Преглед на игри со дилер во живо GSlot

GSlotResponsible Gambling
CASINORANK
8.17/10
БонусБонус $200 + 200 бесплатни вртења
Пријателски на мобилен телефон
6000+ игри
Повеќејазично казино
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Пријателски на мобилен телефон
6000+ игри
Повеќејазично казино
GSlot is not available in your country. Please try:
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
Bonuses

Bonuses

Дарежливата понуда за добредојде е големо извлекување на GSlot, особено кога е поврзано со две последователни бонуси за депозит. Постојните играчи уживаат во дополнителни промоции и прогресивна ВИП-програма за зајакнување на нивното коцкање. Потоа, има неделни бонуси објавени секој вторник и четврток. Промотивните кодови се применуваат при откупување промоции на депозитите на играчите.

Депозит бонусДепозит бонус
+2
+0
Затвори
Games

Games

GSlot ги поканува гејмерите на возбудлива авантура на страница исполнета со повеќе од 5.000 класични слотови, џекпот игри, игри на маса, казино игри во живо, покер и видео покер. Делот за вистински дилери гарантира најмалку 100 наслови од врвни провајдери од популарните Age of the Gods, Megaways, класични машини за овошје, до спортски слотови како Bicicleta.

Software

И покрај тоа што е нов член во казино-индустријата, GSlot успеа да се здобие со врвен софтвер за игри со кој управуваат водечки програмери. NetEnt нуди неколку мега-џекпот игри во казиното. Во исто време, Pragmatic Play обезбедува испарливи слотови како Werewolves со возбудливо време за игра и шанси за победа. Други даватели на софтвер се Evolution Gaming, Playtech и Authentic Gaming.

Payments

Payments

За да обезбеди удобно искуство со игрите, GSlot нуди сигурни и модерни начини на плаќање и за депозити и за повлекувања. За да се увериме дека играчите можат безбедно и лесно да ги финансираат своите сметки и да ги повлечат своите добивки, постојат добро познати опции како MasterCard, Visa, Neteller, Credit Cards , меѓу другите. Ако барате доверлив провајдер со силна репутација за сигурни начини на плаќање, GSlot е вашиот врвен избор.

Deposits

Банкарството не може да биде полесно во GSlot Casino благодарение на долгата листа на е-паричници, припејд ваучери, кредитни и дебитни картички, локализирани опции и инстант-банкарски методи. Депозитите се инстант со Visa, MasterCard, Skrill, Интерак, Maestro, Trustly, iDebit, Payvision, ecoPayz, Astropay, Rapid, RoyalPay, Wirecard, Neosurf, Pay' N'Play, Zimpler, Neteller, Giro Pay, Paysafe Card и други.

Withdrawals

Сите начини на депозит освен Rapid, Paysafe Card, Giro Pay и Маестро се користат и за повлекување добивки. Инстадебит е исто така прифатлив при уплата. Повлекувањата имаат време на чекање од неколку часа до три работни дена. Имајте предвид дека минималниот износ за повлекување е поставен на 20 евра, но за Instadebit и iDebit, тој е 30 евра.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+176
+174
Затвори

Валути

Американски долариUSD
+5
+3
Затвори

Languages

Има седум јазични опции за играчите да ја гледаат веб-страницата: англиски, француски, полски, фински, јапонски, германски и норвешки. Вреди да се напомене дека претставниците за грижа за корисници во GSlot комуницираат на сите горенаведени јазици и руски и унгарски. Англиски, јапонски, руски и германски се главните опции за разговор во живо.

+4
+2
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Заштитата на играчот е на прво место кај GSlot . За да ги задржи информациите и плаќањата на корисниците безбедни и безбедни, давателот ја користи најмодерната безбедносна технологија. Освен тоа, GSlot се придржува до сите прописи и е лиценциран од добро почитувани власти за да понуди фер и доверливо искуство во игра.

Security

GSlot е одлична опција за играчи кои го ценат безбедното и безбедно искуство со игри. Овој провајдер се фокусира на најсовремените безбедносни мерки и одличните политики за заштита од измами. И за да се осигура дека информациите и плаќањата на корисниците се обработуваат правилно, давателот ги користи најновите безбедносни мерки.

Responsible Gaming

Давателот промовира безбедно коцкање и нуди ресурси и алатки за да им помогне на корисниците да ја задржат контролата врз нивното однесување на игрите. Ова вклучува избори за самоисклучување, ограничување на депозитите и паузирање додека играте.

About

About

GSlot е ново онлајн казино напојувано од SoftSwiss и во сопственост на N1 Interactive Limited. Основана е во 2020 година и работи под управата за игри на среќа на Малта. Првиот впечаток е добро организирана платформа со кориснички интерфејс, овозможувајќи навигација без напор до страници и игри преку повеќе јазичиња. GSlot има темен тон придружен со привлечна графика.

GSlot

Кратки факти

Година на основање: 2020

Account

Регистрирањето за сметка со GSlot отвора свет на можности за игри. Можете да пристапите до сите функции на давателот, како што се избор на игри Казино Во Живо , безбедни начини на плаќање и некои од најдобрите бонуси - само со креирање сметка. Регистрирајте се за да дознаете повеќе за тоа што има да понуди GSlot и направете го првиот чекор кон возбудливо искуство Казино Во Живо !

Support

На GSlot, тимот за поддршка е достапен 24 часа секој ден за да одговори на какви било прашања преку е-пошта и разговор во живо. На формуларот за контакт, играчите можат да ги пополнат своите проблеми или да го користат копчето за повратни информации за да испраќаат инстант пораки и слики од екранот. И на крај, секоја поплака може да се испрати до давателот на ADR на друга форма.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Има неколку интересни совети и трикови што може да се користат со GSlot за да ви помогнат кога играте игри со дилери во живо: * Искористете ги предностите од бонусите: не пропуштајте ги бонусите во казиното што им се нудат на новите и постоечките играчи . Ова ќе ви помогне да проверите повеќе игри како резултат. GSlot често дава промоции и бонуси, затоа погрижете се често да ја посетувате неговата веб-локација за најновите зделки. * Истражувајте игри во живо: игрите во живо се возбудлив и извонреден начин да уживате во омилените казино игри на интернет. GSlot обезбедува избор на традиционални игри, како и поневообичаени. За да ги подобрите вашите шанси за победа, одвојте време за да ги разберете правилата и стратегиите на секоја игра. * Користете интерфејс погоден за мобилни телефони: со мобилна компатибилност и кориснички интерфејс, можете да уживате во услугите на GSlot во движење, без да бидете ограничени на вашиот компјутер или лаптоп. Пристапете до платформата од која било локација користејќи го вашиот мобилен уред.

Promotions & Offers

Новодојденците добиваат први 100% бонус за натпревар плус 100 вртења на Book of Dead (до 100 €). На вториот депозит, тие добиваат 50% бонус за натпревар плус 50 вртења на Doom of Egypt и Legacy of Dead (до 100 евра). Третиот депозит отклучува 25 бесплатни вртења на секоја игра - египетски богатства и антички Египет.

Mobile

Mobile

Бидејќи GSlot ја користи најновата верзија HTML5, играчите можат да се логираат со кој било веб-прелистувач од Safari, Firefox и Chrome. Сепак, нема потреба да преземате посебна апликација бидејќи страницата е оптимизирана за мобилно гледање со уреди кои работат на Android или iOS. Секоја игра прикажана на мобилната верзија е поддржана со висококвалитетен пренос.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)