Преглед на игри со дилер во живо GetSlots - Deposits

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
Поддржано
Потврдено
Безбедно
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
GetSlots is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

GetSlots Casino додаде многу различни начини на плаќање што играчите може да ги користат за депонирање на нивните сметки. Депонирањето е лесен процес, каде играчите треба да се упатат до Касиерот и да го изберат делот Депозит и да го внесат износот што сакаат да го депонираат. Откако трансферот ќе биде успешен, средствата ќе се одразат на сметката на играчот.

Виза е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивната сметка. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Interac е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

MasterCard е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Maestro е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

ecoPayz е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Биткоинот е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на BTC0.0002, а максималниот износ е ограничен на BTC1. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Bitcoin Cash е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 0,001 BCH, а максималниот износ е ограничен на 10 BCH. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Ethereum е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на ETH0,01, а максималниот износ е ограничен на ETH10. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Litecoin е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на LTC0.01, а максималниот износ е ограничен на LTC100. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Tether е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 0,0001 USDT, а максималниот износ е ограничен на 4,000 USDT. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Dodge Coin е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на DOG1, а максималниот износ е ограничен на DOG2.500.000. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Instadebit е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

iDebit е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Skrill е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Neteller е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Бонус за депозит

Играчите кои се регистрираат за сметка во казиното GetSlots имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде првиот пат кога ќе депонираат на нивната нова сметка. Ова е одличен начин да се удвои дури и тројно салдо, затоа им предлагаме на играчите да ја разгледаат понудата. Секој што сака да дознае повеќе за бонусот за добредојде може да го прочита овде на овој линк.