Jackpot City Live Casino Преглед

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

About

Џекпот градот е едно од најдобрите казина за играчи кои бараат возбудливо искуство во онлајн куќа во модерен стил. И покрај тоа што постои од 1998 година, казиното еволуираше со секое вртење на технолошкото тркало. Во 2021/22 година, сè уште победува многу помлади казина. Има одлична веб-страница, одлични игри и луди бонуси за да се надополни.

Games

Казиното во живо е срцето на онлајн казино игрите денес. Тоа им дава на играчите животно искуство во онлајн сферата. Тие можат да гледаат и да комуницираат со дилерот преку пренос во живо, враќајќи го класичното чувство на казино. Џекпот Сити се усоврши казина во живо во многу од неговите над 400 игри.

Блек Џек во живо

Играјте казино блек џек во живо во различни варијанти; ги победи останатите создавајќи ја најдобрата рака од 21 поен.

Бакара во живо

Резултати од натпревар помеѓу играчот, банкарот и вратоврската. Дилерот ги сече картите и победува највисоката вредност.

Рулет во живо

Социјално казино во живо со вртење направено пред очите на секој играч во различни верзии на играта Кралот на казина. Совршена шанса да се предвиди каде ќе слета топката за шанса за победа.

Ако сте љубител на игрите на Џекпот Сити, веруваме дека би сакале и слично казино во живо како Gaming Club. Прочитајте го нашиот преглед на Gaming Club денес.

Withdrawals

Со мноштво банкарски опции достапни за играчите, повлекувањето никогаш не било полесно. Играчите можат да ги повлечат своите добивки преку опциите за е-паричник како:

Ова им овозможува да уживаат во побрзи исплати.

Други опции за заработка во казиното во живо на Џекпот Сити се:

 • Дебитни картички
 • Кредитни картички
 • Жичен трансфер
 • Ентропај
 • InstantDebit

Bonuses

Има бројни бонуси за играчите на казино Џекпот Сити во живо во кои може да уживаат уште од моментот кога ќе поминат низ влезната врата на казиното во живо. Тие вклучуваат:

 • Бонус за депозит од 1600 УСД - доделен по пријавувањето за првите четири депозити, секој од нив одговара на 100% до 400 долари. Минимален депозит $10. Услов за обложување 70X. Понудата важи седум дена по пријавувањето.

Languages

ЏекпотСити казиното во живо направи дополнителна милја за да им помогне на играчите да ја надминат таканаречената јазична бариера, обезбедувајќи играчите да уживаат во искуство на јазикот што го разбираат.

Покрај англискиот, казиното поддржува:

 • шпански
 • шведски
 • француски
 • холандски
 • германски
 • турски
 • јапонски

Играчите исто така можат да го играат ова казино во:

 • полски
 • руски
 • норвешки
 • италијански
 • дански
 • грчки
 • португалски

Live Casino

Практичноста е еден голем фактор што ги привлекува играчите во кое било интернет казино, и ова е една област каде што JackpotCity казиното во живо сјае. Играчите ќе бидат импресионирани со опциите за инстант игра и преземање. Во опцијата за инстант играње, играчите играат директно преку прелистувач. Последново вклучува играње преку преземена и инсталирана апликација за казино.

Responsible Gaming

За оние кои сакаат да прочитаат повеќе за одговорното играње или имаат потреба од помош со зависноста, посетете ги овие веб-локации подолу. Зависностите од коцкање може да биде тешко да се забележат, затоа Ве молиме погрижете се секогаш да се коцкате одговорно.

Software

Игрите на Jackpot City Casino се поддржани од Microgaming, кој е провајдер на софтвер iGaming од светска класа. Софтверот работи непречено, обезбедувајќи играчите да уживаат во игрите без прекини. Со игри со висока дефиниција, одлична графика и многу најсовремени функции, сето тоа спакувано на мал екран, казиното вреди да се оди.

Support

Секој играч на кој му е потребна помош, без разлика дали станува збор за почеток, депонирање готовина, прашања за бонуси и промоции во казиното или проблеми со повлекување, може да има корист од пријателскиот тим за поддршка на казиното, кој работи деноноќно. Каналите за комуникација вклучуваат:

 • Телефон
 • Е-пошта
 • Разговор во живо

Ниту еден проблем не е преголем за тимот да го реши.

Deposits

Депонирањето пари во ова казино е лесно, благодарение на многуте опции за депозит, кои вклучуваат:

 • Кредитна картичка
 • Жичен трансфер
 • Дебитни картички
 • Скрил
 • Paysafecard
 • Нетлер
 • EcoPayz
 • Цитадела
 • Entropay InstaDebit
 • iDebit

Играчите исто така можат да депонираат нивните средства користејќи:

 • WebMoney
 • Доверливо
 • Монета
 • EPS
 • POLi
 • Киви
 • Софорт
 • Ојтлер
 • Жиропај
 • ИДЕАЛНИ
 • UseMyFunds
Total score6.0
Добрите
+ Повеќе валута
+ Одобрено од eCogra
+ Сите уреди може да се репродуцираат

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (28)
Јапонски
Англиски
Арапски
Германски
Грчки
Ерменски
Естонски
Индонезија
Исландски
Италијански
Кинески
Корејски
Латвиски
Литвански
Македонски
Норвешки
Португалски
Руски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Фински
Француски
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
Депозит бонус
ВалутиВалути (17)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (9)
Бразил
Индија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Перу
Тајланд
Чиле
Шведска
ИгриИгри (18)
ЛиценциЛиценци (3)
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
СофтверСофтвер (3)