LeoVegas сега го нуди Pragmatic Play's Bingo

Новости

2020-10-19

Pragmatic Play понуди во денешно време Бинго и достапно е на ЛеоВегас. Ова дефинитивно ја означува целосната интеграција на производите на добавувачот со онлајн казиното. За луѓето кои сакаат или би сакале да играат Бинго во неверојатно казино, тогаш ова е нивна можност.

LeoVegas сега го нуди Pragmatic Play's Bingo

Ова казино во живо има неколку л слотови од Прагматична игра, бидејќи веќе го има интегрирано од порано. Има повеќе од 200 наслови на располагање, а исто така ги проширува игрите во казино во живо, што е придобивка за играчите кои сакаат да ги пробаат овие типови игри или оние на кои веќе им се допаѓаат. Откако имаше многу успех, LeoVegas, кој е оператор со седиште во Малта, излезе во живо со Бингото од Прагматична игра. Ова вклучува 6 варијанти од таа игра.

Мислење од луѓето во Pragmatic Play и LeoVegas

Шефот на групата на LeoVegas, Џејмс Форд го изјави тоа Прагматична играСодржината на овој бренд е сосема фантастична не само поради широкиот асортиман на производи што ги поседуваат, туку и поради конзистентноста на популарноста на овој бренд кај нивните играчи, нешто што е дефинитивно многу важно овие денови. Приемот на игрите во казино во живо, а исто така и на вертикалите на слотови беше нешто многу позитивно, така што беше природен избор за нив да ја прошират врската за да го вклучат Бинго, игра што многу луѓе ја сакаат. LeoVegas е среќен што го подигнува ова партнерство на следното ниво и сигурно ќе ужива во производите на Pragmatic Play во иднина. И, се разбира, ако има уште повеќе, тогаш ќе има уште едно проширување.

Pragmatic's Bingo vertical неодамна беше препознаена на овогодинешното издание на Who Bingo Awards како најдобрата бинго игра која моментално е достапна на пазарот. Овој бренд е дефинитивно неверојатен снабдувач и испорачува до пет слотови месечно, но не е само тоа. Исто така, испорачува казино и бинго игри во живо, со растечко портфолио што е достапно преку единствена интеграција на API.

Позицијата на LeoVegas е многу едноставна: ова казино е крал кога станува збор за коцкање. Глобалната групација ЛеоВегас нуди игри за многу работи. Од казино во живо, казино, бинго и исто така спорт. Матичната компанија LeoVegas AB (publ.) е сместена во Шведска, но нејзините операции се наоѓаат во Малта. Акциите на оваа компанија котираат на Насдак Стокхолм.

Зошто да играте во ЛеоВегас

ЛеоВегас е неверојатно онлајн казино со сите квалитети што ги барате доколку сте нови во оваа индустрија. Ако никогаш не сте играле на ваков тип казина во живо, тогаш треба да знаете дека ова казино во живо е дефинитивно еден од најдобрите онлајн и дефинитивно можете да ги искористите предностите од сè што има да понуди. Бидејќи има достапни игри на Pragmatic Play, тогаш е уште подобро бидејќи можете да ги играте кога сакате.

Неопходно е да имате најдобри игри за играње кога сте регистрирани во онлајн казино. Ако сте загрижени за тоа, тогаш регистрирајте се на ЛеоВегас тоа е вистинскиот избор. Нема да бидете разочарани од квалитетот на ова казино, бидејќи дефинитивно е едно од оние.

Прагматичното играње ги има најдобрите игри

Ако не знаеш Прагматичен тогаш треба да ја проверите нивната веб-страница, да ги испробате нивните игри (имаат достапни демо) и сигурно ќе ви се допаднат нивните игри. Овие имаат квалитет, нивната игра е фантастична и тие се многу забавни.

Прагматични слотови за набавки на Play, блек џек, бакара, рулет, и казино во живо игри (кои се претходни, но во живо). Значи, ако сакате да играте кое било од овие, тогаш можете да го направите на ЛеоВегас во денешно време, бидејќи тие станаа партнери. Сигурно ќе ги сакате нивните игри и квалитетот, особено затоа што вложуваат голем труд во нив.

Најнови вести

Езуги ја добива посакуваната лиценца за казино во живо во ОК
2022-09-05

Езуги ја добива посакуваната лиценца за казино во живо во ОК

Новости