Betmaster

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Betmaster е казино кое е основано во 2014 година и оттогаш играчите од различни земји можат да ги користат нивните услуги. Интерфејсот е едноставен за користење, така што дури и почетниците можат лесно да се движат низ страницата. 

Betmaster

/betmaster/about/

Games

Betmaster Casino има многу богато портфолио и играчите можат да најдат дел од нивните омилени игри во живо тука сигурно. Казиното соработува со некои добро познати провајдери на софтвер за да ги донесе најдобрите игри. Некои од најпопуларните игри во казиното Betmaster ги вклучуваат следните:

 • Мега рулет во живо
 • Молња Блек Џек
 • Мега тркало во живо
 • Молња рулет
 • Во живо змеј тигар

Withdrawals

Повлекувањето од сметката на Betmaster Casino е многу едноставен процес. Она што играчите треба да го направат е да се упатат до Касиерот и да го изберат делот за повлекување. Достапни се различни начини на плаќање и она што играчите треба да го запомнат е дека треба да го користат истиот начин на плаќање за повлекување како оној што го користеле за да направат депозит.

Bonuses

Играчите можат да ги зграпчат рацете на многу различни бонуси откако ќе се приклучат на казиното Betmaster. За да му посакаме добредојде на секој играч, казиното ќе ги награди со многу дарежлив бонус за добредојде на Betmaster, а подоцна има тони различни промоции и понуди достапни за редовните играчи.

Account

За да играат во Betmaster Casino, играчите треба прво да создадат сметка. Betmaster е едно од оние казина што ќе им овозможи на играчите да се регистрираат за сметка само со користење на нивниот телефонски број. Казиното ќе испрати код што играчите треба да го внесат за да се регистрираат, толку е едноставно.

Languages

Betmaster Casino е достапно во многу различни земји, поради таа причина, веб-страницата треба да биде достапна на различни јазици. Играчите можат лесно да го променат јазикот што сакаат да го користат со само кликнување на копчето што може да се најде во горниот десен агол. 5-те најголеми јазици во казиното Betmaster ги вклучуваат следните:

 • Англиски
 • бугарски
 • кинески
 • фински
 • германски

Countries

Betmaster казиното е достапно во многу различни земји, но има и голем број на ограничени земји.

Mobile

Мобилното коцкање им овозможува на обложувачите да ги играат своите омилени казино игри без разлика на нивната локација. Betmaster има мобилна платформа која ќе им овозможи на играчите да имаат целосно искуство во казино во движење. Играчите можат да депонираат средства на нивните сметки со помош на нивниот рачен уред и да играат некои од игрите што ги сакаат, а подоцна и да направат повлекување на нивните добивки.

Tips & Tricks

Играњето во онлајн казино е многу едноставно, но на играчите кои првпат ќе се сретнат со оваа форма на забава можеби ќе им треба малку водство. Првото нешто што им паѓа на ум на сите што се приклучуваат на казино е како да ги подобрат своите шанси за победа, а ние сме тука да споделиме неколку совети и трикови на Betmaster со обложувачите.

Responsible Gaming

Betmaster Casino ги презема сите неопходни активности за да се осигура дека играчите имаат пријатно искуство играјќи онлајн казино игри. Зависноста од коцкање е сериозен проблем и поради таа причина, казиното додаде многу различни функции што играчите можат да ги користат за да ја задржат контролата врз нивната навика за коцкање.

Software

Betmaster Casino соработува со некои од најдобрите провајдери на софтвер да ги донесат најпопуларните игри во нивното портфолио. Играчите можат да најдат игри од следниве добавувачи на софтвер:

 • Еволуција игри
 • Прагматична игра
 • Betgames
 • eBET
 • езуги
 • Супер лопата игри
 • Vivo Gaming
 • XProGaming

Support

Betmaster казиното е достапно за своите клиенти 24/7. Најзгодниот начин на кој играчите можат да стапат во контакт со агентите на клиентите е преку Функција за разговор во живо. Друг начин за контакт со казиното е да испратите е-пошта на support@betmaster.io и жалби@betmaster.io

Deposits

Секој што сака да игра во казиното Betmaster треба прво да креира сметка. Кога се најавени на нивните сметки, тие можат да се упатат до Касиерот и да го изберат начинот на плаќање што сакаат да го користат, да ја внесат сумата што сакаат да ја депонираат и да ја потврдат трансакцијата.

Security

Безбедноста на играчот е врвен приоритет во казиното Betmaster. Ова е лиценцирано казино што значи дека треба да следат многу строги правила за да работат. Казиното ја користи најновата технологија за шифрирање SSL за да се осигура дека личните и финансиските информации на играчите се безбедни.

FAQ

Играњето во Betmaster е интуитивно и лесно. Меѓутоа, ако заглавите или имате прашања, проверете ги најчестите прашања на кои играчите во Betmaster сакаат одговори.

Affiliate Program

Партнерите можат да се приклучат на програмата Betmaster Affiliate и да ги искористат предностите на плановите за провизија Revshare, CPA и Hybrid. Сè што треба да направат е да се регистрираат за сметка, а откако ќе бидат одобрени можат да почнат да го промовираат брендот и да заработуваат.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (23)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Хинди
Холандски
Шпански
БонусиБонуси (9)
Reload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус кодови
Депозит бонус
Кешбек бонус
ВалутиВалути (9)
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Новозеландски долари
Руски рубли
Турски лири
Украински гривни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (15)
Јапонија
Јужна Кореа
Австрија
Азербејџан
Бразил
Бугарија
Германија
Казакстан
Кина
Норвешка
Полска
Португалија
Финска
Холандија
Шпанија
ИгриИгри (26)
CS:GO
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Valorant
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Виртуелни спортови
Гребки
Карлинг
Кошарка
Крикет
Онлајн обложување
Пинг Понг
Покер
Ракомет
РулетСик Бо
Слотови
Тенис
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (24)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
СофтверСофтвер (57)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apollo Games
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Caleta
DLV Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Foxium
GameArt
Gamomat
Ganapati
Golden Hero
HabaneroIgrosoft
Kalamba Games
Lightning Box
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
OneTouch Games
Paltipus
Patagonia Entertainment
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
We Are Casino
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet