Betmaster - Bonuses

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Bonuses

Играчите можат да ги зграпчат рацете на многу различни бонуси откако ќе се приклучат на казиното Betmaster. За да му посакаме добредојде на секој играч, казиното ќе ги награди со многу дарежлив бонус за добредојде на Betmaster, а подоцна има тони различни промоции и понуди достапни за редовните играчи.

Добијте 100% до 200 долари на вашиот прв депозит - Ова е понуда за добредојде во Betmaster што играчите можат да ги бараат кога ќе го направат својот прв депозит. Она што играчите треба да го направат е да изберат 100% бонус за прв депозит за да добијат до 150 долари на спорт и бесплатен облог од 5 долари секоја недела во период од 4 недели. Тие исто така можат да добијат бонус на Казино, а ова е 100% бонус за прв депозит до 200 долари и 10 бесплатни вртења секоја недела во период од 4 недели. Играчите треба да имаат на ум дека понудата за добредојде не е достапна за игрите во Казино во живо. Играчите кои не сакаат да учествуваат во понудата за добредојде можат да изберат „Без бонус“. Играчите кои избираат една од понудите за добредојде на нивниот прв депозит, треба да ги исполнат условите за обложување пред да можат да побараат повлекување.

Кога играчот ќе добие бонус за добредојде за спорт, тој треба да го обложи бонусот 10 пати. Минималните коефициенти за обложување на бонусот се 1,4 или повисоки, а сите облози треба да се стават и подмират во рок од 7 дена откако ќе го добијат бонусот. Забрането е обложување на контрадикторни исходи во ист настан. Кога се обложувате бонус, само првиот облог ставен на истиот натпревар ќе се смета за барањата за обложување. Играчите кои ќе изберат 100% бонус за депозит на Спорт, исто така ќе добиваат бесплатен облог од 5 долари секоја недела во период од 4 недели. За да го добијат овој облог, играчите треба да депонираат најмалку 20 долари, а бесплатниот облог ќе се издава секој петок, вкупно 4 петок, и мора да се искористи во рок од 7 дена од датумот на издавање.

Играчите кои добиваат бонус за добредојде во казиното треба да го обложуваат бонусот 50 пати пред да можат да побараат повлекување. Сите добивки од бесплатни вртења без депозит се додаваат на бонусната сметка и добивките треба да се обложуваат 50 пати. Максималниот износ што играчите можат да го повлечат од бесплатните вртења е ограничен на 50 долари.

Овој бонус може да се обложи на сите игри и слотови на Казино во живо.

Секоја игра различно ќе придонесе за исполнување на барањата за обложување.

 • Слотовите ќе придонесат 100% во исполнувањето на барањата за обложување.
 • Игрите во казино во живо ќе придонесат 10% за исполнување на барањата за обложување.
 • Игрите на маса ќе придонесат 0% за исполнување на барањата за обложување.

Играчите можат да ставаат облози кои не се повисоки од вкупниот износ на бонус. На пример, ако играчот добие бонус од 10 долари и тој стави облог од 20 долари, само 10 долари од облогот ќе се вбројат во барањата за обложување.

Играчите кои бараат бонус за добредојде за казиното ќе добиваат 10 бесплатни вртења секоја недела во период од 4 недели. За да го добијат бонусот за добредојде, играчите треба да депонираат најмалку 20 долари. Бесплатните вртења се наградуваат секој петок за 4 петок и бесплатните вртења може да се користат на Сонцето на Египет 2, а бонусот треба да се обложи во рок од 7 дена.

Друго слично казино на Betmaster е 22 Облог. Проверете го за одлични бонуси и возбудливи игри во живо.

Општи одредби и услови

За да се квалификуваат за бонусот, играчите треба да направат минимален депозит од најмалку 10 УСД, а максималниот износ што можат да го добијат во бонус фондовите е ограничен на 10 долари за спорт и 200 долари на казино.

Кога играчите добиваат бонус, тие треба да ги исполнат условите за обложување пред да можат да побараат повлекување. Играчот може да добие само еден бонус или на Казино или Спорт. Максималниот облог што играчите можат да го стават додека играат со бонус средства е ограничен на $10, а максималниот износ на облогот не треба да го надминува вкупниот износ на бонус.

Дневни бесплатни вртења – Играчите кои креираат сметка во Betmaster Casino имаат право да добиваат 20 бесплатни вртења секој ден во период од 15 дена. Единственото нешто што играчот треба да го направи е да се логира на својата сметка секој ден и да кликне на копчето „Одлуи се“. Она што играчите треба да го направат е да обложуваат 100 долари во ист ден на која било игра во казино и автоматски ќе добиваат 20 бесплатни вртења на различна игра секој ден:

 • Првиот ден, играчот ќе добие 15 бесплатни вртења на Starburst од Netent.
 • На вториот ден, играчот ќе добие 15 бесплатни вртења на Кралот од Ендорфина.
 • Третиот ден, играчот ќе добие 15 бесплатни вртења на Hotline 2 од Netent.
 • На четвртиот ден, играчот ќе добие 15 бесплатни вртења на Berryburst од Netent.
 • На петтиот ден, играчот ќе добие 15 бесплатни вртења на Troll Haven од Ендорфина.
 • На шестиот ден, играчот ќе добие 15 бесплатни вртења на Gonzo's Quest од Netent.
 • На седмиот ден, играчот ќе добие 15 бесплатни вртења на Кои принцезата од Netent.
 • Осмиот ден, играчот ќе добие 15 бесплатни вртења на Magic Maid Cafe од Netent.
 • На деветтиот ден, играчот ќе добие 15 бесплатни вртења во продавницата за овошје од Netent.
 • На десеттиот ден, играчот ќе добие 15 бесплатни вртења на Џек Хамер од Netent.
 • На единаесеттиот ден, играчот ќе добие 15 бесплатни вртења на Gems Bonanza од Pragmatic Play.
 • На дванаесеттиот ден, играчот ќе добие 15 бесплатни вртења на Диско Дени од Netent.
 • На тринаесеттиот ден, играчот ќе добие 15 бесплатни вртења на Твин спин од Netent.
 • На четиринаесеттиот ден, играчот ќе добие 15 бесплатни вртења на Аус дем Тал од Ендорфина.
 • На петнаесеттиот ден, играчот ќе добие 15 бесплатни вртења на Rage of the Seas од Netent.

Играчите можат да добијат до 300 бесплатни вртења, а она што треба да го запомнат е дека треба да кликнуваат на копчето „Одлуи“ секој ден.

Облог за спортска лојалност – Играчите кои сакаат да се одморат од играњето во Казино во живо можат да ги искористат предностите на облогот за спортска лојалност, кој е бонус што на секој играч ќе заработи неделен бесплатен облог во вредност до 20 долари. Она што играчите треба да го направат е да се обложат најмалку 25 долари на кој било спортски пазар најмалку 4 дена од понеделник до недела.

Вртења без лојалност - Играчите можат да заработуваат бесплатни вртења секоја недела само со играње на некоја од нивните омилени игри. тие треба да играат која било игра во казино најмалку 5 дена од понеделник до недела, а следниот понеделник ќе добијат бесплатни вртења на играта на неделата на следниов начин:

 • Играчите кои обложуваат 10 долари, 5 дена во неделата, ќе добијат 10 бесплатни вртења.
 • Играчите кои обложуваат 10 долари, 6 дена во неделата, ќе добијат 20 бесплатни вртења.
 • Играчите кои обложуваат 10 долари, 7 дена во неделата, ќе добијат 30 бесплатни вртења.
 • Играчите кои обложуваат 100 долари, 5 дена во неделата, ќе добијат 40 бесплатни вртења.
 • Играчите кои обложуваат 100 долари, 6 дена во неделата, ќе добијат 50 бесплатни вртења.
 • Играчите кои обложуваат 100 долари, 7 дена во неделата, ќе добијат 80 бесплатни вртења.

Среќна 2022 година од Betmaster – Betmaster ги награди своите играчи во Новата година и се грижи за зголемување на нивните убави времиња и расположение за забава. Сè што треба да направат играчите е да го притиснат копчето „Учествувај“, да депонираат најмалку 30 долари за да добијат 30 бесплатни вртења на Book of Dead. Оваа понуда важи од 1 часот по полноќ, 28 декември 2021 година, до 03:59 часот, 3 јануари 2022 година.

Lightning Bolt Weekly Cash-back – Бетмастер им носи неделен поврат на готовина на сите нивни играчи и сè што треба да направат е да ги играат игрите што ги сакаат. Казиното ќе врати 5% од загубата од претходната недела на нивната сметка. Играчите кои сакаат да го искористат враќањето на готовина за спорт треба да ја обложат сумата само еднаш, а играчите кои сакаат да го искористат враќањето на готовина на казино игрите и игрите во казино во живо треба да ја обложат сумата 5 пати. Неделата за враќање на готовина започнува секој понеделник во 00:00 UTC и завршува секоја недела во 23:59 UTC.

Спортски бонус за SuperLow Wager - Betmaster Casino нуди SuperLow Wager 10% бонус до 500 долари. Она што играчите треба да го направат е да додадат средства на нивната сметка и да добијат бонус од 10% до 500 долари. Барањата за обложување за бонусот се 2 пати со коефициент од 1,8 и повисоки.

Бесплатни вртења златен подарок - Играчите можат да добијат до 150 бесплатни вртења на Sun of Egypt 2 од Booongo. Сè што треба да направат играчите е да кликнат на копчето „Учествувај“ и да го направат потребниот депозит.

 • Играчите кои ќе депонираат $20 и $49,99 ќе добијат 20 бесплатни вртења.
 • Играчите кои депонираат $50 и $99,99 ќе добијат 50 бесплатни вртења.
 • Играчите кои ќе депонираат $100 и $199,99 ќе добијат 100 бесплатни вртења.
 • Играчите кои ќе направат депозит поголем од 200 долари ќе добијат 150 бесплатни вртења.

Одете на големо на спортот - Играчите кои депонираат најмалку 100 долари, ќе добијат 100% спортски бонус до 500 долари. Сè што треба да направат е да кликнат на копчето „Учествувај“ и да направат депозит од најмалку 100 долари, а можат да добијат 100% бонус до 500 долари. Барањата за обложување за бонусот се 10 пати на игри со коефициент 1,8 или поголем.

Одете на големо во казиното - Играчите кои ќе депонираат најмалку 10 долари ќе добијат 100% казино бонус до 200 долари. Сè што треба да направат е да кликнат на копчето „Учествувај“ и да направат депозит. Барањата за обложување за бонусот се 25 пати.

Супер повторно вчитај - Играчите кои депонираат средства на нивните сметки ќе добијат 50% бонус за повторно вчитување до 200 долари. Бонусот може да се користи на онлајн видео слот игри и за жал, оваа промоција не е достапна за игрите во казино во живо. Условите за обложување за бонусот се 30 пати и она што играчите треба да го направат е да кликнат на копчето „Надополнување“.

ЛЕЛЕ! Победник на повторно вчитување во среда – Играчите кои депонираат во среда можат да ја искористат оваа одлична промоција. Тие ќе добијат 50% бонус за повторно вчитување до 200 долари што доаѓа со барања за 6 пати обложување на игри со коефициент од 1,8.

Правила за бонус

Играчите треба да ги прочитаат Условите и правилата на секој бонус пред да го побараат. Секој бонус ќе дојде со барања за обложување и ќе ги исполни, може да се користат и бонус и средства од реални пари, но прво ќе се користат средствата од вистински пари. Кога бонусот е сè уште активен, добивките ќе се кредитираат во износот на бонусот.

Максималниот износ што играчите можат да се обложуваат не треба да го надминува вкупниот износ на бонус. Кога играчот става облог што е поголем од дозволениот износ, само дозволениот износ ќе придонесе за исполнување на барањата за обложување. На пример, ако на играчот му е доделен износ на бонус од 10 УСД и тој стави облог од 20 УСД, само 10 УСД од овој облог ќе придонесе за исполнување на барањата за обложување.

Кога играчот има активен бонус, опцијата за повлекување ќе биде оневозможена додека не ги исполни условите за обложување или додека бонусот не истече.

Ако казиното стане свесно дека играчот учествува во какви било измамни активности, ќе биде одбиен да учествува во каква било промоција.

Играчите можат да учествуваат во многу различни промоции во исто време, а добивките од сите облози ќе се кредитираат на бонусната сметка поврзана во првата активирана промоција.

За играчите кои учествуваат во две или повеќе промоции во иста категорија, обложувањето се брои кон првата активирана промоција.

Кога играчот става облог, тој повеќе не може да го откаже бонусот. Бонусот ќе остане активен додека не се исполнат барањата за обложување или додека бонусот не истече.

Кога играчот ќе кликне на копчето „Учествувај“, тој се согласува со условите за промоција и правилата на бонусот.

Играчите кои прават депозит користејќи Skrill, Skrill 1 - Tap, Neteller или Qiwi, не ги исполнуваат условите за бонусот за добредојде.

Правила за спортски бонус

Кога играчот прифаќа спортски бонус, тој може да го обложи бонусот на сите натпревари што се наоѓаат во делот за спорт.

Кога се обложувате бонус, само првиот облог ставен на истиот натпревар ќе се смета за исполнување на условите за обложување.

Правила за бонус за казино

Бонусот за казино мора да се обложи 50 пати пред играчот да може да побара повлекување.

Добивките од бесплатните вртења без депозит ќе се кредитираат на бонусната сметка.

Максималниот износ што играчот може да го повлече од бесплатните вртења без депозит е ограничен на 50 долари.

Бонусот може да се обложи на сите игри на Live Casino и слотови.

Она што играчите треба да го запомнат е дека не сите игри ќе придонесат на ист начин. Онлајн видео слотовите ќе придонесат 100% во исполнувањето на барањата за обложување. Игрите во казино во живо ќе придонесат 10% за исполнување на барањата за обложување, а игрите на маса ќе придонесат 0% за исполнување на барањата за обложување.

Играчите треба да имаат на ум дека има долга листа на исклучени игри, па затоа им предлагаме да ги разгледаат условите пред да го побараат бонусот.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (23)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Хинди
Холандски
Шпански
БонусиБонуси (9)
Reload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус кодови
Депозит бонус
Кешбек бонус
ВалутиВалути (9)
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Новозеландски долари
Руски рубли
Турски лири
Украински гривни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (15)
Јапонија
Јужна Кореа
Австрија
Азербејџан
Бразил
Бугарија
Германија
Казакстан
Кина
Норвешка
Полска
Португалија
Финска
Холандија
Шпанија
ИгриИгри (26)
CS:GO
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Valorant
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Виртуелни спортови
Гребки
Карлинг
Кошарка
Крикет
Онлајн обложување
Пинг Понг
Покер
Ракомет
РулетСик Бо
Слотови
Тенис
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (24)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
СофтверСофтвер (57)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apollo Games
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Caleta
DLV Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Foxium
GameArt
Gamomat
Ganapati
Golden Hero
HabaneroIgrosoft
Kalamba Games
Lightning Box
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
OneTouch Games
Paltipus
Patagonia Entertainment
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
We Are Casino
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet