Ivip9 - FAQ

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

FAQ

Ако имате какви било прашања за Ivip9, прочитајте ги нашите најчесто поставувани прашања за подобро разбирање за тоа како да играте во ова казино.

Како да се игра во казино?

Играчите треба да создадат сметка во казиното IVIP9 за да играат за вистински пари. Ова е многу едноставен процес кој ќе трае само неколку минути. Играчите треба да кликнат на копчето Регистрирај се сега и да ги пополнат нивните лични податоци. Многу е важно да се користат сопствените податоци бидејќи подоцна ќе треба да ја потврдат својата сметка.

Дали IVIP9 казиното е безбедна локација?

Да, IVIP9 казиното ги има сите потребни лиценци за работа. Ова може да ве увери дека можете да депонирате средства на вашата сметка и да играте за вистински пари кога сакате.

Дали IVIP9 казиното нуди бонус за добредојде?

Да, IVIP9 казиното нуди многу различни бонуси за нивните играчи. Првиот бонус што играчите можат да го бараат е бонус за добредојде кој е многу дарежлив и може да го зголеми балансот и да ја продолжи играта.

Дали IVIP9 казиното е достапно во сите земји?

За жал, IVIP 9 казиното е достапно само во неколку земји во Азија.

Од кои провајдери на софтвер можам да играм игри во казиното IVIP9?

Играчите можат да најдат игри во IVIP9 казиното од многу различни провајдери на софтвер. Некои од нив ги вклучуваат следните: Microgaming, Playtech, Play'n GO, Прагматична игра, Интерактивна игра, СБОБЕТ, и Азија игри

Total score7.5
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Индонезија
Кинески
Тајландски
БонусиБонуси (4)
Бонус за добредојдеБонус кодови
Депозит бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (2)
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
WeChat поддршка
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (4)
Индонезија
Камбоџа
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (30)
Dragon TigerDream Catcher
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Голф
Кошарка
Крепс
Крикет
Лотарија
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Снукер
Тенис
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
PAGCOR
Методи за депозитМетоди за депозит (9)
ATM
Bank transferCredit CardsDebit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
СофтверСофтвер (10)