Bondibet Live Casino Преглед - About

Age Limit
Bondibet
Bondibet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

About

BondiBet е доверлив онлајн казино во живо основано во 2018 година. Иако е релативно младо онлајн казино, операторите на казино имаат долга историја во бизнисот со коцкање, па затоа ова онлајн казино брзо успеа да направи име за себе и да изгради солидна репутација .

Причината зад неговата голема репутација е тоа што оваа страница за казино им обезбедува на играчите само најдобрите онлајн казино игри на пазарот, како и некои од најнаградувачките бонуси и промоции што можат да му угодат на секој играч што се приклучува на ова онлајн казино.

За да регистрираат сметка во казиното BondiBet, играчите ќе мора да пристапат до официјалната веб-страница на казиното, потоа да кликнете на копчето „Приклучи се сега“ и да ги пополнат празните полиња. Целиот процес на регистрација е супер лесен и ќе потрае неколку минути за да се заврши.

Сопственик и извршен директор

Казиното BondiBet е во сопственост и управувано од BondiBet Limited, која е компанија која е лиценцирана и регулирана од Curacao eGaming – еден од најпочитуваните регулатори во индустријата.

Број на лиценца

Ова доверливо онлајн казино е управувано од BondiBet Limited и е лиценцирано од Curacao eGaming. За жал, ова онлајн казино не го прикажа својот број на лиценца.

Каде се базира казиното BondiBet?

Физичката локација на седиштето на казиното Bondibet е непозната.

Total score8.2
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Француски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојдеБонус за пријавување
Депозит бонус
Кешбек бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (12)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Нови тајвански долари
Туниски динари
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (1)
Австралија
ИгриИгри (6)
Блек Џек
Видео Покер
КеноПокерРулет
Слотови
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
СофтверСофтвер (4)
Betsoft
IGT (WagerWorks)
Platipus Gaming
VIVO Gaming