888 Casino Live Casino Преглед - Affiliate Program

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Affiliate Program

Секој е добредојден да аплицира за придружна програма во 888 Казино. Партнерите треба да се регистрираат за сметка со пополнување на апликација и чекање за одобрување.

Партнерите можат да заработат вистински готовина кога ќе се приклучат на придружната програма. Постојат различни начини на кои партнерите можат да заработат провизија.

CPA е една од зделките што вообичаено ги избираат партнерите и ќе заработат на следниот начин:

 • За секој 1 и 5 играчи месечно, партнерите ќе добијат 65 долари.
 • За секои 6 и 10 играчи месечно, партнерите ќе добијат 100 долари.
 • За секои 11 и 30 играчи месечно, партнерите ќе добијат 125 долари.
 • За секои 31 и 50 играчи месечно, партнерите ќе добијат 150 долари.
 • За секој 51+ играч месечно, партнерите ќе добијат 200 долари.

Што е придружна програма 888 Казино?

Филијалата на 888 Казино се нарекува 888 Affiliate и ги има следните брендови под свое:

 • казино
 • Покер
 • Бинго
 • Спорт
 • Игри
 • 888.es
 • 888.тоа
 • 888.dk
 • 888.ro
Total score9.0
Добрите
+ Голем бонус без депозит
+ Режим за преземање
+ Дневни џекпот награди

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 1997
ЈазициЈазици (15)
Јапонски
Англиски
Германски
Дански
Италијански
Кинески
Корејски
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Француски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (16)
Јапонија
Јужна Кореа
Данска
Италија
Канада
Кина
Латвија
Обединето Кралство
Полска
Португалија
Романија
Русија
Унгарија
Франција
Чешка
Шпанија
ИгриИгри (66)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccarat Dragon Bonus
CS:GO
Dota 2
European RouletteGolden Wealth Baccarat
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze BaccaratPrestige Live RouletteSoho BlackjackSoiree Blackjack
The Oscars
UFC
Valorant
Wheel of Fortune
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Еспорт
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (8)
Методи за депозитМетоди за депозит (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (10)