Ivip9 - Support

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Support

Казиното IVIP9 нуди три различни начини да стапите во контакт со претставник на казино: Разговор во живо, Whatsapp и Wechat. Добрата вест е дека помошта е достапна и на различни јазици, вклучувајќи ги и следниве: англиски, тајландски и кинески. Играчите се охрабруваат да ја проверат страницата ЧПП пред да контактираат со претставник за поддршка, бидејќи повеќето прашања се одговорени овде.

Функцијата за разговор во живо е најзгодната што играчите избираат да ја користат. Тие можат да разговараат со претставник на Казино и ќе направат се што е во нивна моќ да одговорат на кое било прашање или да ги решат сите проблеми што ќе се појават. Функцијата за разговор во живо е достапна на следните јазици малајски, англиски, тајландски, индонезиски и камбоџански. Играчите можат да контактираат и со казиното користејќи го нивниот телефонски број +60103105676, имајте на ум дека може да важат меѓународни трошоци.

Total score7.5
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Индонезија
Кинески
Тајландски
БонусиБонуси (4)
Бонус за добредојдеБонус кодови
Депозит бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (2)
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
WeChat поддршка
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (4)
Индонезија
Камбоџа
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (30)
Dragon TigerDream Catcher
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Голф
Кошарка
Крепс
Крикет
Лотарија
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Снукер
Тенис
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
PAGCOR
Методи за депозитМетоди за депозит (9)
ATM
Bank transferCredit CardsDebit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
СофтверСофтвер (10)