K9WIN

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

About

K9Win е едно од најдобрите онлајн казина во Југоисточна Азија. Основано во 2016 година, казиното е во сопственост и управувано од K9 Gaming NV K9Win работи под корпорација за забава и игри на Филипините (ПАГКОР) лиценца. Иако е најдобро познато по возбудливото онлајн казино искуство, казиното има и букмејкер.

K9WIN

Games

Како што споменавме порано, K9Win е онлајн казино со спортска книшка. Во делот за казино има многу софтверски казино игри, на пример, слотови, бакара, блек џек, итн. Ова се игри прилагодени за случајни играчи. Што се однесува до искусните коцкари, K9Win има казино во живо каде што играчите можат да ги добијат најдобрите игри со дилери во живо.

Withdrawals

K9Win казиното има и неколку методи за повлекување, како што се Јавна банка, Хонг Леон банка, Мајбанк, POSB банка и OCBC банка. За разлика од повеќето нови онлајн казина, ова е доверлив бренд кој на среќните добитници им ги плаќа сите такси. Што повеќе? Повлекувањата се брзи, за разлика од многу онлајн казина.

Валути

Покрај повеќејазичната веб-страница, K9Win казиното е повеќевалутна, така што секој играч, без оглед на неговата земја, може да користи валута со која е запознаена. Валутата се поставува во зависност од локацијата на играчот. Опциите тука се Кинески јуани (ренминби), сингапурски долар, индонезиска рупија, Тајландски бах, камбоџански рил и виетнамски донг.

Bonuses

Новите играчи во казиното K9Win се добредојдени со дарежлив бонус за добредојде што им дава усогласување на износот што го депонираат за прв пат. За да ги задржи постоечките играчи во казиното, K9Win има редовни бонуси за повторно вчитување, бесплатни вртења, бонуси за викенд, враќање на готовина, подароци и други промоции. Постои и програма за лојалност.

Languages

Казиното K9Win има за цел да им служи на играчите од Југоисточна Азија; Малезија, Виетнам, Тајланд, Камбоџа, Сингапур и Индонезија. Со оглед на тоа што во овие земји се зборуваат различни јазици, казиното има повеќејазична веб-страница која им овозможува на играчите да го постават својот претпочитан јазик во секое време. Коцкарите можат да играат со англиски, индо, тајландски, малајски, виетнамски, кмерски (Камбоџа) или кинески.

Mobile

K9Win е едношалтерска страница за онлајн коцкање најдобро одговара за спортски обложувачи кои исто така се занимаваат со коцкање во живо во казино. Платформата е достапна како инстант игра од кој било прелистувач, без разлика дали мобилен или десктоп. Постои мобилна верзија на казино на K9Win, која е оптимизирана за непречено играње. Освен тоа, казиното има мобилни апликации за iOS и Android.

Promotions & Offers

Во делот за казино во живо на K9Win, играчите имаат и неколку промоции за барање. Тие можат да започнат со бонусот за добредојде што доаѓа со депозит совпаѓање на првиот депозит. Покрај бонусот за прв депозит, редовен повторно вчитај бонуси, а достапни се и други награди за кои играчите на казино во живо можат да тврдат дека го зголемуваат својот фонд.

Software

Играчите сакаат казино што има многу казино игри и различни варијанти на истите. За да се осигура дека секој играч има нешто што го задоволува неговиот вкус, K9Win соработува со врвни развивачи на софтвер за казино, вклучувајќи го Dream Gaming, Хабанеро, SA Gaming, Playtech Gaming, WorldMatch, Spadegaming, CQ9 Gaming, Pragmatic Play Ltd, и Еволуција игри.

Support

K9Win Casino нема веб-локација погодна за корисниците, но компанијата нуди постојана поддршка на клиентите преку различни канали. Играчите можат да ги решат проблемите преку разговор во живо, што обично е најдобриот канал бидејќи обезбедува многу побрзо решавање. Покрај разговорот во живо, има поддршка за е-пошта и длабински ЧПП.

Deposits

K9Win е онлајн казино со вистински пари, па играчите мора да депонираат средства на нивните сметки по регистрацијата. Операторот на казиното соработува со неколку популарни даватели на плаќања во Југоисточна Азија. Достапните опции вклучуваат POSB Bank, Maybank, Hong Leong Bank, OCBC Bank, CIMB Bank и Public Bank, само да споменеме неколку.

Total score8.8
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
Депозит бонус
Кешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (8)
Американски долари
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Камбоџански ријал
Кинески јуани
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (7)
Виетнам
Индија
Индонезија
Камбоџа
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
PAGCOR
Методи за депозитМетоди за депозит (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
СофтверСофтвер (11)