finn, and the Swirly Spin, Butterfly Staxx, South Park Reel Chaos и Lost Relics, меѓу другите.

Withdrawals

Исто како и депонирањето, постапката за повлекување е прилично едноставна. Постојат многу опции што ги обезбедува компанијата, вклучувајќи е-паричници, картички и банкарски трансфери.

Повлекувањето на е-паричник е моментално, додека повлекувањето на картичката и жичниот трансфер трае 3-5 дена и 2-3 дена соодветно. Нема поставено ограничување за повлекување на 1XBet.

Bonuses

Во овој преглед на казино 1xbet во живо, треба да ги погледнеме бонусите и промоциите. Првиот пат кога ќе креирате сметка во казиното во живо 1xBet, ќе добиете 100% бонус за казино во живо кој може да достигне 130 УСД на вашиот прв депозит. Вие само треба да ги следите следните чекори:

 • Регистрирајте се на веб-страницата 1xBet
 • Внесете ги сите потребни информации во Моја сметка
 • Направете депозит
 • Добијте го вашиот бонус за 1xBet казино кој автоматски ќе се префрли на вашата сметка

Payments

Облогот за затворање е достапен во 1xBet казиното и можете да го искористите тоа. На овој начин можете да избегнете претрпување загуби пред да ви се префрлат парите на вашата сметка. Има многу предности на оваа карактеристика. Можете да ја земете целата ваша тековна акумулирана добивка од настанот на кој учествувавте пред да заврши.

Account

Процесот на регистрација во 1xBet не може да биде поедноставен. Постојат 3 различни начини на располагање за спроведување на регистрацијата:

 • Можете да се регистрирате користејќи го вашиот телефонски број
 • Можете да се регистрирате со користење на вашата е-адреса
 • Можете да се регистрирате на социјалните мрежи и месинџер

Друг одличен начин е регистрацијата со „еден клик“ која ви овозможува да добиете најава и лозинка само со внесување на вашата земја и валута.

Languages

1XBet е меѓународна платформа за онлајн игри која им служи на играчи од целиот свет. Веб-страницата и платформите за апликации се дизајнирани да ги поддржува сите популарни јазици во светот.

Некои од јазиците на кои е достапен се:

 • Англиски
 • шпански
 • португалски
 • италијански
 • турски
 • руски
 • јапонски

Во основа, постои јазик за секоја земја во која работи.

Mobile

Ставањето облог со помош на вашиот рачен уред е многу лесно. Целиот процес е поедноставен.

 1. Изберете ја играта што сакате да ја играте.
 2. За спорт, изберете го настанот. И ако има многу облози, изберете го оној што го претпочитате.
 3. За игри во казино, внесете ја сумата што сакате да ја обложите.

Tips & Tricks

Играњето онлајн игри во казиното е дефинитивно забавен начин да го поминете вашето време, но што е со победата и на пат. Гледате, ако научите неколку од овие трикови за игри на казино 1xbet во живо, можете да заработите добри пари на патот.

Promotions & Offers

Во овој преглед на казиното на 1xBet, едно нешто што не може да се изостави се промоциите и понудите. 

1XBet нуди многу примамливи промоции во форма на бонуси и попусти за пријавување. Вреди да се напомене дека најголем дел од попустите се во делот за спортско обложување, но одвреме-навреме има и промоции за останатите играчи во сегментот на казино. За среќа, има бонус за пријавување за сите во казиното во живо на 1xbet.

Live Casino

1XBet е достапен на различни уреди, вклучувајќи ги и веб и мобилните платформи. Ако барате казино каде се хостираат сите омилени казино игри, 1xBet е одлична опција. Има широк избор на опции за спортско обложување, онлајн казино игри, инстант игра, казино во живо, бинго, виртуелни спортови, ТВ игри и така натаму.

Responsible Gaming

Коцкањето треба да се смета како забавна активност наместо како извор на приход. Но, во некои случаи луѓето го забораваат тоа и лесно стануваат зависни. Коцкањето е проблем, вистински проблем кој е поврзан со проблеми со менталното здравје како депресија и анксиозност. Подоцна може да влијае на секој аспект од животот на една личност.

Во казиното 1xBet тие се грижат за своите клиенти и прават се што е во нивна моќ за да ги забавуваат играчите во секое време, истовремено обезбедувајќи дека нивните клиенти одговорно ја користат веб-локацијата. На пример, тие ги рекламираат своите производи, но неНе се насочени кон младите, на пример.

Малолетното коцкање е кривично дело - во казиното 1xBet на малолетниците не им е дозволено да креираат сметка, па затоа не можат да ставаат облози.

Верни на нивните клиенти – во казиното 1xBet тие навистина користат рекламирање како начин за промовирање на нивните производи, но нивните кампањи не се погрешни. На пример, тие навистина велат дека можете да победите многу ако играте некои од нивните игри, но треба да знаете дека тоа е двојно остро сечило, што значи дека постои голема можност да изгубите.

Користете софтвер кој ќе го ограничи пристапот до коцкање како NetNanny или Cyber Patrol. Особено внимателни треба да бидат луѓето кои споделуваат компјутери со малолетни деца.

Software

1XBet соработува со најдобрите развивачи на софтвер за игри за да им ги донесе на играчите најновите игри.

Support

1XBet ја разбира вредноста на одличната услуга за клиенти и тоа е причината што има посветен тим 24/7, подготвен да ги реши сите проблеми со клиентите. Без разлика дали се работи за општа истрага или нешто што бара итно внимание, има брз лек. Компанијата нуди неколку опции за контакт, вклучувајќи разговор во живо, телефонски линии и е-пошта.

Deposits

Казиното во живо 1xBet нуди безбедни начини на плаќање и има многу опции за депозит; од банкарски трансфери до е-паричници, па дури и кредитни и дебитни картички. Некои од депозитите се направени на 1XBet преку:

 • MasterCard
 • ВИЗА
 • PayPal
 • Нетлер
 • Ентропај
 • Ecopayz
 • Скрил
 • Доверливо
 • SOFORT
 • Банкарски трансфер

Минималниот депозит е 1 € или еквивалент.

Security

Казиното 1xBet користи SSL верзија 3 со 128-битна шифрирање за складирање и заштита на вашите лични податоци. Тие ќе ги преземат сите неопходни мерки за заштита на вашите податоци откако ќе бидат примени.

FAQ

Може ли да направам депозити на мобилната апликација?

Да, можете да направите депозит користејќи ја вашата мобилна апликација. Постапката е речиси иста како кога го користите вашиот компјутер. Единственото нешто што треба да запомните е дека некои начини на плаќање не се достапни.

Колку е безбедно да се направи депозит во 1xBet казиното?

Казиното 1xBet користи технологија за шифрирање SSL и заштита на податоци за да ве заштити вас и вашите пари.

Може ли да направам депозит користејќи PayPal?

Во овој момент PayPal не е опција за депонирање средства.

Кој е минималниот потребен депозит во 1xBet казиното?

Минималните барања за депозит во 1xBet казиното се навистина ниски. Можете да направите депозит од $1 за да пробате неколку вртења на вашиот омилен слот, на пример. Единствен исклучок овде е PurplePay кој бара минимален депозит од 10 долари, а Neteller бара износ од 2 УСД.

Дали треба да го потврдам мојот идентитет за да направам депозит?

Од вас ќе биде побарано да го потврдите вашиот идентитет откако ќе отворите сметка во казиното 1xBet, а откако вашата сметка ќе биде одобрена, можете да уплатите кога сакате. Потребна е потврда на идентитетот уште еднаш кога ќе се повлечете.

Колку време е потребно за да се префрлат средствата на мојата сметка?

Речиси сите депозити се финансираат на вашата сметка истиот момент. Единствен исклучок е депозитот направен преку банкарски трансфер. Може да потрае и до 3 часа за да се обработат.

Може ли да направам депозит преку мојот мобилен телефон?

Да, можно е да направите депозит со помош на вашиот мобилен телефон и постапката е многу едноставна. Во овој момент се прифатливи следните провајдери: Tele 2, Beeline, Airtel, Dinark, CBE, Siru Mobile, MTS, Megafon, Equity EazzyPay и M-Birr.

Дали се вклучени некои такси за обработка при правење депозит?

Не се вклучени такси кога правите депозит во 1xBet казиното. Иако таксите се стандард во оваа индустрија, 1xBet Казино се откажува од сите такси за обработка, така што клиентот`не мора.

Дали 1xBet казиното нуди некакви бонуси?

Да, има многу бонуси достапни и за новите клиенти и за постоечките. Има дарежлив бонус за добредојде достапен за новите играчи во моментот кога ќе се пријават во казиното и ќе го направат својот прв депозит. Може да добиете до $130 бонус пари што можете да ги искористите за да ја играте вашата омилена игра. Условите за обложување за овој бонус се прилично прифатливи, така што веруваме дека ве интересира кога ќе одлучите да се регистрирате за токму ова казино.

Може ли да направам повлекување веднаш откако направив депозит?

Ако мислите дека сте направиле грешка или се предомислите само неколку секунди откако ќе уплатите, како и да можете`да направите итно повлекување. Според прописите за казино, треба да ги играте парите барем еднаш пред да можете да направите повлекување.

Што се случува кога можам\`да направите депозит?

Можноста да се случи ова е многу мала. Но, сè е можно и ако наидете на потешкотии, тогаш треба да ја контактирате поддршката за корисници. Тие се достапни 24/7 и за да започнете разговор во живо треба само да кликнете на зелениот таб. Постојат и други начини на кои можете да контактирате со казиното и можете да ги најдете сите потребни информации на нивната официјална веб-страница на долната лева страна на екранот.

Може ли да добијам бесплатни вртења без депозит во 1xBet казиното?

Да, можете да добивате бесплатни вртења во казиното 1xBet и нема да ви се бара да вложувате депозит. Единственото нешто што треба да го запомните овде е дека бесплатните вртења треба да се користат во одредено време бидејќи имаат рок на траење. Во случај да освоите нешто, можете да ги барате вашите добивки.

Дали има бесплатни вртења достапни за играчите откако ќе направат депозит?

Откако ќе станете редовен во 1xBet казиното, ве чекаат многу промоции и понуди. Всушност, бесплатните вртења се еден од најпопуларните бонуси што и двете казина уживаат да ги даваат и играчите сакаат да ги добијат. Бројот на бесплатни вртења што ги добивате секој пат ќе зависи од парите што сте ги депонирале во одредено време. Добрата работа овде е што не`Не мора да направите колосални депозити за да ги исполнувате условите за бесплатни вртења, само треба да ги исполните минималните барања за депозит.

Кои игри можам да ги играм кога добивам бесплатни вртења?

Ова е малку незгодно. Треба да го направите вашето истражување пред да одлучите која игра сакате да ја играте. Типот на слот што ќе одлучите да го играте ќе го одреди и бројот на бесплатни вртења што ќе ги добиете. Секоја слот игра има различни барања и тие нема да ви ги обезбедат истите шанси за победа. Во случај да имате некои проблеми или сомнежи, можете да контактирате со поддршката за корисници и тие со задоволство ќе ви помогнат.

Може ли да играм слотови бесплатно?

Да, можете да играте онлајн слотови во казиното 1xBet без да вложувате депозит. Ова е одличен начин да се запознаете со одредена игра и да видите што таа нуди. Од друга страна, има игри кои бараат одредени вештини за совладување, како покер, така што има шанса да ја играте оваа игра без да ги потрошите парите е одлично. Можете да ја совладате играта и нејзините правила бесплатно и штом ќе се почувствувате сигурни во себе, можете да направите депозит и да играте за вистински пари.

Дали треба да го преземам софтверот за да играм бесплатни вртења во казиното 1xBet?

Ако сакате да играте игри во казиното 1xBet, не треба да го преземате нивниот софтвер. Вашиот прелистувач треба да се ажурира и вие сте подготвени. Само запомнете дека треба да бидете член на казиното за да ги играте нивните игри. Добрата работа овде е што членството е бесплатно, а уште една одлична работа е што можете да ги играте игрите без да вложувате депозит само за да можете да почувствувате како функционира играта.

Дали ми требаат бонус кодови за да ги играм бесплатните вртења?

Различни казина имаат различни правила во врска со бонус кодовите. За да играте бесплатни вртења во казиното 1xBet, не ви требаат бонус кодови. Но, одвреме-навреме може да има промоција која ќе понуди бонус кодови кои можете да ги користите и да добивате дополнителни бесплатни вртења.

Дали 1xBet е легален во мојата земја?

Можете да играте игри во казиното 1xBet речиси насекаде во светот. Има земји кои не поддржуваат онлајн коцкање поради некоја причина, па ако тоа е случај со вашата земја, се плашиме да кажеме дека нема да можете да играте игри. Најдобар начин да се уверите е да одите во казино`на веб-страницата и регистрирајте се на 1xBet. Ако вашата земја не е блокирана, тогаш можете да одите. Дури и после ова, сè уште не сте сигурни дека можете да контактирате со поддршката за корисници или да проверите дали вашата земја е достапна во формуларот за регистрација.

Дали има достапни бонуси без депозит на 1xBet?

Во овој момент нема достапни бесплатни бонуси во 1xBet казиното. Сепак, можете да искористите некои од достапните бонуси кога ќе го направите вашиот прв депозит на пример.

Дали играчите од Индија можат да се регистрираат на 1xBet?

Играчите од Индија се прифатени на 1xBet, уште повеќе, тие можат да ја користат и нивната локална валута.

Дали е достапно обложување во живо во казиното 1xBet?

Можете да најдете дел за обложување во живо во казиното каде што можете да најдете некои од најпопуларните спортови како фудбал, кошарка, бокс, само за да наведете некои.

Кој е ексклузивниот бонус на 1xBet?

Играчите за првпат можат да добијат 100% бонус за натпревар на нивниот прв депозит кој достигнува до 130 долари.

Дали 1xBet казиното вреди моето време?

1xBet може да им понуди на своите играчи плејада на избори. Тие можат да најдат некои од најпопуларните достапни игри, можат да се обложуваат во живо додека играта е сеуште во тек и многу други. Тие се голема компанија со пристојна репутација, така што би рекле`вреди вашето време.

Како да го откупите бонусот?

Многу е едноставен процес да ја откупите вашата понуда за добредојде. Откако ќе се регистрирате во казиното и ќе го направите вашиот прв депозит, парите од бонусот веднаш ќе бидат префрлени на вашата сметка. Постојат одредени барања за обложување што треба да се исполнат пред да можете да направите повлекување.

Кои се бонусните услови во 1xBet казиното?

Условите и правилата за бонусот се многу едноставни и доколку сакате, можете да ги проверите во секое време на посветената страница за бонус за прв депозит. Само едно лице може да ја побара понудата. Минималниот износ што треба да го депонирате е 2 УСД или еквивалент на вашата валута и парите од бонусот веднаш ќе бидат префрлени на вашата сметка. Треба да ги исполните условите за обложување за да ги исполнувате условите за повлекување и имате 30 дена од моментот на уплата за да ги исполните тие барања.

На кои игри треба да го користам бонусот?

Можете да ги користите парите од бонус онака како што сакате. Но, треба да запомните дека не секоја игра ги исполнува барањата за обложување на ист начин, па затоа треба да направите истражување пред да започнете да играте.

Како да го искористите бонусот?

Од вас зависи како ќе ги искористите парите од бонусот што ги добивате. Можете да играте безбедно и да заработите пари кои подоцна можете да ги повлечете, тоа е еден начин да го направите тоа. Другиот начин вклучува малку ризик од ваша страна. Но, повторно, ова се бесплатни пари што ги добивате од казиното, па зошто да не ја тестирате вашата среќа. Првиот избор, или безбедниот начин е кога треба да победите на 3 натпревари и да добиете минимум 2,75 коефициент. Поризичниот облог е местото каде што можете да го поделите износот на вашиот бонус на 3 високоризични акумулатори кои нудат најмалку 10 според нивните шанси. Ако победите, можете да продолжите да ставате облози со висок ризик и да ги исполните вашите барања за обложување.

Може ли да користам биткоини за да ставам облози?

Биткоини се прифаќаат во 1xBet казиното. Всушност, дури и ќе бидете наградени за користење на биткоини со специјален бонус за добредојде.

Колку брзо се кредитира бонусот?

Парите од бонусот се префрлаат на вашата сметка речиси веднаш. Откако ќе го направите вашиот прв депозит, тој износ ќе биде 100% усогласен и ќе ги имате парите од бонус за неколку секунди.

Дали има достапни бонуси за играчите од Кенија?

Играчите од Кенија се прифатени во 1xBet казиното и тие ќе добијат 200% понуда за натпревар на нивниот прв депозит до 10.000 KES. Минималниот износ што треба да го депонирате е 122 KES, а штом ќе завршите, парите од бонус веднаш ќе бидат префрлени на вашата сметка.

Може ли да побарам бонус во Франција?

Правилата за Франција се исти како и за останатите европски земји. Ова значи дека можете да добиете 100% бонус за совпаѓање кој оди до $100 на вашиот прв депозит. Можете исто така да ги искористите предностите на ексклузивен промотивен код кој ќе понуди бонус пари од 130 долари, само треба да внесете BOOKSPY на изборот на кодот за промоција.

Дали е можно да пристапам до мојата сметка од друга земја?

Во случај да сте на службено патување или на одмор, сепак можете да пристапите до вашата сметка. Единствениот проблем би бил ако сте во земја која е ограничена, во тој случај можете`т пристап до веб-страницата.

Може ли да играм без да дадам доказ за мојот идентитет?

За да имате право да играте во казиното 1xBet, треба да обезбедите доказ за вашиот идентитет. Ќе треба да ја поставите вашата лична карта со вашата фотографија и сите потребни информации како вашето име и адреса. Овој процес е исто така многу важен кога подоцна ќе се обидете да направите повлекување.

Може ли да го користам промотивниот код во ограничени земји?

Се плашиме да кажеме дека не ви е дозволено да го користите промотивниот код или да ја користите веб-страницата додека сте во земја која е ограничена.

Може ли да ги повлечам моите добивки?

Сигурно можете да ги повлечете сите ваши добивки. Сè додека сте ги исполниле сите услови за обложување во случај да играте со бонус пари. Опциите за плаќање се многубројни и можете да го изберете оној кој најмногу ви одговара.

Може ли да користам Skrill или Neteller?

Neteller и Skrill се дозволени само за повлекувања. Ти можеш`да ги користите за да направите депозит.

Дали 1xBet прифаќа играчи од Англија?

Да, можете да ја користите вашата адреса во Англија за да креирате сметка и да уживате во некои од многуте игри што ги нуди казиното.

Дали казиното поседува лиценца за комисија за коцкање?

Не, казиното не`т поседува лиценца за комисија за коцкање.

Дали казиното поседува лиценца за обложување?

Да, казиното 1xBet има лиценца за еИгри во Курасао.

Кој е минималниот депозит што можам да го направам?

Минималниот депозит е $1.

Дали има обложување во живо на веб-страницата?

Да, во моментов има повеќе од 50 опции за повеќето спортови.

Може ли да гледам игри во живо?

Да, може да гледате до 4 натпревари во исто време.

Дали има достапна мобилна апликација?

Да, има мобилна апликација за Android, iOS и Windows.

Дали има мобилна верзија на веб-страницата?

Да.

Кога веб-локацијата за прв пат започна?

Веб-страницата беше лансирана уште во 2011 година.

Дали има такси за трансфер на пари?

1xBet е едно од ретките казина кои ги покриваат надоместоците за своите играчи.

Дали има некои редовни промоции во казиното 1xBet?

Да тие се. Обично ќе добивате е-пошта или текстуална порака секогаш кога има ограничена промоција за да можете да ја искористите.

Дали комбинираните облози се достапни во казиното?

Да.

Дали има достапни специјални облози?

Да.

Може ли да играм лотарија на веб-страницата за казино 1xBet?

Не, во овој момент лотаријата не е достапна.

Како можам да контактирам со поддршката за корисници?

Постојат неколку начини на кои можете да контактирате со поддршката за корисници. Можете да го направите тоа преку разговор во живо, телефон или е-пошта.

Кои документи ми се потребни за да се регистрирам во казиното?

Ќе ви треба или лична карта или пасош.

Кои информации се потребни во слотот „Издадено од“?

Тоа е местото каде што е издадена вашата лична карта или пасош.

Како можам да го внесам мојот телефонски број?

Првото нешто што треба да го внесете е кодот на државата, потоа вашиот телефонски број.

Кој е најдобриот метод за повлекување што можам да го користам?

Најдобар метод за користење е електронски паричник како Neteller или ecoPaz. Тие не само што се сигурни и доверливи, туку и трансферот е скоро моментален.

Кога стриминг 1xBet ќе биде достапен во Европа?

Ние не`Немаме точни датуми за ова, но сигурни сме дека тоа ќе се случи во блиска иднина.

Како да контактирате со казиното?

Најбрзиот начин за контакт со казиното е преку разговор во живо. Други достапни опции се е-пошта и телефон. Можете да испратите е-пошта до info@1xbet.com или јавете се на +44 127 325-69-87

Дали треба да користам промотивен код при регистрацијата?

Да, можете да го користите вашиот промотивен код при регистрација и ќе добиете до 130 долари.

Affiliate Program

Ако сакате да се регистрирате за придружна програма, можете да го направите тоа ако отидете на partners1xbet.com и кликнете на „Регистрација“. Се подразбира дека треба да ги пополните сите полиња и еднаш„Готово е само почекајте ја е-поштата за потврда.

Total score9.2
Добрите
+ Високо ролери казино
+ Се играше во многу земји
+ Најдобар избор на облози
+ Голем избор на игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2011
ЈазициЈазици (29)
Јапонски
Англиски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Индонезија
Ирски
Италијански
Кинески
Корејски
Литвански
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Унгарски
Холандски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонусReload бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
ВалутиВалути (78)
Јапонски јен
Јордански динари
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Азербејџански манати
Албански Лек
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Бурундиски франци
Венецуелски боливари
Виетнамски донг
Гански цеди
Грузиски лари
Дански круни
Евра
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Замбиски квачи
Израелски нови шекели
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Ирански риали
Исландски крон
Казахстански тенгес
Канадски долари
Катарски риали
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Кувајски динари
Македонски денари
Малезиски рингити
Марокански дирхами
Мексикански пезоси
Мозамбиски метикали
Молдавски леу
Нигериски наири
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Парагвајски гварани
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Сингапурски долари
Српски динари
Судански фунти
Судиски ријали
Танзански шилинзи
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Угандански шилинзи
Узбекистан сом
Украински гривни
Унгарски форинти
Уругвајски пезоси
Филипински пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (181)
Јамајка
Јапонија
Јемен
Јордан
Јужен Судан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Џибути
Авганистан
Австралија
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Ангвила
Ангола
Андора
Аргентина
Аруба
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Божиќниот остров
Боливија
Босна и Херцеговина
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Британска територија на Индискиот Океан
Британски Девствени Острови
Брунеи
Бугарија
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Вануату
Венецуела
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвајана
Гвинеја
Гвинеја-Бисао
Гренада
Гренланд
Грузија
Доминика
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Замбија
Зимбабве
Израел
Индија
Индонезија
Ирак
Иран
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Камерун
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кенија
Кејп Верде
Кина
Киргистан
Кирибати
Кокосови Острови
Колумбија
Комори
Конго
Коста Рика
Кувајт
Кукови Острови
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Либија
Литванија
Лихтенштајн
Луксембург
Мавританија
Мадагаскар
Макао
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Маршалските Острови
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монако
Монголија
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Ниуе
Нов Зеланд
Нова Каледонија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Островите Питкерн
Островот Буве
Островот Норфолк
Пакистан
Палау
Палестински територии
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сејшели
Сиера Леоне
Сингапур
Сирија
Словачка
Соломонови Острови
Сомалија
Србија
Судан
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Того
Токелау
Тонга
Тринидад и Тобаго
Тунис
Туркменистан
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Финска
Франција
Хаити
Холандски Антили
Хонг Конг
Хондурас
Хрватски
Централноафриканска Република
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (76)
CS:GO
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
French Roulette Gold
Greyhounds
Injustice 2
League of Legends
Live Fashion Punto BancoLive Grand RouletteLive Multiplayer PokerLive Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mortal Kombat
Pai GowPunto Banco
Street Fighter
Tekken
UFC
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Казино ХолдемКарибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Мајонг
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Скијање
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Тексас Холдем
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (92)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit CardsCryptoDebit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Samsung Pay
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
СофтверСофтвер (27)
Зошто сите го сакаат 1xBet во Нигерија
2021-01-17

Зошто сите го сакаат 1xBet во Нигерија

Нешто многу важно е фактот дека коефициентите на 1xBet се многу конкурентни и тие се во согласност со оние на најдобрите светски обложувалници. Силата на овој оператор е нивниот широк опсег на наведени настани, кој може да биде многу поголем од некои од нивните конкуренти, со стотици различни опции, некои дури и во живо.