1xBet Live Casino Преглед - Promotions & Offers

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Во овој преглед на казиното на 1xBet, едно нешто што не може да се изостави се промоциите и понудите. 

1XBet нуди многу примамливи промоции во форма на бонуси и попусти за пријавување. Вреди да се напомене дека најголем дел од попустите се во делот за спортско обложување, но одвреме-навреме има и промоции за останатите играчи во сегментот на казино. За среќа, има бонус за пријавување за сите во казиното во живо на 1xbet.

Промотивен код

За да го побарате бонусот во спортското казино 1xBet, играчот треба да се регистрира за сметка и да направи депозит. Ова е многу едноставно, но ние ќе ве водиме до процесот во случај да сте почетник.

Процес на регистрација:

  1. Кликнете на „Регистрација“ за да започнете со процесот.
  2. На списокот со бонуси, изберете „СПОРТ“. Од вас нема да се бара ништо друго бидејќи овој бонус е автоматски.
  3. Имате опција да се регистрирате преку телефон, е-пошта или социјални мрежи. Можете исто така да изберете да се регистрирате со еден клик.
  4. Ако ја избравте опцијата со еден клик, ќе треба да изберете корисничко име и лозинка.
  5. Откако ќе заврши процесот на регистрација, можете да ја посетите благајната и да го направите вашиот прв депозит.
  6. Откако ќе направите депозит, парите од бонус веднаш ќе бидат префрлени на вашата сметка.

Промо код на 1xBet казино во живо

Може да добиете ексклузивен 100% бонус кој достигнува 130 долари. За да го добиете бонусот треба да го користите промотивниот код „VIPCODE“, но запомнете, овој бонус за пријавување е достапен само за нови клиенти кои се регистрираат за сметка.

1xBet рејтинг резултат

Има многу работи достапни во 1xBet казиното. Не само што можете да добивате бесплатни вртења и бесплатни облози, туку и iPhone, лаптопи и уреди за игри. Она што најмногу не изненади е фактот дека можете дури и да освоите автомобил или патување во Лас Вегас, каде што можете да ги посетите сите популарни копнени казина. Ваквите награди се достапни за време на големи спортски настани како што е Светското првенство.

Како да го користите промотивниот код?

Користењето на промотивните кодови во казиното 1xBet е многу едноставно. Откако ќе го завршите процесот на регистрација, треба да го внесете нивниот ексклузивен промотивен код во просторот „Промо код“. Откако ќе го направите вашиот депозит, ќе добиете 30% повеќе бонус за добредојде. Треба да запомните дека оваа понуда важи само 30 дена.

Процесот на пријавување во казиното 1xbet во живо

Отворањето на вашата сметка на 1xBet е многу лесно:

  • Треба да кликнете на зелената икона за регистрација во горниот десен агол на страницата и ќе се појави скокачки прозорец кој ќе ве праша кој метод сакате да го користите. Би ве советуваме да ја изберете опцијата со еден клик. Изберете уникатно корисничко име и лозинка и внесете ги сите лични информации што ви се потребни, како што се вашето име, датум на раѓање и земја, само за да именувате некои. Кога ќе се појави скокачкиот прозорец со бонус понуди, треба да ја изберете опцијата „Бонус за спорт“ за да ги исполнувате условите за бонус за добредојде.
  • Следниот чекор е да ја потврдите вашата сметка. Можете да го направите ова со испраќање доказ за идентитет во казиното 1xBet. Овој чекор ќе обезбеди дополнителен слој на безбедност на вашата сметка, а во исто време, казиното ќе знае дека сте полнолетни за коцкање. Некои од документите што можете да ги испратите вклучуваат пасош или лична карта.
  • Откако вашата сметка е потврдена, можете да го направите вашиот прв депозит. Минималниот износ што можете да го депонирате е $1 и автоматски ќе го добиете вашиот 100% соодветен бонус за добредојде.

Овој бонус важи само 30 дена и откако ќе истече бонусот, износот на бонусот и добивките ќе бидат отстранети од вашата сметка.

Секој бонус доаѓа со прикачени жици. За да ги исполнувате условите за бонусот и подоцна да ги повлечете сите добивки, треба да исполните одредени барања.

Може да имате само една сметка, така што може да се додели само еден бонус по IP адреса, или по детали за сметката, вклучувајќи адреса на е-пошта, детали за банкарска сметка и начин на депонирање и повлекување.

Износот на бонусот ќе го добиете само откако ќе направите депозит.

Пред да можете да направите повлекување, треба да го обложите износот на бонусот 5 пати.

Total score9.2
Добрите
+ Високо ролери казино
+ Се играше во многу земји
+ Најдобар избор на облози
+ Голем избор на игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2011
ЈазициЈазици (29)
Јапонски
Англиски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Индонезија
Ирски
Италијански
Кинески
Корејски
Литвански
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Унгарски
Холандски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонусReload бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
ВалутиВалути (78)
Јапонски јен
Јордански динари
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Азербејџански манати
Албански Лек
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Бурундиски франци
Венецуелски боливари
Виетнамски донг
Гански цеди
Грузиски лари
Дански круни
Евра
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Замбиски квачи
Израелски нови шекели
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Ирански риали
Исландски крон
Казахстански тенгес
Канадски долари
Катарски риали
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Кувајски динари
Македонски денари
Малезиски рингити
Марокански дирхами
Мексикански пезоси
Мозамбиски метикали
Молдавски леу
Нигериски наири
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Парагвајски гварани
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Сингапурски долари
Српски динари
Судански фунти
Судиски ријали
Танзански шилинзи
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Угандански шилинзи
Узбекистан сом
Украински гривни
Унгарски форинти
Уругвајски пезоси
Филипински пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (181)
Јамајка
Јапонија
Јемен
Јордан
Јужен Судан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Џибути
Авганистан
Австралија
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Ангвила
Ангола
Андора
Аргентина
Аруба
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Божиќниот остров
Боливија
Босна и Херцеговина
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Британска територија на Индискиот Океан
Британски Девствени Острови
Брунеи
Бугарија
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Вануату
Венецуела
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвајана
Гвинеја
Гвинеја-Бисао
Гренада
Гренланд
Грузија
Доминика
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Замбија
Зимбабве
Израел
Индија
Индонезија
Ирак
Иран
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Камерун
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кенија
Кејп Верде
Кина
Киргистан
Кирибати
Кокосови Острови
Колумбија
Комори
Конго
Коста Рика
Кувајт
Кукови Острови
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Либија
Литванија
Лихтенштајн
Луксембург
Мавританија
Мадагаскар
Макао
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Маршалските Острови
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монако
Монголија
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Ниуе
Нов Зеланд
Нова Каледонија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Островите Питкерн
Островот Буве
Островот Норфолк
Пакистан
Палау
Палестински територии
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сејшели
Сиера Леоне
Сингапур
Сирија
Словачка
Соломонови Острови
Сомалија
Србија
Судан
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Того
Токелау
Тонга
Тринидад и Тобаго
Тунис
Туркменистан
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Финска
Франција
Хаити
Холандски Антили
Хонг Конг
Хондурас
Хрватски
Централноафриканска Република
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (76)
CS:GO
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
French Roulette Gold
Greyhounds
Injustice 2
League of Legends
Live Fashion Punto BancoLive Grand RouletteLive Multiplayer PokerLive Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mortal Kombat
Pai GowPunto Banco
Street Fighter
Tekken
UFC
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Казино ХолдемКарибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Мајонг
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Скијање
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Тексас Холдем
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (91)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit CardsCryptoDebit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (27)