1xBet Казино Во Живо Преглед - Account

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
БонусДо 1500 €
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
1xBet
До 1500 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Account

Account

Процесот на регистрација во 1xBet не може да биде поедноставен. Постојат 3 различни начини на располагање за спроведување на регистрацијата:

  • Можете да се регистрирате користејќи го вашиот телефонски број
  • Можете да се регистрирате со користење на вашата е-адреса
  • Можете да се регистрирате на социјалните мрежи и месинџер

Друг одличен начин е регистрацијата со „еден клик“ која ви овозможува да добиете најава и лозинка само со внесување на вашата земја и валута.

Регистрација на 1xBet по телефонски број

Регистрација на 1xBet по телефонски број

Ако одлучите да се регистрирате во казиното во живо на 1xbet користејќи го вашиот мобилен телефон, треба да ги следите овие чекори:

Откако ќе ја отворите веб-страницата на казиното, кликнете на копчето „Регистрација“.

Потоа изберете го табулаторот „Телефонски број“

Треба да ја потврдите вашата националност и да го внесете вашиот телефонски број

Потоа можете да ја изберете вашата валута

Во случај да имате промотивен код, можете да го внесете следно.

Последниот чекор е да кликнете на копчето „Регистрирај се“.

Кога регистрацијата ќе заврши успешно, ќе добиете порака за потврда со вашата лозинка.

1xbet казино во живо Пријавување преку вашата е-пошта

1xbet казино во живо Пријавување преку вашата е-пошта

Ако одлучите да се регистрирате за 1xBet Казино користејќи ја вашата е-пошта, ќе треба да вклучите повеќе информации.

  • Име
  • Адреса
  • Телефонски број
  • Лозинка
Поврзете ја вашата сметка

Поврзете ја вашата сметка

Казиното 1xBet ви овозможува да имате повеќе од една сметка со користење на функцијата „Поврзете ги вашите сметки“. Можете да отидете во Моја сметка и да најдете Поставки за сметка. Во достапните опции кликнете „Додај“ и внесете ги бараните информации и кликнете „Поврзи сметки“. Можете лесно да се префрлате помеѓу сметките со користење на иконата „Поврзани сметки“ што можете да ја најдете на горниот панел на веб-локацијата.

Поврзаните сметки остануваат независни една од друга, тие се сметаат за потврдени само од еден клиент. Секоја сметка поединечно може да учествува во бонус понуди и кредитирање на бонуси според условите на програмата за лојалност.

Не ви е дозволено да користите некој друг`s документи и направи сметка под лажно тврдење. Казиното може да побара потврда во секој момент и ако не можете да ја обезбедите, сите ваши облози и добивки ќе бидат неважечки, а вашата сметка ќе биде суспендирана.

Процес на верификација

Процес на верификација

За да може вашиот процес на регистрација да биде финализиран, вашата сметка треба да биде потврдена. Ова е еден од клучните чекори во креирањето на сметка. Првото нешто што треба да направите е да ја изберете вистинската земја и валута за време на процесот на пријавување. Еве чекор по чекор водич за потврдување на вашата сметка.

Откако ќе ја креирате вашата сметка, потребни ви се вашите информации за најавување на 1xbet на истата.

На врвот на екранот ќе се појави прозорец кој вели „Вашата сметка е хава`не е потврдено, кликнете овде за да потврдите'

Во следниот чекор ќе треба да доставите некои од вашите лични податоци како лична карта, пасош или возач`лиценца.

Вклучете ја вашата адреса и деталите за вашата банкарска сметка

Откако ќе ги пополните сите информации, можете да кликнете на копчето „Потврди“.

Потврдата трае до 24 часа за да се обработи. Во случај да има проблеми со документите што сте ги испратиле, поддршката за корисници може да побара дополнителни информации или повторно доставување на соодветните документи.

Откако вашата сметка е подготвена, можете да уживате во омилените игри за кратко време. Сепак, опциите за плаќање ќе зависат од вашата географска локација. И ако сакате да останете анонимни, можете да изберете еден од многуте достапни паричници за криптовалути.

Ќе биде побарано да обезбедите минимални информации за да го потврдите вашиот идентитет.

Сите податоци ќе бидат евидентирани од компанијата

Вашите податоци ќе бидат проверени за да одговараат на списокот на лица осомничени за тероризам.

Ќе треба да обезбедите извори на средства што планирате да ги депонирате на вашата сметка.

Ќе треба да ги доставите следните документи во секое време потребно:

Пасош или лична карта или други документи кои го содржат вашето име, датум на раѓање, адреса и фотографија.

Потврда за плаќање на сметки за комунални услуги не постара од 3 месеци. Ова е за да се потврди вашата адреса.

Можеби ќе бидат потребни некои други дополнителни информации. Во некои случаи, компанијата може да бара копии од документи заверени на нотар.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот