Ivip9 - Deposits

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Deposits

Играчите кои сакаат да играат за вистински пари во IVIP9 казиното треба прво да создадат сметка и да направат депозит. Депонирањето средства на нечија сметка во казино е многу директен процес каде играчите треба да се упатат до Касиерот и да кликнат на делот Депозит. Изберете ја опцијата за плаќање што сакаат да ја користат и внесете ја сумата што сакаат да ја депонираат.

Казиното IVIP9 додаде некои од најпопуларните начини на плаќање во своето портфолио, за да им ги олесни работите на играчите. Поставата на начини на плаќање е малку рестриктивна, а казиното не нуди електронски паричници. Како и да е, IVIP9 казиното додаде начини на плаќање кои се популарни меѓу играчите од Југоисточна Азија, вклучувајќи ги Eezie Pay, Help2Pay и BSN. Повеќето од овие начини на плаќање нудат инстант депозити и минималниот депозит што е достапен е само 10 УСД, а максималниот депозит е 10.000 УСД.

Бонус за депозит

Играчите, кои за прв пат креираат сметка и го прават својот депозит, имаат право на дарежлива понуда за добредојде. Достапни се многу различни бонуси за добредојде и им предлагаме на играчите да ја следат врската каде што можат да најдат што е достапно во IVIP9 казиното и подоцна да донесат подобро информирана одлука.

Total score7.5
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Индонезија
Кинески
Тајландски
БонусиБонуси (4)
Бонус за добредојдеБонус кодови
Депозит бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (2)
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
WeChat поддршка
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (4)
Индонезија
Камбоџа
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (30)
Dragon TigerDream Catcher
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Голф
Кошарка
Крепс
Крикет
Лотарија
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Снукер
Тенис
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
PAGCOR
Методи за депозитМетоди за депозит (9)
ATM
Bank transferCredit CardsDebit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
СофтверСофтвер (10)