Galaxyno

Age Limit
Galaxyno
Galaxyno is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
Trustly
Trusted by
Malta Gaming Authority

За Galaxyno

Врз основа на искуството, бројот на понудени игри во живо, методите за депонирање и друго, Galaxyno добива 7 од 10 според играчите. Овој Live Casino е основан во 2021 и е со livekazinorank-mk.com од 21.06.2022 .

Игри во живо понудени на Galaxyno

Играчите кои бараат забавни игри за играње може да се обратат до Galaxyno . Овој Live Casino нуди возбудливи 1500 евра Live Casino бонуси, а исто така нудат и разновидни забавни игри како што се Jackpot Roulette, Бакара, Блек Џек, Рулет , да наведеме неколку.

Покрај овие игри, Galaxyno има и возбудливо лоби во живо каде што можете да уживате во некои врвни игри со дилери во живо на пазарот.

Софтвер достапен на Galaxyno

Со зголемувањето на популарноста на игрите во живо во последните години, развивачите на софтвер играат голема улога при изборот на игра. Можеби имате омилена игра во живо создадена од специфичен производител на Live Casino , па зошто да не пробате друга нивна игра понудена од овој Live Casino ​?

Galaxyno нуди игри од познати развивачи на софтвер како што се Pragmatic Play, Evolution Gaming, Microgaming и многу други.

Прифатени методи на депонирање на Galaxyno

Овој Live Casino прифаќа меѓународни начини на плаќање што се користат во повеќето земји, како што е MuchBetter , заедно со многу други. Погрижете се да го истражите секој потенцијален начин на плаќање што сте заинтересирани да го користите.

Зошто да играте во Galaxyno ?

Galaxyno е многу омилен Live Casino кој на своите играчи им нуди извонредни искуства со играње во живо.

Во CasinoRank, ја цениме безбедноста над сè друго, и затоа секој Live Casino наведен на livekazinorank-mk.com е вкрстено испитан, целосно лиценциран и безбеден.

За оние кои сакаат да прочитаат повеќе за одговорното играње или имаат потреба од помош со зависноста, посетете ги овие веб-локации подолу.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Свесен за коцкање](https://www.begambleaware.org/)

*[Анонимни коцкари](https://www.gamblersanonymous.org.uk)

Total score7.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Арапски
Германски
Португалски
Фински
Француски
Шпански
БонусиБонуси (3)
Бонус за добредојдеБонус кодовиВИП бонус
ВалутиВалути (4)
Бразилски реали
Евра
Канадски долари
Чилеански пезоси
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (29)
Јужна Африка
Аргентина
Бразил
Еквадор
Индија
Индонезија
Ирска
Исланд
Канада
Колумбија
Лихтенштајн
Луксембург
Малезија
Мексико
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Парагвај
Перу
Полска
Саудиска Арабија
Сингапур
Србија
Тајланд
Уругвај
Филипини
Финска
Хрватски
Чиле
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (8)
AstroPay
Boleto
Flexepin
Interac
Jeton
MuchBetter
Neosurf
Trustly
СофтверСофтвер (5)