Gunsbet - About

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Gunsbet е висококвалитетно и доверливо казино кое се напојува со напредна платформа за игри која е развиена од професионалци од оваа индустрија. Нивниот тим ги посвети своето време и енергија на создавање платформа која играчите ќе можат да ја најдат едноставна и лесна за употреба. 

Gunsbet нуди најквалитетна услуга за своите играчи бидејќи е водена од тим од искусни казино играчи кои знаат што им треба и што сакаат во онлајн казиното.

Gunsbet

Gunsbet е еден од најдобрите 3 победници на наградата AskGamblers Player's Choice Award за 2019 година, што зборува многу за казиното.

Играчите можат одлично да се забавуваат каде било и на кој било уред, пристапуваат до казиното и тука можат да најдат игри од некои од најдобрите софтверски провајдери како SoftSwiss, Amatic, BetSoft, Netent, Microgaming, Bgaming и Evolution Gaming, само за именување некои.

Лиценца

На Gunsbet му е законски дозволено да врши онлајн коцкање според меѓународната лиценца. Со онлајн казиното управува Дирекс НВ, компанија основана и регистрирана според законите на Курасао и нејзината подружница во целосна сопственост, Дирекс Лимитед, регистрирана адреса Стасину 1, зграда МИТСИ 1, 1 кат, стан/канцеларија 4, Платеја Елефтериас, Никозија , Кипар. Direx NV е лиценциран и регулиран од Antillephone NV Регистарскиот број на Direx NV е 131879 и неговата регистрирана адреса е Heelsumstraat 51 E-Commerce Park, Курасао.

Локација на казино и студиа

Казиното Gunsbet има седиште на следната адреса Стасину 1, зграда 1 MITSI, 1 кат, стан/канцеларија 4, Plateia Eleftherias, Никозија, Кипар.

Сопственик и извршен директор

Казиното Gunsbet е во сопственост на Direx NV

Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словачки
Словенски
Тајландски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
ВалутиВалути (14)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (8)
Австралија
Бугарија
Естонија
Нов Зеланд
Тајланд
Унгарија
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (49)
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Кошарка
Крепс
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Сквош
Скијање
Слотови
Снукер
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
СофтверСофтвер (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
PlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet