Melbet

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Основана во 2012 година, Melbet е високо рангирана меѓу најценетите сајтови за игри во светот на онлајн игрите. Казиното поседува и лиценца за игри од Курасао власти, обезбедувајќи ги своите членови на легитимни услуги. Од прекрасен распоред со контроли со ултра одговор до едноставност, пристапност и огромна библиотека за игри, има многу за уживање на платформата.

Melbet

Games

Има толку многу опции за игри во кои играчите можат да се нурнат во Melbet. Секој гејмерски производ на платформата е фантастичен за играње. Доаѓа со свои уникатни карактеристики, распоред и теми за да биде примамлив за играчите. Операторот располага со некои од најпопуларните и најпознатите наслови како што се блек џек, рулет и покер. Некои од најпопуларните казино игри на Melbet се блек џек, рулет и покер.

Withdrawals

Членовите исто така можат да уживаат во подеднакво огромни методи за повлекување. Играчите можат да ги користат сите горенаведени опции за плаќање за да направат и повлекувања. Тие вклучуваат виза, MasterCard, Litecoin, Bitcoin, Ethereum, Yandex Money, Банкарски трансфер, Paysafecard, Neteller, Bitcoin Cash WebMoney, меѓу другите. Минималните повлекувања започнуваат од 1 €, а времето на обработка се движи од 0 до 7 дена.

Валути

Како што беше споменато претходно во достапните опции за депозит и повлекување, играчите ќе забележат дека имаат прилично значителен број валути со кои можат да вршат трансакции. Ова ги вклучува американскиот долар, евра, Руски рубли, српски динари, Обединети Арапски Емирати, Ерменски Драм, Дирхами и албански Лека, меѓу другото. Поддржани се и валути; овие вклучуваат Bitcoin, Litecoins и Ethereum.

Bonuses

Освен што има атрактивен интерфејс кој се одликува со темна позадина, златна завршница и зелени точки, Melbet има подеднакво профитабилен бонус за казино. Новите играчи во казиното добиваат a бонус за добредојде до 1750 евра плус 290 вртења без облог. Бонусот за добредојде дополнително доаѓа со услов за обложување од x40, што играчите треба да го исполнат.

Languages

Компанијата за обложување MelBet разбира дека изборот на јазик игра интегрална улога во одржливоста на онлајн платформата за обложување. Тоа е причината зошто тие имаат кориснички интерфејс, кој поддржува различни јазици, вклучително и англиски, јапонски, арапски и многу повеќе. Повеќе компоненти на страницата се објаснети со едноставни зборови за корисниците брзо и лесно да ги разберат.

Live Casino

Компанијата за обложување MelBet нуди различни опции за игри во кои членовите можат да учествуваат. Ова ги вклучува слотовите, казиното во живо, слотови во живо, бинго и ТОТО. Сите категории на игри доаѓаат со уникатни карактеристики што ги прават подеднакво привлечни за играчите. Слотовите, на пример, имаат различни теми што ги прават уште повозбудливи.

Promotions & Offers

Компанијата за обложување MelBet добро знае дека игрите во живо се олицетворение на онлајн казино игрите. Игрите не се идеални само за професионални играчи, туку и за почетници гејмери. Комбинирајќи ги карактеристиките на казиното со тули и малтер со оние на онлајн интерфејсот, играчите ќе најдат избор како што се покер во живо, рулет во живо и блек џек во живо, меѓу другото.

Software

Она што го прави Melbet фантастичен е тоа што казиното ги добива своите опции за игри од најдобрите програмери во индустријата. Од повеќе добавувачи на игри во лобито на казиното до сеопфатноста на делот за игри, операторот го разбира задоволството на клиентите. Некои од врвните програмери вклучуваат NetEnt, Microgaming, Прагматична игра, Еволуција и EvoPlay Entertainment, меѓу другите.

Support

Поддршката на клиентите во Melbet е високо ценета. Тоа е затоа што компанијата ја разбира вредноста на слушање повратни информации од клиентите и следење на какви било поплаки или грижи што се појавуваат. Играчите користат адреса за е-пошта, опција за разговор во живо или телефонски контакт. Исто така, постои барање за функција за повратен повик што е исто така корисна.

Deposits

Методите за депозит во Melbet се огромни и сеопфатни. Играчите можат да уживаат во придобивките како што се инстант депозити со минимален депозит почнувајќи од 0,5 €. Прифатените методи за депозит на платформата вклучуваат; Visa, MasterCard, Litecoin, Биткоин, Ethereum, Yandex Money, банкарски трансфер, Paysafecard, Neteller, Bitcoin Cash и WebMoney, меѓу другите.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

ЈазициЈазици (34)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојде
Депозит бонус
ВалутиВалути (24)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Ерменски драми
Канадски долари
Кинески јуани
Кувајски динари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Турски лири
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Е-пошта за поддршка
ДржавиДржави (72)
Јапонија
Јордан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Австралија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Аргентина
Бангладеш
Бахреин
Белорусија
Боливија
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Зимбабве
Индија
Индонезија
Исланд
Казакстан
Канада
Катар
Кенија
Кина
Колумбија
Кувајт
Либија
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Мороко
Мјанмар
Намибија
Непал
Нигерија
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Пакистан
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Сингапур
Сомалија
Србија
Судан
Танзанија
Тајван
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Хонг Конг
Хрватски
Чешка
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (46)
CS:GO
Dota 2
FIFA
Greyhounds
League of Legends
Mortal Kombat
NBA 2K
StarCraft 2
Tekken
World of Tanks
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Атлетика
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Виртуелни спортови
Галски фудбал
Голф
Карлинг
Кено
Кошарка
Крикет
Лотарија
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Сурфање
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Методи за депозитМетоди за депозит (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
СофтверСофтвер (6)
Endorphina
MicrogamingNetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan