Ivip9 - Games

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Games

Казиното IVIP9 обезбедува разновиден избор на висококвалитетни опции за играчите да изберат. Тимот на IVIP9 Casino соработуваше со некои од најдобрите провајдери на софтвер во индустријата, како што се Allbet, Evolution Gaming, Mega888, Sexy Baccarat, 918Kiss и Pragmatic Play, за да го донесат најдоброто можно искуство за своите играчи. Играчите кои уживаат да играат игри во казино во живо, не треба да бараат понатаму, бидејќи ќе најдат сè што им треба во казиното IVIP9.

Можноста да се игра против професионални дилери во реално време е врвното казино искуство. Казино игрите во живо стануваат сè попопуларни секој ден и играчите можат да најдат сè што бараат во IVIP9 казиното. SA Gaming и Evolution Gaming, обете провајдери со повеќе награди, ги напојуваат игрите во живо во казино во казиното. Најпопуларните казино игри во живо ги вклучуваат следниве:

  • Baccarat Multiply
  • Бакара 1
  • Брзина Бакара 1
  • Сик Бо
  • Мега рулет

Рулет во живо

Рулетот е игра на среќа што членовите можат да ја играат во живо во IVIP9 казиното. Сите облози се ставаат на масата и тркалото што се врти ќе го покаже добитниот број. Играчите имаат тони опции за ставање облози и она што треба да го запомнат овде е дека некои облози ќе се случуваат почесто, додека други ќе се случуваат поретко. Ги советуваме играчите да прочитаат за правилата на рулетот на следниот линк, пред да одлучат да играат за вистински пари.

Бакара во живо

Baccarat е интересна игра што играчите можат да ја најдат во делот за дилер во живо во казиното IVIP9. Правилата на играта се прилично едноставни и играчите ќе ги научат за кратко време. Идејата на Live Casino Baccarat е да се стави облог на рака која е поблиску до 9, за да победи во кругот. На играчите им предлагаме да ги разгледаат основните правила и стратегии пред да одлучат да играат за вистински пари. Сите правила можат да ги најдат на следниот линк.

Во живо Бинго

Играњето бинго во живо може да донесе возбуда што не може да се спореди со ништо друго. Ова е интересна игра која играчите можат да ја играат во живо со дилери во живо во реално време. Правилата се многу едноставни, но сепак им предлагаме на играчите да ги разгледаат основите на играта следејќи ја оваа врска.

Блек Џек во живо

Блек Џек во живо е неверојатна игра за играчи кои бараат некој предизвик. Играчите играат против дилерот и кој има рака што е поблиску до 21 е победник на рундата. Постојат неколку опции на располагање за играчите да ја подобрат својата рака како што се удирање, стоење, удвојување и разделување. Како и да е, ние веруваме дека играчите треба да ги научат правилата пред да одлучат да играат за вистински пари. Тие можат да прочитаат за основните правила и некои стратегии за блек џек на следниот линк.

Покер во живо

Покер е неверојатна игра која е дизајнирана да се игра со вистински луѓе, а не против компјутер. Додека играте покер во живо, играчите можат да комуницираат со дилерот, а исто така и со другите играчи. Ова е игра која бара одредено знаење и е многу попредизвикувачки во споредба со другите игри во казино во живо. На играчите им предлагаме да прочитаат за основните правила и стратегии за играта на следниот линк пред да одлучат да играат за вистински пари.

Во живо игра на зарове

Live Caps е уште една популарна игра достапна во делот Live Casino во IVIP9 Casino. На прв поглед, табелата со глупости може да изгледа комплицирана, но штом играчите ќе ја фатат играта, ќе видат дека е многу едноставна игра за играње. Идејата е да се стави облог и да се изберат можни резултати додека се фрлаат коцките. Играчите можат да ги најдат основните правила на играта на следниот линк.

Во живо Сик Бо

Sic Bo е уште една игра што играчите можат да ја играат во живо во IVIP9 казиното. Играчите треба да се обложуваат на достапните комбинации на коцки кои се наведени на табелата. Она што играчите треба да го знаат е дека некои комбинации нудат поголеми шанси додека други имаат помали шанси за победа. На играчите им предлагаме да ги разгледаат правилата, кои може да се најдат на следниот линк, пред да одлучат да играат за вистински пари.

Total score7.5
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Индонезија
Кинески
Тајландски
БонусиБонуси (4)
Бонус за добредојдеБонус кодови
Депозит бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (2)
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
WeChat поддршка
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (4)
Индонезија
Камбоџа
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (30)
Dragon TigerDream Catcher
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Голф
Кошарка
Крепс
Крикет
Лотарија
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Снукер
Тенис
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
PAGCOR
Методи за депозитМетоди за депозит (9)
ATM
Bank transferCredit CardsDebit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
СофтверСофтвер (10)