Преглед на игри со дилер во живо Melbet - Software

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
БонусБонус $1750 + 290 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Melbet is not available in your country. Please try:
Software

Software

Во казиното Melbet, играчите можат да играат игри како рулет, покер и бакара во реално време со вистински дилери. Благодарение на технологијата за видео пренос во живо, играчите можат да ја видат целата акција како се открива пред нив, исто како во копнено казино.

Прагматична игра е добро познат провајдер на софтвер кој го користи Melbet Casino. Компанијата е специјализирана за игри со дилери во живо, и мораме да признаеме дека квалитетот и вниманието на деталите во играта се извонредни. Благодарение на посветеноста на Pragmatic Play, играчите ќе имаат исклучително реално чувство дека се во казино од реален живот. Компанијата обезбедува плејада на казино игри во живо за играчите секогаш да можат да најдат нешто што им се допаѓа.

Екстремни игри во живо е популарен провајдер на софтвер кој е основан во 2013 година. Денес, тој е еден од водечките провајдери на софтвер за казино игри. На почетокот, тие имаа само три казино игри во живо; Live Baccarat, Live Blackjack и Live Roulette, но штом беше купен од Pragmatic Play, тие додадоа повеќе игри со дилери во живо во нивното портфолио.

Net Entertainment е веројатно еден од најреномираните софтверски провајдери кои снабдуваат дигитално дистрибуирани системи за игри на некои од најдобрите светски оператори на онлајн казино. Нивните игри во живо се врвни со проѕирно аудио, што им овозможува на играчите да се чувствуваат што е можно поблиску до тоа да бидат во казино од реален живот.

Еволуција игри е несомнено еден од водечките светски провајдери на софтвер во индустријата за онлајн казино. Секој љубител на казино игри во живо сигурно слушнал за Evolution Game. Неколку онлајн казина ја користат компанијата бидејќи обезбедува некои од најдобрите производи за игри. Игрите во живо се толку реални што играчите може да се чувствуваат како да играат во вистинско копно казино во секое време. Тие обезбедуваат широк спектар на игри со дилери во живо, како што се Dream Catcher, Deal или No Deal и Lightning Roulette, само за да наведеме неколку.

Езуги е добро познат провајдер на софтвер кој овозможува висококвалитетно искуство со игри. Од моментот кога компанијата беше лансирана, таа беше огромен успех. Езуги нуди различни облози кои ги прават нивните игри во живо да се истакнат во толпата.

Playtech е основана во 1999 година, што значи дека провајдерот на софтвер има богато искуство во светот на онлајн игрите. Некои од најпознатите онлајн казина користат софтвер од Playtech, а казиното Melbet е исто така едно од нив.

Microgaming беше првата компанија која се смета за одговорна за првиот софтвер за онлајн казино во светот, кој датира од 1994 година. Нивните игри се иновативни и квалитетни и компанијата прави дополнителна милја за да им обезбеди на играчите извонредно искуство. Microgaming сигурно ги однесе казина во живо на следното ниво.

Мелбет е именуван меѓу најдоверливите платформи за коцкање во 2021 година
2021-09-28

Мелбет е именуван меѓу најдоверливите платформи за коцкање во 2021 година

Melbet, платформа за игри основана во 2021 година, е наведена според стапката на најверодостојни и доверливи платформи. Толку висока стапка беше најмногу резултат на играчите` активност за време на неодамнешното УЕФА ЕУРО 2020 година.

100% бонус на првиот депозит со Melbet: Дали вреди?
2021-08-11

100% бонус на првиот депозит со Melbet: Дали вреди?

Ако постои некоја сеопфатна обложувачка компанија која е околу блокот долго време, тоа е Мелбет. Платформата нуди импресивно онлајн обложување од 2012 година. И сега тие нудат 100% бонус на првиот депозит до 100 евра.