GetSlots - FAQ

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

FAQ

Ако имате проблем или заглавите додека играте на GetSlots, прочитајте ги нашите ЧПП за да ви помогнеме.

Дали GetSlots е легитимно казино?

GetSlots има лиценца од владата на Курасао, што значи дека казиното мора да следи некои строги правила за да работи.

Дали казиното нуди бонус без депозит?

Во овој момент, казиното GetSlots не нуди бонус без депозит. Доколку ова се промени во иднина, играчите ќе бидат известени.

Може ли да играм лото игри?

Да, играчите можат да купат билет за лото во казиното GetSlots и да си ја пробаат среќата.

Колку време е потребно за да се процесира повлекувањето?

GetSlots Casino се обидува веднаш да обработи повлекувања, но во некои случаи, може да потрае и до неколку дена за да се ослободи повлекувањето.

Може ли да направам депозит користејќи криптовалута?

GetSlots додаде неколку различни криптовалути што играчите можат да ги користат за да вршат депозити и повлекувања, вклучувајќи Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum и Dogecoin.

Дали има достапни игри со џекпот во казиното?

Постојат многу различни игри со џекпот достапни во казиното GetSlots, а најпопуларните ги вклучуваат Dragon Chase, Sun of Egypt и The Big Journey, само за да именуваме некои.

Total score8.4
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Чешки
БонусиБонуси (1)
High Roller бонус
ВалутиВалути (10)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (11)
Австралија
Австрија
Албанија
Германија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (15)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (35)
Amatic Industries
Authentic Gaming
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
GameArt
Habanero
IGT (WagerWorks)
IgrosoftLuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet