1xBet Казино Во Живо Преглед - Software

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
БонусБонус за добредојде до 1500 € + 150 бесплатни вртења
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
1xBet is not available in your country. Please try:
Software

Software

1XBet Casino Live соработува со најдобрите развивачи на софтвер за игри за да им ги донесе на играчите најновите игри.

1xBet казиното во живо работи со некои од популарни развивачи на софтвер за игри вклучувајќи:

 • NetEnt
 • Еволуција
 • Игра уметност
 • BetGames ТВ
 • Игри со црвен тигар
 • Езуги
 • Том Хорн Игри на среќа
 • Аматик индустрии
 • Play'n Go
 • Новоматик
 • BetSoft
 • Меѓу другите врвни развивачи на софтвер
Прагматично играње и 1xBet цемент партнерство со ексклузивна игра со дилер во живо
2023-09-22

Прагматично играње и 1xBet цемент партнерство со ексклузивна игра со дилер во живо

Pragmatic Play, прв развивач на казино игри во живо, ја продолжи својата импресивна серија од 2023 година, откако го прошири постојното партнерство со 1xBet Casino. Во новиот договор, развивачот на играта ќе го испорача своето нарачано шоу за игри во живо, Wheel of Luck.