Melbet Live Casino Преглед - Promotions & Offers

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Казиното Мелбет е преполно со различни промоции и понуди. Достапни се тони бонуси, така што играчите можат да се чувствуваат возбудени секогаш кога ќе одлучат да го посетат казиното. За да ги започнете работите на десната нога, Melbet нуди дарежлив бонус за добредојде што драстично ќе го подобри балансот на играчите и ќе им овозможи да испробуваат повеќе игри од вообичаеното.

Играчите кои се регистрираат за сметка и депонираат за прв пат, имаат право на a многу дарежлив бонус за добредојде. Бонусот се пренесува преку првите пет депозити на следниот начин.

  • Првиот пат кога играчот ќе депонира средства на својата сметка, тој ќе добие 50% бонус за депозит до 350 долари.
  • Вториот пат кога играчот ќе депонира средства на својата сметка, тој ќе добие 75% бонус за депозит од натпревар до 350 долари.
  • Трет пат кога играчот ќе депонира средства на својата сметка, тој ќе добие 100% бонус за депозит за совпаѓање до 350 УСД.
  • Четвртиот пат кога играчот ќе депонира средства на својата сметка, тој ќе добие 150% бонус за депозит до 350 долари.
  • Петтиот пат кога играчот ќе депонира средства на својата сметка, тој ќе добие 200% бонус за депозит до 350 долари.

Казино VIP Cashback

Играчите кои се приклучуваат на казиното Melbet имаат можност да се приклучат на нивната нова програма за лојалност и да добијат ВИП поврат на готовина. Има 8 нивоа во програмата за лојалност и сите играчи ќе започнат на ниво 1. За да напредуваат на следното ниво, сè што треба да направат играчите е да продолжат да ги играат своите омилени игри. Не треба да се каже дека колку е повисоко нивото, толку е поголем кешбекот.

Секојдневни награди

Играчите, кои се обложуваат секој ден, ќе заработат поени што ќе им помогнат да добијат награди. Износот што ќе го обложат ќе го одреди бројот на поени што ќе ги добијат.

Единствените игри што се исклучени од оваа понуда се следните: PF Dice, PF Roulette, PF Pokerlight, Lucky Wheel, Spin And Win, Monkeys, Crash, Crown & Anchor, Roulette, African Roulette, Greyhound Racing, Derby Racing, Respin Слот и покер.

Победникот на турнирот ќе биде прикажан на страницата со понуда на таблата со водачи.

Играчите треба да потврдат дека ги прочитале и ги прифатиле одредбите и условите на понудата.

Казиното може да го промени списокот со понудени игри во секое време.

Ден на брзи игри

Секцијата Брзи игри нуди бонус до $100 и 5 бесплатни вртења на Среќното тркало секоја среда. Сè што треба да направат играчите е да играат игри во овој дел.

За да учествуваат, играчите треба да депонираат најмалку 1 $ на нивната сметка во среда, и автоматски ќе добијат бонус до $100 и 5 бесплатни вртења на Среќното тркало. Овој бонус е еднаков на 100% од износот на депозитот, но не може да биде поголем од 100 долари.

Сумата на бонусот треба да се обложи 30 пати во игри од делот за брзи игри во рок од 24 часа.

Бонусот доаѓа со 30 пати повеќе од барањата за обложување што играчите треба да ги исполнат во рок од 24 часа. Оваа понуда е достапна само за играчи кои вршат дневни трансакции.

Списокот на достапни игри може да се разликува, во зависност од уредот што играчите избираат да го користат. Има и некои исклучени игри од оваа понуда, а тие ги вклучуваат следните игри: Lucky Wheel, Derby Racing, Рулет, Greyhound Racing, Monkeys, Apple of Fortune, Witch: Game of Thrones, Dragon's Gold, Swamp Land, Eastern nights, Minesweeper , Kamikaze, Battle City, Island, Egg Catcher, Royal Feast, Cyber2077, Hi-lo Triple Chance, Cases, Crash, Jackpot игра и Respin Slot.

Бонус за 100 облози

За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да се регистрираат за сметка и да направат 100 облози за 30 дена и да добијат бонус што е еднаков на просечниот влог на облозите.

Облозите направени со вистински пари со коефициент од 1,3 или повисоки ќе бидат вклучени во понудата. Одбројувањето од 30 дена започнува од денот кога играчот ќе го направи својот прв облог. Ако играчите ги направат 100-те облози за помалку од 30 дена, тие ќе го добијат бонусот на денот кога ќе го стават својот 100-ти облог.

Бројот на бонуси што играчите можат да ги добијат за ставање 100 облози е неограничен, а само регистрираните членови можат да учествуваат во оваа понуда.

Одете подолго

Играчите можат да учествуваат во бонусот Go for Longer и да стават долга серија победнички облози. Трката може да започне во секое време и ќе трае 42 дена, а доколку играчот ја прекине трката, секогаш може да започне од почеток.

По секои 7, 14, 21, 28, 35 и 42 континуирани денови на учество во трката, играчите ќе добијат промотивни кодови.

Акумулатор на денот

Казиното Мелбет нуди повеќе од 1000 спортски настани на својата веб-страница секој ден. Казиното ги избира најинтересните настани, кои најверојатно ќе донесат профит, и ги комбинира во неколку акумулатори. Ако Акумулаторот на денот на играчот победи, тие ќе добијат зголемување на коефициентите за 10%.

ТОТО

Играчите можат да направат ТОТО предвидување и да стават каков било облог на спортски настан за да добијат бонус. Уште повеќе, Melbet нуди дневен ливче за обложување TOTO кој ги комбинира врвните спортски настани.

Казиното прифаќа предвидувања додека не започне првиот натпревар вклучен во ТОТО.

  • Играчите ќе добијат 100 бонус поени за 8 точно предвидени исходи.
  • Играчите ќе добијат 250 бонус поени за 9 точно предвидени исходи.
  • Играчите ќе добијат 1000 бонус поени за 10 правилно предвидени исходи.
  • Играчите ќе добијат 3000 бонус поени за 11 правилно предвидени исходи.
  • Играчите ќе добијат 7000 бонус поени за 12 правилно предвидени исходи.

100% рефундирање

Играчите можат да добијат рефундирање ако еден облог изгуби. За да учествуваат во промоцијата, играчите треба да постават акумулатори со седум или повеќе селекции.

Понудата за враќање на готовина на акумулатори вклучува облози на спортски настани со коефициент од 1,7 или повисоки.

И, ако некој од облозите во акумулаторот на играчот загуби, неговиот удел ќе биде вратен.

Само за членови

Играчите можат да добијат бонус од 50% до 100 долари и 30 бесплатни вртења секоја недела. За да учествуваат во оваа понуда, играчите треба да депонираат најмалку 10 долари во петок.

Овој бонус е достапен само за играчите кои имаат сметки што биле регистрирани пред најмалку 30 дена, и тие треба да имаат ставено најмалку 500 долари во текот на претходните 6 дена на Брзи игри и во кои било слотови.

Откако ќе се исполнат сите услови на промоцијата, бонусот автоматски ќе се кредитира истиот ден.

Минималниот депозит што играчите треба да го направат за да се квалификуваат за оваа понуда е 10 долари, а максималниот бонус што можат да го добијат е 100 долари. Играчите треба да ги исполнат условите за обложување во рок од 48 часа и тие се само 35 пати. Додека играте со бонус средства, максималниот облог не треба да биде поголем од 5 долари.

Износот обложен во Fast Games ќе се брои двапати. Значи, ако играчот депонира 5 долари, 10 долари ќе одат за барањата за обложување. Следниве игри се исклучени од понудата: Lucky Wheel, Dragon's Gold, Monkeys, African Roulette, Crown & Anchor, Pipeline, Apple of Fortune, Witch: Game of Thrones, Swamp Land, Eastern nights, Minesweeper, Kamikaze, Battle City, Island , Egg Catcher, Royal Feast, Cyber2077, Hi-lo Triple Chance, Cases, Crash, Jackpot игра и Respin слот.

Играчите треба да имаат на ум дека различните игри ќе придонесат за исполнување на барањата за обложување во различен процент.

За секои 5 долари на сметката, играчите ќе добијат 1 бесплатен спин на Mancala Quest. Најголемиот број бесплатни вртења што играчите можат да ги добијат е ограничен на 100 истовремено.

Ви посакувам среќен роденден

Мелбет казиното сака да го насмее секој играч на нивниот посебен ден. Играчите ќе добијат 20 бесплатни вртења, без потреба од депозит на денот на нивниот роденден или до 7 дена по нивниот посебен ден.

Постојат некои услови што играчите треба да ги почитуваат пред да можат да го добијат бонусот. Нивната сметка мора да била кредитирана пред повеќе од 30 дена, а вкупниот депозит не треба да биде помал од 100 долари.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

ЈазициЈазици (34)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојде
Депозит бонус
ВалутиВалути (24)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Ерменски драми
Канадски долари
Кинески јуани
Кувајски динари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Турски лири
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Е-пошта за поддршка
ДржавиДржави (72)
Јапонија
Јордан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Австралија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Аргентина
Бангладеш
Бахреин
Белорусија
Боливија
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Зимбабве
Индија
Индонезија
Исланд
Казакстан
Канада
Катар
Кенија
Кина
Колумбија
Кувајт
Либија
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Мороко
Мјанмар
Намибија
Непал
Нигерија
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Пакистан
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Сингапур
Сомалија
Србија
Судан
Танзанија
Тајван
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Хонг Конг
Хрватски
Чешка
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (46)
CS:GO
Dota 2
FIFA
Greyhounds
League of Legends
Mortal Kombat
NBA 2K
StarCraft 2
Tekken
World of Tanks
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Атлетика
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Виртуелни спортови
Галски фудбал
Голф
Карлинг
Кено
Кошарка
Крикет
Лотарија
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Сурфање
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Методи за депозитМетоди за депозит (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
СофтверСофтвер (6)
Endorphina
MicrogamingNetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan