Leo Vegas - Affiliate Program

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Лео Вегас нуди придружна програма за сите што сакаат да се приклучат на нивниот тим. На клиентите ќе им бидат обезбедени повеќе од еден извор на приходи за да можат да ги понудат верзии на апликацијата, десктопот и мобилните. Тие ги нудат традиционалните структури за удел на приходи, CPA и CPL, а во исто време се флексибилни во обезбедувањето алтернативи кои најдобро одговараат на клиентот.

Партнерите ќе добијат удел од 25% при пријавувањето, што подоцна ќе се зголеми, во зависност од перформансите. И вака функционира нивниот комисиски план:

 • Партнерите ќе добијат 25% кога ќе соберат помалку од 5000 долари од играчите што ги упатуваат.
 • Партнерите ќе добијат 30% кога ќе соберат помеѓу 5.000 и 15.000 УСД од играчите што ги упатуваат.
 • Партнерите ќе добијат 35% кога ќе соберат помеѓу 15.000 и 30.000 УСД од играчите што ги упатуваат.
 • Партнерите ќе добијат 40% кога ќе соберат над 30.000 долари од играчите што ги упатуваат.

Филијалите на Лео Вегас ги имаат следните брендови:

 • Џекпот замок – во Castle JackPot, играчите можат да најдат некои од најдобрите онлајн слотови, игри на маса и најголемите џекпот на интернет. Казиното е безбедно и безбедно и нуди 24/7 поддршка за своите играчи.
 • 21.co.uk – казиното беше лансирано во 2013 година и оттогаш им ја дава врвната забава на своите играчи. Една од силните страни на 21.co.uk е неговото казино во живо кое го води единственото ТВ-шоу во живо во ОК.
 • Очекувајте – Expekt беше лансиран уште во 1999 година и брзо стана еден од водечките даватели на онлајн обложување. Ова е првенствено бренд фокусиран на спортските книги.
 • GoGo казино – GoGo Casino беше лансиран уште во март 2019 година и од тој момент па наваму беше огромен успех. Казиното нуди брзи повлекувања, некои од најдобрите ексклузивни слотови и 24/7 поддршка за корисници. Нивната функција Swipe & Play е врвниот додаток што ќе го направи секое искуство во казиното незаборавно.
 • Лео Вегас – Лео Вегас е еден од најпопуларните брендови во индустријата за онлајн казино. Освоени бројни награди зборуваат многу за казиното. Лео Вегас е основан во 2012 година и е едно од водечките европски казина за мобилни телефони и со секоја наредна година тие стануваат се подобри и подобри. Казиното првпат беше достапно во Шведска, но полека брендот постојано расте во неколку различни земји.
 • LiveCasino.com – LiveCasino.com е местото каде што одат играчите на казино игри во живо. Казиното се фокусираше на подигање на искуството во казиното на следното ниво. Нуди брза регистрација и инстант депозити за играчите да можат да пристапат до нивните омилени казино игри во живо.
 • Пинк казино – Пинк Казиното е основано во 2012 година со идеја да стане првото женско казино. Како и да е, казиното ги прифаќа сите заинтересирани да креираат сметка.
 • Pixel.bet – Pixel.bet беше лансиран уште во февруари 2019 година и е водечки бренд во еспортското обложување. Казиното нуди и игри на казино во живо, па ви предлагаме да го пробате.
Total score8.1
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2012
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Шведски
БонусиБонуси (7)
High Roller бонусReload бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (5)
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Чешки круни
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (21)
Австрија
Андора
Бразил
Германија
Гибралтар
Данска
Ирска
Исланд
Италија
Канада
Литванија
Луксембург
Малта
Монако
Нов Зеланд
Норвешка
Португалија
Холандија
Швајцарија
Шведска
Шпанија
ИгриИгри (57)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets Blackjack
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person BaccaratGolden Wealth Baccarat
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive Texas Holdem BonusLive XL Roulette
MMA
Pai Gow
Rainbow Six Siege
Soho BlackjackSoiree Blackjack
StarCraft 2
UFC
Valorant
Wheel of Fortune
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Галски фудбал
Голф
Еспорт
Зимски спортови
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Политика
Рулет
Слотови
Снукер
Спорт
Сурфање
Телевизија
Тенис
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (5)
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (30)
2 By 2 Gaming
Bally
Betsoft
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Cryptologic (WagerLogic)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Odobo
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayQuickfire
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG GamingThunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet