Evolution Gaming

November 10, 2020

Evolution склучува договор со FanDuel

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Еволуција, кој е познат како еден од најдобрите казино во живо давателите на решенија, склучи договор со FanDuel со цел да ги понуди своите казино производи во живо на играчите на казиното во САД на DDS и групацијата за спортско обложување. Ова е вистинска предност за оние кои сакаат да играат во казино во живо, бидејќи Evolution има неверојатно игри во тој опсег.

Evolution склучува договор со FanDuel

Мислење од Џеси Кемтоб и Нордстром

Џеси рече дека групата FanDuel е воодушевена што им нуди на своите лојални играчи повеќе казино игри во живо. Тие го гледаат своето казино во живо како клучен двигател за континуираниот раст на пазарот на онлајн казино во САД и сега FanDuel ќе има пристап до целото живо портфолио на Evolution.

Јохан Нордстром, од Evolution, додаде дека кон крајот на минатата година потпишале значаен договор со брендовите Flutter Entertainment Betfair, а исто така и Paddy Power. Сега тие се целосно воодушевени што работат со друг бренд Flutter, FanDuel, особено кога казиното во живо расте многу на американскиот пазар.

За овој договор

Овој договор во основа му овозможува на FanDuel да го прошири своето казино во живо на пазарот во Соединетите Држави и со додадените игри во живо на Evolution Gaming, тогаш е уште подобро, бидејќи тие ќе им бидат понудени на играчите, првично од студиото во Пенсилванија на давателот.

Овој нов договор му дава можност на ова онлајн казино всушност да го подобри своето портфолио на игри во живо во Њу Џерси со игрите во живо на Evolution. Плус, со вистинската понуда од Езуги, која стана дел од Evolution минатиот јануари. Тоа е дефинитивно предност за двете марки, така што секој може да има корист од услугите на другиот.

Неверојатните брендови прават незамисливи работи заедно

Врската на Evolution и FanDuel е сигурно најдобра во однос на тоа што можат да направат, бидејќи овие брендови се едноставно неверојатни и имаат многу што можат да направат заедно. Освен тоа, Evolution дефинитивно може да го направи FanDuel уште попознат на американскиот пазар. Значи, ова е дефинитивно предност.

И двајцата имаат свое минато, но нивната иднина е заедно, која се чини дека ќе блесне. Значи, ова може да биде нешто многу корисно за двајцата. Нивниот фокус е да пораснат и тие можат да го направат тоа со останување заедно, се разбира. Ако не, нема да напредуваат. Особено FanDuel, на кој дефинитивно му е потребна Evolution за да напредува.

Овие брендови се надалеку познати, особено Evolution и на тој начин можете да го искористите тоа. Ако сакате да ја играте играта на овој бренд, тогаш само треба да се придружите на онлајн казиното FanDuel и таму ќе најдете многу нивни игри.

Играјте врвни игри од Evolution

Неверојатен е квалитетот на игрите што можете да ги играте од Evolution Gaming и сите овие се проверени за да се види дали се фер или не. Изборот на ова казино и игрите на Evolution е дефинитивно вистинскиот избор за прв пат, затоа не се стресувајте за тоа. Можете да барате повратни информации на интернет и ќе бидете многу задоволни со она што луѓето го велат за FanDuel.

Има многу што играте и сигурно ги има најдобрите игри на располагање, па не грижете се. Ќе бидете изненадени со високиот квалитет и играта на игрите на Evolution Gaming, кои се едни од најдобрите.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести