Преглед на игри со дилер во живо Fat Boss

Fat BossResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $350 + 100 бесплатни вртења
Брз и сигурен депозит и исплати
Понуда на ВИП програма
Достапна е програма за лојалност
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брз и сигурен депозит и исплати
Понуда на ВИП програма
Достапна е програма за лојалност
Fat Boss is not available in your country. Please try:
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
Bonuses

Bonuses

FatBoss Casino нуди редовни бонуси за казино во живо. Тие се предмет на промени и различни услови и услови. Во моментов, играчите можат да учествуваат во Дневни падови и победи кога играат игри во живо од Pragmatic Play. Казиното во живо не придонесува за обложување на бонусот за добредојде во казиното FatBoss.

Бонус за добредојдеБонус за добредојде
Games

Games

Казиното FatBoss може да се пофали со избор на игри од над 500 наслови, од кои 70 се игри со дилери во живо. Тие вклучуваат блек џек во живо, рулет во живо, бакара во живо, емисии во живо и многу повеќе. Сите овие варијанти во живо доаѓаат со флексибилни големини на облози за да се сместат почетниците и високите ролки. Ајде да истражиме некои од достапните наслови во лобито на дилерот во живо на FatBoss.

Блек Џек во живо

Онлајн сајтот Fat Boss им овозможува на љубителите на блек џек искуство во казино со тули и малтер преку варијанти на блек џек во живо. Благодарение на врвните развивачи на софтвер, игрите се емитуваат директно до вас. Некои од табелите за блек џек вклучуваат:

 • Во живо Блек Џек Сребрена
 • Multiplay Блек Џек
 • Во живо Блек Џек Fortune
 • Во живо Блек Џек Дијамант ВИП
 • Брзина Блек Џек во живо

Бакара во живо

Baccarat е меѓу најпопуларните казино игри во живо денес. Правилата се едноставни и доаѓаат со возбудливи анимации. Тие можат да ги изберат нивните омилени варијанти од оваа категорија бидејќи доаѓаат во уникатни наслови. Еве некои од насловите за избор:

 • Контролирано стискање во живо на Бакара
 • Бакара во живо 2
 • Baccarat AMG во живо
 • Бакара лоби

Рулет во живо

FatBoss е дом на различни наслови на рулет, вклучувајќи ги и оние во живо. Во зависност од вашата стратегија за играње, можете да го изберете вашиот омилен наслов од делот во живо на казиното. Еве некои од популарните игри со рулет во живо на казиното FatBoss:

 • Студио рулет 24/7
 • Автоматски рулет Live Classic 1
 • Автоматски рулет брзина во живо
 • Казино кат во живо рулет

Други игри

Изборот на дилер во живо не е ограничен на жанровите на блек џек, бакара и рулет. Играчите кои сакаат специјални игри имаат што да истражуваат. Овие варијанти доаѓаат со уникатни правила и игра. Некои од овие специјални варијанти на дилер во живо вклучуваат:

 • Слатка Bonanza Candyland
 • Монопол во живо
 • Пари или несреќа
 • Лудо време
 • Мегаболка
+8
+6
Затвори

Software

Доверлив развивач на софтвер е клучен за добро функционирање на онлајн казиното во живо. Поради таа причина, FatBoss соработува со некои од врвните провајдери на софтвер за да ви овозможи пристап до широка колекција на игри со дилери во живо. За жал, казиното нема мобилна апликација за преземање. Играчите можат да пристапуваат само до неговите игри во движење и да ги играат директно од онлајн страницата FatBoss развиена со HTML5. Некои од популарните провајдери на софтвер во казиното во живо FatBoss вклучуваат:

 • Еволуција игри
 • Автентични игри
 • Прагматичен во живо
 • Неверојатни игри
 • LuckyStreak
Payments

Payments

FatBoss прифаќа само конвенционални и дигитални начини на плаќање. Имајте предвид дека има и минимални и максимални ограничувања за повлекување на оваа страница, а времето на пресврт зависи од вашиот претпочитан метод. Некои од популарните банкарски опции на оваа платформа вклучуваат:

 • Виза
 • Mastercard
 • AstroPay
 • Нетлер
 • Скрил

Deposits

Fat Boss знае дека на играчите кои сакаат да имаат непречено и непроблематична играње искуство им требаат практични и доверливи методи за депонирање. Затоа Fat Boss нуди добро познати и сигурни опции за депозит што се прифатени во повеќето окрузи. На играчите им се достапни повеќе избори, вклучително и MuchBetter, Credit Cards, Bank Transfer, Neteller, MasterCard , меѓу другите. Без разлика дали сте постоечки играч кој се враќа да игра или нов што се придружува за прв пат, можете да зависите од Fat Boss за брзо и безбедно ракување со вашите депозити.

Withdrawals

Fat Boss им обезбедува на играчите сигурни и сигурни опции за повлекување за да можат брзо и безбедно да стигнат до нивните добивки. Вашата локација може да има влијание врз различните методи за повлекување. Повеќето повлекувања се вршат во рок од неколку работни дена. Само погрижете се да ги проверите одредбите и условите, бидејќи некои методи за повлекување може да подлежат на такси.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+145
+143
Затвори

Валути

ЕвраEUR

Languages

Повеќејазичната опција е веројатно најважната карактеристика меѓу онлајн казината. Тоа им овозможува на играчите лесно да пристапат до карактеристиките на казиното користејќи го преферираниот јазик за непречено искуство со коцкање. Во моментов, казиното FatBoss поддржува само пет доминантни јазици меѓу својата база на играчи. Тие вклучуваат:

 • Англиски
 • француски
 • руски
 • јапонски
 • германски
+2
+0
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Заштитата на играчот е на прво место кај Fat Boss . За да ги задржи информациите и плаќањата на корисниците безбедни и безбедни, давателот ја користи најмодерната безбедносна технологија. Освен тоа, Fat Boss се придржува до сите прописи и е лиценциран од добро почитувани власти за да понуди фер и доверливо искуство во игра.

Лиценци

Security

Fat Boss е одлична опција за играчи кои го ценат безбедното и безбедно искуство со игри. Овој провајдер се фокусира на најсовремените безбедносни мерки и одличните политики за заштита од измами. И за да се осигура дека информациите и плаќањата на корисниците се обработуваат правилно, давателот ги користи најновите безбедносни мерки.

Responsible Gaming

Давателот промовира безбедно коцкање и нуди ресурси и алатки за да им помогне на корисниците да ја задржат контролата врз нивното однесување на игрите. Ова вклучува избори за самоисклучување, ограничување на депозитите и паузирање додека играте.

About

About

Казиното Fat Boss е основано во 2019 година како ограничена подружница за мобилна технологија маркетинг (MTM) во целосна сопственост. Тоа е меѓу најновите казина на МТМ и е лиценцирано од Управата за е-игри на Курасао. FatBoss содржи повеќе од 500 наслови од некои од угледните студиа за игри во казино индустријата. Конечно, поддржува одговорно коцкање и им нуди на играчите неколку алатки кои ќе им помогнат да практикуваат одговорно коцкање.

FatBoss е релативно понова онлајн платформа за коцкање. Се одликува со едноставен, но модерен кориснички интерфејс кој нуди непречено искуство со игри. Како најдобри онлајн казина 0f 2019, FatBoss се фокусира на создавање на совршено засолниште за сите играчи. Играчите можат да ги лоцираат повеќето функции на почетната веб-страница на казиното. Казиното е компатибилно со повеќе уреди и содржи повеќе игри со дилери во живо. Играчите можат да ги користат бонусите понудени од казиното FatBoss за да ги истражуваат игрите со дилери во живо.

FatBoss игрите доаѓаат со просечен RTP од 95,5%, што е во опсегот на индустрискиот стандард. Веб-страницата ги следи политиките на KYC за да го потврди идентитетот и возраста на своите клиенти. Прочитајте за да откриете некои од уникатните карактеристики на казиното во живо на Fat Boss.

Зошто да играте казино во живо во Fatboss?

Во современиот свет на коцкање, секој пат кога играчот избира ново онлајн казино, тој мора да го земе предвид аспектот на компатибилност. Играчите можат да пристапат до сите игри со дилер на FatBoss во живо од компјутери, таблети или паметни телефони. Друг клучен аспект е безбедноста и правичноста. Платформата FatBoss е обезбедена со системи за заштитен ѕид на повеќе нивоа како најнови клучеви за шифрирање. И на крај, сите игри на казино во живо на Fatboss се редовно тестирани и сертифицирани за правичност.

Кратки факти

Година на основање: 2019

Account

Регистрирањето за сметка со Fat Boss отвора свет на можности за игри. Можете да пристапите до сите функции на давателот, како што се избор на игри Казино Во Живо , безбедни начини на плаќање и некои од најдобрите бонуси - само со креирање сметка. Регистрирајте се за да дознаете повеќе за тоа што има да понуди Fat Boss и направете го првиот чекор кон возбудливо искуство Казино Во Живо !

Support

Сигурната поддршка на клиентите е многу важна во сите казино операции. Со неколку опции, играчите добиваат одговор на нивните прашања и одговараат во најкус можен рок. За жал, поддршката за казиното FatBoss е ограничена на неколку часа, за разлика од неговите врсници кои нудат грижа за клиентите 24/7. Функцијата за разговор во живо е достапна од понеделник до петок од 10:00 до 00:00 часот по средноевропско време и од сабота до недела од 10:00 до 23:00 часот по средноевропско време. Алтернативно, играчите можат да контактираат со тимот за поддршка на FatBoss преку е-пошта или телефонски повик или да го посетат делот ЧПП за помош.

Зошто вреди да се игра Fat Boss Live Casino

Една од главните причини зошто казиното FatBoss е идеално за онлајн коцкање е неговиот пристоен бонус за добредојде распространет низ вашите први 4 депозити. Исто така, поседува силна лиценца за игри од Управата за е-игри во Курасао. Покрај тоа, казиното соработува со врвни развивачи на софтвер на пазарот. Игрите се оптимизирани за играње на повеќе уреди.

Освен тоа, FatBoss е повеќејазична платформа и доаѓа со неколку опции за плаќање. За жал, казиното има ограничено време на неговата функција за разговор во живо. Ако се справи со овој предизвик, експоненцијално ќе го подобри искуството за играње и ќе дочека повеќе играчи. Како поборник за одговорно коцкање, ги охрабруваме играчите добро да ги користат сите алатки за грижа за себе понудени од FatBoss Live Casino.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Има неколку интересни совети и трикови што може да се користат со Fat Boss за да ви помогнат кога играте игри со дилери во живо: * Искористете ги предностите од бонусите: не пропуштајте ги бонусите во казиното што им се нудат на новите и постоечките играчи . Ова ќе ви помогне да проверите повеќе игри како резултат. Fat Boss често дава промоции и бонуси, затоа погрижете се често да ја посетувате неговата веб-локација за најновите зделки. * Истражувајте игри во живо: игрите во живо се возбудлив и извонреден начин да уживате во омилените казино игри на интернет. Fat Boss обезбедува избор на традиционални игри, како и поневообичаени. За да ги подобрите вашите шанси за победа, одвојте време за да ги разберете правилата и стратегиите на секоја игра. * Користете интерфејс погоден за мобилни телефони: со мобилна компатибилност и кориснички интерфејс, можете да уживате во услугите на Fat Boss во движење, без да бидете ограничени на вашиот компјутер или лаптоп. Пристапете до платформата од која било локација користејќи го вашиот мобилен уред.

Promotions & Offers

Постојат бројни интересни промоции достапни на Fat Boss . Со различни бонуси и промоции, ова казино во живо им нуди на играчите постојано возбудливо искуство. Важно е да се напомене дека зделките Fat Boss се прикачени на одредбите и условите. Пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги научите условите за бонусот бидејќи тие може да имаат специфични барања за обложување што мора да се исполнат пред да можете да повлечете бонус.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)