Преглед на игри со дилер во живо 1xBet - Bonuses

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
БонусБонус за добредојде до 1500 € + 150 бесплатни вртења
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
1xBet is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

1xBet бонус понуди

Бонус за добредојде Бонус за добредојде е популарна понуда на 1xBet. Иако процентот може да варира, тој им обезбедува на играчите дополнителни средства за да го започнат своето искуство со игри.

Бонус за бесплатни вртења За ентузијастите на слотовите, бонусот за бесплатни вртења е задоволство. Внимавајте на одредени изданија на игри поврзани со овие бесплатни вртења.

Барања за обложување Барањата за обложување се важни за разбирање. Тие одредуваат колку пати треба да играте преку вашиот бонус пред да можете да повлечете какви било добивки.

Временски ограничувања Кога користите бонуси, внимавајте на сите временски ограничувања наметнати од 1xBet. Погрижете се да ги искористите вашите бонуси во наведената временска рамка.

Бонус кодови Кодовите за бонуси често се наоѓаат во промотивните содржини и можат да отклучат ексклузивни понуди. Не заборавајте да ги внесете кога правите депозити или барате бонуси.

Предности и недостатоци Иако бонусите на 1xBet нудат примамливи придобивки како дополнителни средства и бесплатни вртења, од суштинско значење е да се земат предвид потенцијалните недостатоци како што се барањата за обложување и временските ограничувања.

Со обезбедување на оваа фокусирана слика од бонусните понуди на 1xBet, играчите можат да донесат информирани одлуки за максимизирање на нивното искуство во игра.

Бонус за лојалност

Бонус за лојалност

Има неколку работи што 1xBet казиното ги има за своите лојални клиенти кои доаѓаат во форма на бонуси. Ова ја прави играта повозбудлива и клиентите се чувствуваат ценети.

 • Супер лото бонус – овој бонус дава лотарија што се еквивалентни на сумата што ја играле на другите игри во казиното. Со други зборови, колку повеќе пари депонирате во казиното, толку е поголем бројот на билети за лотарија што ќе ги добиете.

 • 1 x промо поени – ова е уште една програма за лојалност на клиентите која им овозможува на лојалните клиенти да ги користат своите поени за да ставаат бесплатни облози.

 • Заработете поени за искуство со 1xBet Казино VIP-промоција за лојалност со враќање на готовина

 • ВИП бонус за лојалност по враќање на готовина е ново лансирана програма која е и за постоечки и за нови играчи. Првиот пат кога некој играч ќе се приклучи на казиното, ќе добие статус на ниво на лојалност на бакар. Колку повеќе играте и колку повеќе пари трошите на игри, ќе се искачите на повисок VIP статус и полесно ќе заработувате бонуси за враќање на готовина.

Како да побарате ВИП програма за лојалност во 1xBet казиното?

Како да побарате ВИП програма за лојалност во 1xBet казиното?

Постојат неколку чекори што треба да ги следите за да ја присвоите програмата за лојалност на ВИП:

Прво, треба да се регистрирате во казиното користејќи бесплатен промотивен код.

 • Откако ќе се најавите на вашата нова сметка, ќе добиете статус на ниво на бакар.

 • Направете го вашиот прв депозит и почнете да ставате облози на вашите омилени игри. На овој начин ќе заработите поени за искуство.

 • Колку повеќе поени добивате, толку полесно ќе се искачите на скалата на Level, со што ќе добиете повисоки парични средства.

 • Идејата е да се искачите на врвот каде што ќе бидете Дијамантско ниво. Ова е ниво на ВИП статус каде што добивате ексклузивни бонус понуди. И не само тоа, туку ќе добиете ВИП корисничка поддршка и пари назад на секој облог што ќе го поставите, без разлика дали ќе победите или изгубите.

 • Повратот на готовина може да се повлече во кое било дадено време.

Како да се квалификувате за ВИП бонус за враќање на готовина на 1xBet Казино?

Како да се квалификувате за ВИП бонус за враќање на готовина на 1xBet Казино?

Играчот треба да ги направи следниве работи за да се квалификува за ВИП бонус за враќање на готовина на 1xBet Казино:

 • Имајте сметка во казиното 1xBet

 • Заработете поени за лојалност и искуство

 • Искачете се на ВИП нивоата бидејќи тие одлучуваат за бројот на доделени поени за лојалност на секој облог. На пример, во Copper Level за секој облог од $1 ќе добиете 100 поени за искуство, но за облог од $1 на Gold VIP ниво ќе добиете 250 поени за искуство.

Дополнително, има вкупно 8 нивоа на клубови за враќање на готовина, и многу е едноставно да напредувате на следното ниво, само треба да ги играте вашите омилени игри:

 1. Можете да го достигнете нивото на бакар првиот пат кога ќе се регистрирате за 1xBet казино и за секој облог од $1 ќе заработите 100 поени за лојалност. Ќе добиете 5% готовина назад на изгубени облози.

 2. Може да достигнете бронзено ниво откако ќе имате 300.000 поени за лојалност, а за секој облог од 1$ ќе заработите 150 поени за лојалност. Ќе добиете 6% готовина за изгубени облози.

 3. Можете да го достигнете Сребреното ниво откако ќе имате 1.000.000 поени за лојалност и за секој облог од 1$ ќе заработите 200 поени за лојалност. Исто така, ќе добиете 7% готовина за изгубени облози.

 4. Може да достигнете златно ниво откако ќе имате 2.000.000 поени за лојалност и за секој облог од 1$ ќе добивате 250 поени за лојалност. Исто така, ќе добиете 8% готовина за изгубени облози.

 5. Можете да го достигнете нивото на Руби откако ќе имате 50.000.000 поени за лојалност и за секој облог од 1$ ќе заработите 300 поени за лојалност. Исто така, ќе добиете 9% готовина за изгубени облози.

 6. Можете да го достигнете нивото Sapphire штом ќе имате 15.000.000 поени за лојалност и за секој облог од 1$ ќе добивате 350 поени за лојалност. Исто така, ќе добиете 10% готовина за изгубени облози.

 7. Можете да го достигнете нивото на дијамант откако ќе имате 25.000.000 поени за лојалност и за секој облог од 1$ ќе заработите 400 поени за лојалност. Ќе добиете и 11% готовина назад на изгубени облози.

 8. Може да достигнете ВИП статус откако ќе имате 75.000.000 поени за лојалност и за секој облог од 1$ ќе заработите 450 поени за лојалност. Ќе добиете и 0,05-0,25 кеш назад на сите облози.

Бонус за натпревар

Бонус за натпревар

Има многу нови играчи во казиното 1xBet. Секој нов играч може да добие бонус за совпаѓање со депозит до 1500 долари и тоа не е се, тој ќе добие и 150 бесплатни вртења.

Понудата за добредојде е поделена на 4 бонуси за депозит:

 • Вашиот бонус за прв депозит е усогласен 100% и може да добиете до 300 долари и 30 бесплатни вртења
 • Вашиот бонус за втор депозит се совпаѓа со 50% и може да добиете до 350 долари и 35 бесплатни вртења
 • Вашиот бонус за трет депозит се совпаѓа со 25% и може да добиете до $400 и 40 бесплатни вртења
 • Вашиот четврти депозит се совпаѓа со 25% и може да добиете до 450 долари и 45 бесплатни вртења

Можете да ги користите бесплатните вртења само на една игра, Down the Pub. Постојат одредени услови што треба да ги следите за да ги исполнувате условите за бесплатните вртења. Првата работа е да го активирате телефонскиот број. Условот за обложување е 35 x износот на бонусот. Имате 7 дена да го обложите бонусот и вашите облози треба да бидатНе е повисоко од 5 долари.

Минималниот износ што треба да го депонирате за првиот бонус е 10 долари, а за вториот, третиот и четвртиот е 15 долари.

Основни услови за бонус 1xBet

Основни услови за бонус 1xBet

Постојат одредени прописи што играчот треба да ги следи за да се квалификува за бонусот за добредојде. Правилата се едноставни и секој играч треба да ги следи:

 • Минималната сума за прв депозит е 10 УСД. Оваа сума ќе се удвои, што значи дека играчот ќе заврши со 20 долари за да ги игра своите омилени игри.

 • Максималниот износ што играчот може да го депонира е 130 УСД, со што се прави вкупната сума што може да игра со 260 долари. Ова е откако ќе добијат 100% бонус за депозит.

 • Парите од бонусот се префрлаат на играчотСметка на `с речиси веднаш. Пред играчот да се повлече, прво треба да исполни одредени барања за обложување.

 • Сумата на бонусот има временска рамка од 30 дена. Ова значи дека треба да играте со парите од бонус во тие 30 дена, во спротивно ќе ги изгубите.

 • Има дополнителни бесплатни облози на 1xBet кои даваат повеќе шанси за победа.

Кредити за обложување

Кредити за обложување

Ставањето облог со бонус пари е многу едноставно. Го активирате бонусот со првиот влог и откако ќе ги видите парите од бонус на вашата сметка, можете да започнете да ја играте играта по ваш избор. Парите за бонуси доаѓаат со 5x барања за обложување.

Бонус без депозит

Бонус без депозит

Во овој момент, нема понуди за бонус без депозит, но тоа не значи дека ќе остане така засекогаш. Ве советуваме редовно да ја проверувате веб-локацијата на 1xBet Казино и да проверувате дали има промоции.

Правила за повлекување бонус

Правила за повлекување бонус

Пред да ги исполнувате условите за повлекување на добивките што сте ги направиле благодарение на износот на бонусот што го добивте на прво место, постојат одредени барања што треба да ги исполните.

 • Од вас се очекува да направите депозит од најмалку 10 долари првиот пат кога ќе сакате да играте во казиното 1xBet, за што ќе добиете 100% бонус за натпревар и ќе имате 20 долари за почеток.

 • Пред да можете да направите повлекување, треба да имате 1x промет. На пример, ако имате 100 долари за играње, треба да ставите облог што се зголемува до 100 долари.

 • Имате само 30 дена да ги добиете средствата од понудата и да ги исполните сите барања.

 • Треба да ставате комбинирани облози кои имаат најмалку 5 линии за плаќање.

 • Можете да го користите начинот на плаќање што го претпочитате.

 • Оваа понуда е резервирана за луѓе кои живеат во Швајцарија, Германија и Австрија.

Прагматично играње и 1xBet цемент партнерство со ексклузивна игра со дилер во живо
2023-09-22

Прагматично играње и 1xBet цемент партнерство со ексклузивна игра со дилер во живо

Pragmatic Play, прв развивач на казино игри во живо, ја продолжи својата импресивна серија од 2023 година, откако го прошири постојното партнерство со 1xBet Casino. Во новиот договор, развивачот на играта ќе го испорача своето нарачано шоу за игри во живо, Wheel of Luck.