Gunsbet - Games

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Games

Казиното во живо е најновиот тренд во индустријата за онлајн казино. Играчите сакаат да гледаат вистински крупиери како ги мешаат картите пред нив и го вртат рулетот. Ова додава посоцијален елемент на целото искуство и тоа е една од најдобрите карактеристики на игрите во казино во живо.

Блек Џек во живо

Блек Џек е популарна игра што играчите можат да го најдат во делот Казино во живо во казиното Gunsbet. Ова е едноставна игра за играње и играчите имаат неколку различни опции за победа. Идејата на играта е да се добие рака што е поблиску до 21, повисоко од дилерите без да пропадне. Играчот е првиот што ја заврши својата рунда и тие имаат неколку опции да ја подобрат својата рака. Од друга страна, дилерот може да користи само две дејства, да удри и да стои.

И уште повеќе, тие ќе мора да следат одредени правила иако имаат поволна рака. Предлагаме играчите да ги научат основните правила пред да одлучат да играат за вистински пари. За да ги прочитате правилата за играње Блек Џек, играчите можат да ја следат оваа врска.

Еве список на сите игри со блек џек во живо во казиното Гансбет:

 • Еден Блек Џек
 • Блек Џек партија
 • Блек Џек К
 • Блек Џек А
 • Punto Banco
 • ВИП платина
 • Голем ВИП
 • Блек Џек А
 • Блек Џек Б
 • Блек Џек Ц
 • Блек Џек Д
 • Блек Џек Е
 • Блек Џек Икс
 • Блек Џек Г
 • Блек Џек Х
 • Блек Џек I
 • Блек Џек Ј
 • Блек Џек Ф
 • Блек Џек У
 • Блек Џек Б
 • Блек Џек Ц
 • Блек Џек Д
 • Блек Џек Е
 • Блек Џек Г
 • Блек Џек Х
 • Блек Џек I
 • Блек Џек Ј
 • Блек Џек К
 • Блек Џек ВИП Л
 • Блек Џек О
 • Блек Џек П
 • Блек Џек Р
 • Блек Џек К
 • Блек Џек З
 • Блек Џек Л
 • Блек Џек М
 • Блек Џек Б
 • Блек Џек Ц
 • Блек Џек Д
 • Блек Џек Е
 • Блек Џек Ф
 • Блек Џек Г
 • Блек Џек 1
 • Блек Џек 2
 • Блек Џек 3
 • Блек Џек 4
 • Блек Џек 7
 • Блек Џек Класик 8
 • Блек Џек Класик 9
 • Блек Џек 12
 • Блек Џек 10
 • Блек Џек 11
 • Блек Џек 13
 • Блек Џек 14
 • Блек Џек 15
 • Блек Џек 16
 • Блек Џек 17
 • Блек Џек 18
 • Брзински Блек Џек 19
 • Блек Џек 20
 • Блек Џек 21
 • Блек Џек 22
 • Блек Џек 23
 • Блек Џек 24
 • Блек Џек 25
 • Блек Џек Класик 26
 • Блек Џек Класик 27
 • Блек Џек Класик 28
 • Блек Џек Класик 29
 • Блек Џек Класик 30
 • Блек Џек Класик 31
 • Блек Џек Класик 32
 • Брзински Блек Џек 33
 • Брзински Блек Џек 24
 • Блек Џек Класик 35
 • Блек Џек Класик 36
 • Блек Џек Класик 37
 • Блек Џек Класик 38
 • Блек Џек Класик 39
 • Брзина Блек Џек Класик 32
 • Блек Џек Класик 40
 • Блек Џек Класик 42
 • Блек Џек Класик 4
 • Блек Џек Класик 44
 • Блек Џек Класик 45
 • Блек Џек Класик 46
 • Блек Џек Класик 47
 • Блек Џек Класик 48
 • Блек Џек Класик 49
 • Блек Џек Класик 50
 • Блек Џек Класик 51
 • Блек Џек Класик 52
 • Блек Џек Класик 53
 • Блек Џек Класик 54
 • Блек Џек Класик 55
 • Блек Џек Класик 56
 • Блек Џек Класик 57
 • Блек Џек Класик 58
 • Блек Џек Класик 59
 • Блек Џек Класик 60
 • Блек Џек Класик 61
 • Блек Џек Класик 62
 • Блек Џек Класик 63
 • Блек Џек Класик 64
 • Блек Џек Класик 65
 • Блек Џек Класик 66
 • Блек Џек Класик 67
 • Блек Џек Класик 68
 • Блек Џек Класик 69
 • Блек Џек Класик 70
 • Блек Џек Класик 71
 • Брзина Блек Џек ВИП А
 • Брзина Блек Џек VI Б
 • Брзина Блек Џек ВИП Д
 • Блек Џек 11
 • Блек Џек 12
 • Блек Џек 14
 • Блек Џек 15
 • Блек Џек 16
 • Блек Џек во живо
 • Неограничен Блек Џек Авто Сплит
 • Сите залог Блек Џек
 • Италијански Блек Џек 1
 • Италијански Блек Џек 2
 • Italiano Блек Џек ВИП
 • Ројал Блек Џек
 • Брзина Блек Џек
 • Брзински Блек Џек 20
 • Брзински Блек Џек 21
 • Брзински Блек Џек 23
 • Брзински Блек Џек 25
 • Брзински Блек Џек 26
 • Брзински Блек Џек 27
 • Брзински Блек Џек 28
 • Брзински Блек Џек 29
 • Брзински Блек Џек 3
 • Брзински Блек Џек 34
 • Брзински Блек Џек 9
 • Соаре Блек Џек 1
 • Soire Блек Џек ВИП
 • Блек Џек Алфа
 • Блек Џек Бета
 • Азур Блек Џек 6
 • Азур Блек Џек 7
 • Азур Блек Џек 4
 • Азур Блек Џек 10
 • Азур Блек Џек 5
 • Азур Блек Џек 3
 • Азур Блек Џек 9
 • Азур Блек Џек 2
 • Азур Блек Џек 8

Ако некој е љубител на играње Блек Џек во живо во казиното Gunsbet, можеби ќе му се допадне уште едно возбудливо казино во живо како 22Bet.

Рулет во живо

Рулетот е една од највозбудливите игри играчите можат да најдат во делот Казино во живо. Играњето рулет со дилер во живо носи искуство што е многу подобро од играњето само со компјутер. Играчите можат да разговараат со дилерот и со другите играчи додека чекаат белата топка да слета на одреден број.

Рулетот можеби изгледа како комплицирана игра, но е многу едноставна кога играчите ги разликуваат правилата. Добро е да се знаат различните видови облози што играчите можат да ги стават и шансите за тие облози. Секој што сака да чита за правилата за рулет може да ја следи оваа врска.

Еве список на сите игри со рулет во живо во казиното Gunsbet:

 • Рулет
 • Azure рулет
 • Молња рулет
 • Мега рулет
 • ВИП рулет
 • Рулетка во живо
 • Рулет со двојна топка
 • Извонреден рулет
 • Брзински рулет
 • Автоматски рулет
 • Рулет Прво лице
 • Auto La Partage
 • Арапски рулет
 • Deutsches Roulette
 • Лондонски рулет
 • Норшки рулет
 • Рулет франкофон
 • Ruleta en Vivo
 • Суомалаинен Рулети
 • Турски рулет
 • 24/7 рулет
 • Автоматски рулет класичен 1
 • Автоматски рулет класичен 2
 • Автоматски брзина на рулет
 • Брзина на автоматски рулет 2
 • Блаже рулет
 • Автоматски рулет ВИП
 • Автентичен рулет
 • Автоматски рулет Duo
 • Казино кат рулет
 • Рулет за лоби
 • Голем рулет
 • Автентично рулет Кралско казино
 • Надворешен рулет
 • Автоматски рулет
 • Рулет Портомазо
 • Swintt рулет
 • Во живо – Рулет А
 • Брзински рулет
 • Дојче рулет
 • Макао рулет
 • Руски рулет
 • Рулет во живо
 • Oracle казино рулет
 • Портомазо казино рулет
 • Престиж Авто Рулет
 • Рулет во живо
 • Рулет во живо
 • Апсолутно црно
 • Апсолутен Браун
 • Oracle Blaze
 • Портомазо ВИП
 • Портомазо казино рулет 24/7
 • Американски рулет
 • Брисел рулет во живо
 • Рулет во живо
 • Рулет Италијана во живо
 • Фудбалски рулет
 • Индиски рулет
 • Ролета Бразилеира
 • Европски бинго рулет
 • Американски бинго рулет
 • Апсолутно бело

Бакара во живо

Бакара е игра со карти што играчите можат да го најдат во делот Казино во живо. Ова е едноставна игра за играње и е една од игрите каде играчите не мора да носат многу одлуки за да ја играат. Рундата ја води дилерот во живо и единствената одлука што играчите можат да ја донесат е големината на нивниот облог и на кого ќе се обложуваат. Идејата на играта е да се добие рака која изнесува вкупно 8 или 9, а има вкупно три облози, облог на играчот, облог на банкар или облог на нерешено.

Во овој момент, Gunsbet има само една варијанта на Baccarat, а тоа е:

 • Swintt Tiger бонус Baccarat

Во живо Сик Бо

Sic Bo е уште една интересна игра играчите можат да најдат во делот Казино во живо во казиното Gunsbet. Ова е исто така едноставна игра каде играчите треба да го предвидат исходот на коцките. Има различни исходи од коцките и различни облози играчите можат да стават. Затоа им предлагаме на играчите да ги научат барем основните правила пред да одлучат да играат за вистински пари. Секој што сака да ги прочита правилата за играње Live Sic Bo може да го следи овој линк.

Еве список на сите Live Sic Bo игри во казиното Gunsbet:

 • Мега Сик Бо
 • Сик Бо
 • Сик Бо Делукс
 • Сик Бо змејови
 • Сик Бо Макао
 • Супер Сик Бо

Покер во живо

Покерот е доста популарна игра меѓу играчите и секој што ужива во оваа игра може да најде различни варијанти на истата во делот Live Casino во казиното Gunsbet. Покерот е игра тоа е предизвик за некои играчи и тоа е една од причините зад неговата огромна популарност. Играчите треба да ги научат правилата на играта, особено ако сакаат да играат за вистински пари. Секој што сака да прочита за правилата за играње покер во живо може да ја следи оваа врска.

Еве целосен список на сите игри покер во живо во казиното Gunsbet:

 • Кариби покер
 • Оаза покер
 • Треј покер
 • Обложувајте се на покер
 • Карибите Студ покер
 • Казино Студ покер
 • Hold'em покер
 • Холдем покер 3
 • Џокер покер
Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словачки
Словенски
Тајландски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
ВалутиВалути (14)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (8)
Австралија
Бугарија
Естонија
Нов Зеланд
Тајланд
Унгарија
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (49)
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Кошарка
Крепс
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Сквош
Скијање
Слотови
Снукер
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
СофтверСофтвер (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
PlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet