Преглед на игри со дилер во живо Loki

LokiResponsible Gambling
CASINORANK
8.43/10
БонусБонус $18.000 + 230 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Loki is not available in your country. Please try:
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
Bonuses

Bonuses

Казиното Локи може да се пофали со профитабилни промоции и награди за новите и постоечките онлајн казино гејмери. Има онлајн казино добредојдена понуда која вклучува бонус за депозит и бесплатни вртења за првите три депозити. Други награди вклучуваат роденденски бонус, висок бонус, бонус за повторно вчитување, и поени за лојалност, меѓу другото.

Бонус кодовиБонус кодови
+5
+3
Затвори
Games

Games

Во казиното Локи има сè што сакаат ентузијастите на коцкање во казино. Во казиното има многу игри кои ги пресекуваат популарните категории како рулет, покер, слотови, бакара, игра на зарове, блек џек, џекпот, игри со биткоин итн. Покрај типичните онлајн казино игри, играчите имаат многу игри со дилери во живо, на пример, рулет во живо и слотови во живо.

Software

Локи Казиното има над 500 онлајн казино игри од врвни развивачи на софтвер за казино. Некои од големите имиња на листата вклучуваат Amatic Industries, Езуги, BetSoft, EGT, Belatra Games, iSoftBet, Merkur Gaming, ELK Studios, Игра уметност, Absolute Live Gaming, Felix Gaming, Habanero, No Limit City, Red Tiger, Platipus, Playtech, Lucky Streak, NetEnt итн.

Payments

Payments

За да обезбеди удобно искуство со игрите, Loki нуди сигурни и модерни начини на плаќање и за депозити и за повлекувања. За да се увериме дека играчите можат безбедно и лесно да ги финансираат своите сметки и да ги повлечат своите добивки, постојат добро познати опции како Neteller , меѓу другите. Ако барате доверлив провајдер со силна репутација за сигурни начини на плаќање, Loki е вашиот врвен избор.

Deposits

Казиното Локи бара од играчите да депонираат вистински пари пред да влезат во играта. Играчите можат да депонираат пари во казиното преку Instadebit, NeoSurf, WebMoney, Paysafecard, Zimpler, Skrill, CoinsPaid, MasterCard, Visa, Sticpay, Rapid, Siru Mobile, Нетлер, Venus Point, AstroPay и MuchBetter, меѓу другите. Наплатата и пресвртот варираат во зависност од користениот метод.

Withdrawals

Кога станува збор за плаќање добивки, Loki Casino е доверлив бренд кој се труди да им ги достави на сите победници нивните такси. Повлекувањата направени од проверени сметки што ги исполниле условите за обложување се обработуваат веднаш или за неколку часа. Списокот на методи за повлекување достапни во ова казино вклучува Виза, CoinsPaid, MasterCard, Skrill, Neteller, итн.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+176
+174
Затвори

Крипто валути

BitcoinBitcoin
+14
+12
Затвори

Languages

Локи Казино има за цел да му служи на меѓународниот пазар и затоа казиното се одлучи за повеќејазична платформа. Достапните опции вклучуваат германски, англиски, полски, француски, португалски, кинески, јапонски, италијански, шпански, фински, норвешки, унгарски, арапски, бугарски, корејски итн. Играчите можат да го изберат јазикот што го претпочитаат, во секое време користејќи го менито за јазици на врвот на страницата.

+2
+0
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Заштитата на играчот е на прво место кај Loki . За да ги задржи информациите и плаќањата на корисниците безбедни и безбедни, давателот ја користи најмодерната безбедносна технологија. Освен тоа, Loki се придржува до сите прописи и е лиценциран од добро почитувани власти за да понуди фер и доверливо искуство во игра.

Лиценци

Security

Loki е одлична опција за играчи кои го ценат безбедното и безбедно искуство со игри. Овој провајдер се фокусира на најсовремените безбедносни мерки и одличните политики за заштита од измами. И за да се осигура дека информациите и плаќањата на корисниците се обработуваат правилно, давателот ги користи најновите безбедносни мерки.

Responsible Gaming

Давателот промовира безбедно коцкање и нуди ресурси и алатки за да им помогне на корисниците да ја задржат контролата врз нивното однесување на игрите. Ова вклучува избори за самоисклучување, ограничување на депозитите и паузирање додека играте.

About

About

Локи е ан онлајн казино тоа е дел од сајтовите за коцкање управувани од познатиот казино оператор Dama NV, истиот оператор кој стои зад BetsEdge казиното, Kingdom Casino и Oshi Casino, меѓу другите. Казиното Локи е лиценцирано и регулирано во Курасао. Неговиот успех може да се припише на огромниот избор на онлајн казино игри, лудите бонуси и пријателството кон корисниците.

Loki

Кратки факти

Година на основање: 2016

Account

Регистрирањето за сметка со Loki отвора свет на можности за игри. Можете да пристапите до сите функции на давателот, како што се избор на игри Казино Во Живо , безбедни начини на плаќање и некои од најдобрите бонуси - само со креирање сметка. Регистрирајте се за да дознаете повеќе за тоа што има да понуди Loki и направете го првиот чекор кон возбудливо искуство Казино Во Живо !

Support

Започнувањето во ова казино е прилично едноставно, благодарение на корисничкиот интерфејс и навигацијата. Освен тоа, казиното има тим од добро обучени и искусни агенти за услуги на клиентите кои секогаш се подготвени да ги решат проблемите со клиентите. Достапните канали се разговор во живо, е-пошта и телефон. Постојат и други ресурси како што се водичи и ЧПП.

Tips & Tricks

Има неколку интересни совети и трикови што може да се користат со Loki за да ви помогнат кога играте игри со дилери во живо: * Искористете ги предностите од бонусите: не пропуштајте ги бонусите во казиното што им се нудат на новите и постоечките играчи . Ова ќе ви помогне да проверите повеќе игри како резултат. Loki често дава промоции и бонуси, затоа погрижете се често да ја посетувате неговата веб-локација за најновите зделки. * Истражувајте игри во живо: игрите во живо се возбудлив и извонреден начин да уживате во омилените казино игри на интернет. Loki обезбедува избор на традиционални игри, како и поневообичаени. За да ги подобрите вашите шанси за победа, одвојте време за да ги разберете правилата и стратегиите на секоја игра. * Користете интерфејс погоден за мобилни телефони: со мобилна компатибилност и кориснички интерфејс, можете да уживате во услугите на Loki во движење, без да бидете ограничени на вашиот компјутер или лаптоп. Пристапете до платформата од која било локација користејќи го вашиот мобилен уред.

Promotions & Offers

Казиното Локи нема ексклузивни промоции за игри со дилери во казино во живо. Но, играчите можат да учествуваат во сите други промоции на казино. Некои од најдобрите промоции на казино во живо вклучуваат казино во живо бонус за добредојде, бонус за повторно вчитување на казиното во живо, бонус за роденден, итн. На играчите им се препорачува прво да ги прочитаат сите услови за овие промоции пред да учествуваат.

Mobile

Mobile

Казиното Локи е омилено на фановите поради промоциите, одличната употребливост, широкиот избор на игри и флексибилните банкарски опции. Казиното е исто така достапно како инстант игра и на мобилни уреди и на десктоп компјутери. Локи казиното е многу одговорно за прилагодување на мобилни уреди, а покрај тоа, има и мобилна апликација за Android.

Валути

Валути

Веб-страницата на Loki Casino е повеќевалутна. Прифаќа мноштво меѓународни валути за фиат пари, на пример, австралиски долар, канадски долар, полска злота, јужноафрикански ранд, јапонски јен, норвешка круна и евро, меѓу другото. Казиното прифаќа и криптовалути како што се лајткоин, биткоин кеш, етериум, врзување, догекоин и биткоин.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)