Megapari

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Сопственост и управуван од Orakum NV, Megapari нуди сè под еден покрив. Казиното ги пречека своите први играчи во втората половина на 2019 година и оттогаш направи одлично име за себе. Тоа е казино за спортско обложување, казино игри и финансиски пазари на обложувачот. Игрите што се нудат овде вклучуваат слотови, гребнатинки, рулет и блек џек.

Megapari

Games

Мегапари е засолниште на секој онлајн играч. Сè на што играчот сака да се обложи, ќе најде начин да го направи тоа во ова казино. Играчите имаат неограничен пристап до онлајн покер, бинго, ТВ обложување, е-спорт и огромна спортска книшка. И покрај огромната разновидност на казино игри, веб-страницата Мегапари не се чувствува премногу преполна.

Withdrawals

Мегапари е популарен по своите супер-брзи, па дури и бесплатни повлекувања. Казиното го олеснува процесот на повлекување. Играчите можат да ги извадат своите пари преку банкарски картички, е-паричници, EcoPayz, банкарски трансфери, паричници за криптовалути и припејд картички. Нудењето решенија за криптовалути покажува дека Мегапари е сериозно казино фокусирано на тоа да биде во првите редови на модерната онлајн технологија.

Валути

Ако коцкарите бараат онлајн казино што прифаќа широк опсег на валути, Мегапари е местото за проверка. Членовите имаат многу опции за избор, почнувајќи од опции на Fiat до крипто-валути. Казиното прифаќа локални валути од земја по земја како што се долар, пезос, азербејџански манат, јапонски јен, Кинески јуани, и многу повеќе.

Bonuses

Како што се очекуваше за локација со толку многу подвижни делови, Мегапари има неверојатни бонуси во движење. Новите играчи прво добиваат 100% бонус за депозит до 300 евра и 30 вртења на Book of Gold. Наградите не завршуваат тука; играчите добиваат бонус од 50% на вториот депозит и 25% на третиот и четвртиот.

Languages

Јазиците на онлајн казиното се важни поради многу различни причини. Зошто играчот би поминал низ процесот на обидот да ја разбере содржината на онлајн казиното, а сепак стотици други казина ја обезбедуваат содржината на претпочитаниот јазик? Мегапари го разбира ова и нуди повеќе од 30 јазици, вклучувајќи го и англискиот, грчки, фински, германски и француски, меѓу другите.

Mobile

Современите казино игри во Megapari се развиени во форми HTML 5, кои им овозможуваат на играчите да имаат извонредно коцкарско искуство на кој било уред и од која било локација. Исто така, менито на горниот дел од екранот го дели секој дел од играта. Секцијата за казино прикажува гигантска листа на казино игри, вклучувајќи бакара, рулет, бинго и покер.

Promotions & Offers

Казиното во живо им овозможува на играчите да бидат сведоци на процесот на играње во автентичен амбиент, а казиното Мегапари го знае тоа. Мегапари има широк опсег на казино игри во живо, вклучувајќи рулет, бакара и варијации на покер. гребнатинки, кено, и бинго играчите нема да се чувствуваат запоставени. Играчите едвај можат да исцрпат многу игри со дилери во живо во казиното.

Software

Казино софтверот има многу влијание врз искуството на играчот на интернет. Мегапари користи софтвер од водечките добавувачи на игри, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на Iron Dog, Ендорфина, Amatic, Evoplay, Play N Go и Betsoft. Мегапари е домаќин на игри со дилери во живо од над дваесет различни провајдери, што е значително повеќе отколку што играчите ќе најдат во многу онлајн казина.

Support

Исто така, обложувачите можат да стапат во контакт со поддршката за корисници на Мегапари 24/7 преку телефон, разговор и е-пошта. Тие исто така можат да го поднесат своето барање со пополнување на онлајн формуларот за контакт што е достапен на нивната веб-страница. Обложувачите не треба да се грижат дали ќе заглават додека играат затоа што некој чека да им помогне.

Deposits

Мегапари е казино на најсовремена, со оглед на неговите класични методи за добивање средства во и од сметки. Исто така, поддржува современи методи како криптовалути. Некои од поддржаните методи за депозит во Megapari вклучуваат Visa, MasterCard, Neteller, Ecopayz и Скрил. Пред сè, Megapari прифаќа повеќе од 20 различни криптовалути, вклучувајќи Bitcoin, Ethereum и Zcash.

Total score8.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (41)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Латвиски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Свахили
Словенски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Холандски
Хрватски
Чешки
Шпански
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
Кешбек бонус
ВалутиВалути (57)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Азербејџански манати
Албански Лек
Американски долари
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Бразилски реали
Бугарски лева
Виетнамски донг
Грузиски лари
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Ерменски драми
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Ирански риали
Исландски крон
Казахстански тенгес
Канадски долари
Катарски риали
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Кувајски динари
Мексикански пезоси
Мозамбиски метикали
Молдавски леу
Нигериски наири
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Парагвајски гварани
Перуанскиот Нуево Сол
Романски леу
Руски рубли
Сингапурски долари
Српски динари
Судиски ријали
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Узбекистан сом
Украински гривни
Унгарски форинти
Филипински пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (10)
Бразил
Виетнам
Индија
Иран
Малезија
Молдавија
Словенија
Тајланд
Турција
Узбекистан
ИгриИгри (65)
Arena of Valor
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Dragon Tiger
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
Rocket League
StarCraft 2
UFC
Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Гребки
Казино ХолдемКарибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Лакрос
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Сквош
Слотови
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit CardEcoPayz
Ethereum
Jeton
Neteller
Perfect Money
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
ePay
СофтверСофтвер (58)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Apollo Games
August Gaming
BF Games
BGAMING
Belatra
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
Endorphina
Espresso Games
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fazi Interactive
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamomat
Ganapati
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Join Games
Kalamba Games
Leander GamesMicrogaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Rival
SYNOT Game
Slingo
Spadegaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
We Are Casino
World Match
Xplosive
ZEUS PLAY