me88 Казино Во Живо Преглед - Account

me88Responsible Gambling
CASINORANK
7/10
Бонус
Најбезбедна платформа за повлекување и постигнување ВИП
Горд спонзор на две музички спотови од Namewee
Лесна функција за наплата
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Најбезбедна платформа за повлекување и постигнување ВИП
Горд спонзор на две музички спотови од Namewee
Лесна функција за наплата
me88
Добијте го бонусот
Account

Account

Играчите кои сакаат да играат игри за вистински пари во me88 Casino треба прво да се регистрираат за сметка. Ова е многу јасен процес каде играчите треба да внесат некои лични податоци за да ги креираат своите сметки. Играчите треба да бидат многу внимателни и да ги внесат точните детали бидејќи подоцна ќе мора да поминат низ процедурата за верификација.

Онлајн казина се толку популарни денес, така што тешко дека постои човек кој не размислувал за оваа форма на забава. Благодарение на технолошкиот напредок, онлајн казината ги подобрија своите услуги за игри и нудат најсовремени безбедносни системи.

Најдобриот дел од играњето игри во казиното me88 е тоа што тие ги нудат повеќето од нивните игри во забавен режим, што значи дека играчите можат да ги практикуваат правилата без да мора да депонираат. Ова е одлична можност да видите како функционира одредена игра и какви карактеристики нуди. Единствените игри што не се достапни во забавниот режим се игрите со дилер во живо.

За да се приклучат на me88 Casino, играчите треба да кликнат на копчето Регистрирај се сега и да внесат некои лични податоци. Целиот овој процес ќе се направи за не повеќе од неколку минути.

Процесот на регистрација вклучува неколку безбедносни чекори кои не можат да се прескокнат. Играчите ќе треба да изберат корисничко име и валута што би сакале да ги користат. Важно е да знаете дека штом играчот избере валута, не може да ја промени подоцна.

Потврда на идентитетот

За време на процесот на регистрација, играчите треба да внесат некои лични податоци како нивното име, адреса и земја на живеење. За казиното да ја потврди сметката на секој играч, тие ќе мора да испратат валидни документи за поддршка на пишаните податоци.

Играчите кои се чувствуваат несигурни за испраќање документи во казино треба да знаат дека me88 Casino ја користи најновата технологија за шифрирање која се покажала како многу ефикасна и доверлива. Исто така, казиното има лиценца што ја издава независен орган, кој нуди дополнителен слој на заштита за играчите.

Бонус за нова сметка

Играчите, кои ќе се регистрираат за нова сметка и ќе го направат својот прв депозит, имаат право на дарежлив бонус за добредојде во казиното me88. За да бидат работите уште поинтересни за играчите, бонусот за добредојде се пренесува преку првите три депозити што играчот ги прави на следниов начин:

  • Првиот пат кога играчот ќе уплати, ќе добие бонус за депозит од 30% до 200 MYR. Условите за обложување за оваа понуда се 16x.
  • Вториот пат кога играчот ќе направи депозит, ќе добие 70% бонус за депозит до MYR 300. Условите за обложување за оваа понуда се 20x.
  • Третиот пат кога играчот ќе направи депозит, тој ќе добие 100% бонус за депозит до MYR 500. Условите за обложување за оваа понуда се 22x.

Бонусот може да се обложи на сите игри, освен за игрите што доаѓаат од провајдери на софтвер AllBet, 918KISS и MEGA888.

За да се квалификуваат за оваа понуда, играчите треба да депонираат најмалку MYR 50. Само откако ќе се исполни првиот депозит, играчите можат да побараат вториот и третиот бонус за депозит.

Играчите имаат 30 дена да ги исполнат условите за обложување, а секој што нема да го исчисти бонусот во овој период, ризикува да им се поништат бонусните средства и добивките.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот