Преглед на игри со дилер во живо Betmaster - Deposits

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
БонусБонус за добредојде до $700 + 40 бесплатни вртења
Казино и спортско обложување
Виртуелни спортови
Вртења без лојалност
PNP во Финска
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Казино и спортско обложување
Виртуелни спортови
Вртења без лојалност
PNP во Финска
Betmaster is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Секој што сака да игра во казиното Betmaster треба прво да креира сметка. Кога се најавени на нивните сметки, тие можат да се упатат до Касиерот и да го изберат начинот на плаќање што сакаат да го користат, да ја внесат сумата што сакаат да ја депонираат и да ја потврдат трансакцијата.

Betmaster казиното додаде многу различни начини на плаќање на нивното портфолио што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Играчите можат да ги најдат следните начини на плаќање во казиното.

Банкарски картички:

 • MasterCard/Visa дозволува минимален депозит од 20 долари
 • Revolut картичката дозволува минимален депозит од 20 долари

Готовински депозити:

 • CashtoCode дозволува минимален депозит од 20 долари
 • PaySafeCard дозволува минимален депозит од 20 долари

е-паричници:

 • WebMoney дозволува минимален депозит од 20 долари
 • Јетон дозволува минимален депозит од 20 долари
 • Neteller дозволува минимален депозит од 20 долари
 • ecoPayz дозволува минимален депозит од 20 долари
 • Skrill дозволува минимален депозит од 20 долари
 • Neosurf дозволува минимален депозит од 20 долари
 • MuchBetter дозволува минимален депозит од $20
 • Sticpay дозволува минимален депозит од 20 УСД
 • AstroPay OneTouch дозволува минимален депозит од 20 долари

Криптовалута:

 • Тетер, TRC – 20 дозволува минимален депозит од 50 УСД
 • Биткоинот дозволува минимален депозит од 50 долари
 • Binance Coin дозволува минимален депозит од 50 долари
 • Dodge дозволува минимален депозит од $50
 • Тетер, ERC – 20 дозволува минимален депозит од 50 долари
 • Ethereum дозволува минимален депозит од 50 долари
 • Трон дозволува минимален депозит од 50 долари
 • Litecoin дозволува минимален депозит од 50 долари
 • Ripple дозволува минимален депозит од 50 долари
 • Биткоин Кеш дозволува минимален депозит од 50 долари
 • Кардано дозволува минимален депозит од 50 долари
 • NEO Coin дозволува минимален депозит од 50 долари
 • Infinity Economics дозволува минимален депозит од 50 долари
 • Тетер, OMNI дозволува минимален депозит од 50 УСД

Бонус за депозит

Играчите кои ќе создадат нова сметка во казиното Betmaster и ќе го направат својот прв депозит имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде. Овој бонус е одличен начин да се удвои, па дури и тројно да се зголеми рамнотежата и да се продолжи нивната игра. Играчите можат да најдат повеќе информации за бонусот за добредојде на следниот линк.