me88 Казино Во Живо Преглед - About

me88Responsible Gambling
CASINORANK
7/10
Бонус
Најбезбедна платформа за повлекување и постигнување ВИП
Горд спонзор на две музички спотови од Namewee
Лесна функција за наплата
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Најбезбедна платформа за повлекување и постигнување ВИП
Горд спонзор на две музички спотови од Namewee
Лесна функција за наплата
me88
Добијте го бонусот
About

About

Me88 Casino е азиска платформа за онлајн игри лансирана во 2020 година. Тој е официјален застапник за Spadegaming, AllBet и Playtech, меѓу другите провајдери во Азија. Казиното Me88 е во сопственост и управувано од ME88 Technology Company Limited. Лиценциран е во Курасао и Филипините (PAGCOR). Казиното Me88 редовно се ревидира и тестира од iTech Labs за праведност и е обезбедено од GoDaddy и TST Global. Конор Мек Грегор е бренд амбасадор на ова казино.

Сопственик и извршен директор

Сопственик и извршен директор на me88 е Виктор Ољам.

Број на лиценца

me88 е регистрирана трговска марка, бренд и регистриран бизнис 2, Spinola Road, St. Julians STJ3014, Малта. Регулиран и лиценциран од Владата на Курасао и работи според главната лиценца за давател на услуги за игри на среќа, NV #365/JAZ.

Каде се базира казиното me88?

Ме88 Казиното има седиште на следната адреса Spinola Road, St. Julians STJ3014, Малта.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот