96M

Age Limit
96M
96M is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

За 96M

Врз основа на искуството, бројот на понудени игри во живо, методите за депонирање и друго, 96M добива 8 од 10 според играчите. Овој Live Casino е основан во 2014 и е со livekazinorank-mk.com од 23.05.2022 .

Игри во живо понудени на 96M

Играчите кои бараат забавни игри за играње може да се обратат до 96M . Овој Live Casino нуди возбудливи Live Casino бонуси, а исто така нудат и различни забавни игри како што се Лотарија, Блек Џек, Покер, Бакара , да наведеме неколку.

Покрај овие игри, 96M има и возбудливо лоби во живо каде што можете да уживате во некои врвни игри со дилери во живо на пазарот.

Софтвер достапен на 96M

Со зголемувањето на популарноста на игрите во живо во последните години, развивачите на софтвер играат голема улога при изборот на игра. Можеби имате омилена игра во живо создадена од специфичен производител на Live Casino , па зошто да не пробате друга нивна игра понудена од овој Live Casino ​?

96M нуди игри од познати развивачи на софтвер како што се Asia Gaming, Pragmatic Play, Allbet Gaming, Evolution Gaming, DreamGaming и многу други.

Прифатени методи на депонирање на 96M

Овој Live Casino прифаќа меѓународни начини на плаќање што се користат во повеќето земји, како што е Crypto, Bank transfer , заедно со многу други. Погрижете се да го истражите секој потенцијален начин на плаќање што сте заинтересирани да го користите.

Зошто да играте во 96M ?

96M е многу омилен Live Casino кој на своите играчи им нуди извонредни искуства со играње во живо.

Во CasinoRank, ја цениме безбедноста над сè друго, и затоа секој Live Casino наведен на livekazinorank-mk.com е вкрстено испитан, целосно лиценциран и безбеден.

За оние кои сакаат да прочитаат повеќе за одговорното играње или имаат потреба од помош со зависноста, посетете ги овие веб-локации подолу.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2014
ЈазициЈазици (3)
Англиски
Кинески
Малезиски
БонусиБонуси (9)
Reload бонус
Бесплатни облози
Бонус за добредојдеБонус за упатувањеВИП бонус
Депозит бонус
Кешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (2)
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (2)
Малезија
Сингапур
ИгриИгри (10)
БакараБлек Џек
Виртуелни спортови
Еспорт
ЛотаријаПокер
Слотови
Спорт
Спортско обложување
Фудбал
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (7)
Bank transferCrypto
E-wallets
Eezie Pay
Instant bank transfer
Local/Fast Bank Transfers
QR Code
СофтверСофтвер (15)